• Informacje na temat:

  musiał aktor andrzej

Artykuły na temat: musiał aktor andrzej
 • Robert Więckiewicz: Te filmy aktora trzeba zobaczyć

  We wtorek, 30 czerwca, swoje nieokrągłe 53. urodziny obchodzi jeden z najpopularniejszych polskich aktorów - Robert Więckiewicz. Z tej okazji prezentujemy osiem filmów z jego udziałem, które warto obejrzeć.

 • Sir John Gielgud: Cenił Andrzeja Wajdę i Krystynę Jandę

  Sir John Gielgud, potomek polsko-litewskiego szlacheckiego rodu Giełgudów, był jednym z najwyżej cenionych aktorów angielskich. Andrzej Wajda, mówiąc o nim, używał zawsze dawnej, polskiej wersji jego nazwiska.

 • Zbigniew Zapasiewicz: Jak aktor nie przychodzi na spektakl, to znaczy że nie żyje

  ...-rektora: "Ale przecież ja nawet nie wiem, jak ty mówisz, bo ty nigdy nic nie mówisz". Jak mówił Andrzej Łapicki, Zapasiewicz nie zapowiadał się wcale na tak wielkiego aktora, jakim później został(...) wciąż tworzył nowe wybitne role, musiał przełknąć gorzką pigułkę, bo przedstawiciele dochodzącej coraz silniej do głosu w teatrze nowej fali twierdzili, że jego aktorstwo jest zimne i archaiczne...

 • Andrzej Grabowski: Dlaczego nie jeździ na festiwal do Gdyni?

  ..."Aktor kategorii A grający w produkcjach kategorii B" - tak niegdyś określił Andrzeja Grabowskiego reżyser Krzysztof Zanussi. To zaszufladkowanie przypomniało artyście o innym wydarzeniu sprzed lat. W efekcie, w końcu zdradził, czemu nie jeździ na festiwal filmowy do Gdyni.

 • Maciej Musiał dołączył do obsady "Chłopów"

  Kolejnym aktorem, którego zobaczymy w przygotowywanym właśnie przez Dorotę Kobielę filmie "Chłopi", będzie Maciej Musiał. O jego udziale w tej ekranizacji powieści Władysława Stanisława Reymonta poinformowano na oficjalnym koncie filmu na portalu Instagram. Później informację tę potwierdził sam aktor.

 • Artur Barciś: Być aktorem

  Nie zabiega o rozgłos i unika przesadnego zamieszania wokół własnej osoby. Kiedy jednak parę lat temu pojawił się w "Tańcu z gwiazdami", z miejsca podbił serca telewizyjnej widowni. Artur Barciś, popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, obchodzi w piątek, 12 sierpnia, 60. urodziny.

 • Pogrzeb Andrzeja Kopiczyńskiego

  ..."Potrafił oddać paradoksy i absurdy egzystencji w Polsce Ludowej" - napisał wicepremier, minister kultury Piotr Gliński o Andrzeju Kopiczyńskim. W środę w Warszawie odbyły się uroczystości pogrzebowe zmarłego 13 października aktora.

 • Gdynia 2017: Rok debiutów i festiwal jednego aktora?

  W poniedziałek, 18 września, rozpoczyna się 42. edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Czy będzie to impreza debiutów i show jednego aktora?

 • Ranking polskich aktorów

  ..."W miarę zdobywania popularności polscy aktorzy biorą udział w coraz gorszych filmach, zsuwając się w artystyczną nicość. Bycie gwiazdą dzisiaj to nie zaszczyt, to wyrok" - pisze w najnowszym numerze "Wprost" Tomasz Raczek. Tygodnik przygotował ranking najlepszych i najgorszych polskich aktorów filmowych.

 • Więckiewicz: Najlepszy polski aktor

  Nie jest przystojny (ma m.in. wielką bliznę na czole i nos przypominający przysłowiową klamkę od zakrystii). Nie zabiega o popularność, nie zależy mu na celebryckim życiu ani tanim poklasku. Sukcesem, czytaj uznaniem polskiej widowni, przyszło mu się cieszyć dopiero po czterdziestce. Mimo tych "wad", Robert Więckiewicz to obecnie najwybitniejszy polski aktor.

Zdjęcia na temat: musiał aktor andrzej
Wideo na temat: musiał aktor andrzej
 • Cezary Pazura kończy z pajacowaniem? "Czaruś we mnie umarł"

  udział w castingu. – To nie było tak, że wzięli Pazurę do serialu, musiałem wygrać casting. Przychodziłem, próbowałem z różnymi aktorkami, Edyta była jedną z aktorek, z którymi pozwolono mi spróbować(...)Cezary Pazura ma nadzieję na zakończenie złej passy w swojej karierze. Aktor otrzymał główną rolę w nowym serialu stacji TVN pt. „Aż po sufit”, będącym swobodną adaptacją australijskiego formatu

Dyskusje na temat: musiał aktor andrzej
 • Re: Andrzej Kopiczyński zamieszka w specjalistycznym ośrodku dla chorych na Alzheimera

  W wywiadach oficjalnie przyznawał, że Rafałka O. traktuje jak syna... o swoje rodzonej córce nigdy nawet nie wspomniał.... więc nie dziwne, że nie chce się nim zaopiekować.. Pewnie jego majątek (a pewnie taki maił, bo kasy na samym Czterdziestolatku to musiał nieźle natrzepać) to też sam Rafałek niby to aktor niby to piosenkarz niby to poeta roztrwonił.. to teraz nie ma kasy na ośrodek i godne