• Informacje na temat:

  musiał maciej z rodzicami

Artykuły na temat: musiał maciej z rodzicami
 • Traumatyczne przeżycia Macieja Musiała

  Maciej Musiał wspomina z przymrużeniem oka, że przygotowując się do roli w "Dzień dobry, kocham cię", przez pół roku pięć razy dziennie chodził na siłownię. Odpowiednia dieta, odżywianie i przyrost masy mięśniowej miały zmienić go w modelowego trenera fitness i zapewnić atencję płci przeciwnej...

 • Maciej Musiał: Piękny dwudziestoletni

  ...angielski, lekcja pianina, jakiś trening, kumple, podwórko, kompik i marzenia" - Maciej Musiał napisał we "wstępniaku" na swojej oficjalnej stronie internetowej. Jako "cudowne dziecko", zdolne(...), którymi - jako że był osobą niepełnoletnią - umiejętnie zarządzała Anna Musiał, mama i menedżer w jednej osobie. "Jestem bardzo dumna z Maćka. Jest niepowtarzalny i mam tego świadomość. Doskonale sobie...

 • Musiał i Mela spotkają się z fanami

  Jan Mela i Maciej Musiał spotkają się w środę, 6 listopada, z widzami w Bydgoszczy. Ten wyjątkowy wieczór dla publiczności odbędzie się przy okazji specjalnego pokazu filmu "Mój biegun".

 • Maciej Musiał: Zmiany w życiu Boskiego

  Niebawem na antenie telewizyjnej "Dwójki" rozpoczną się premierowe odcinki "rodzinki.pl". O szóstym sezonie serialu opowiada Maciej Musiał, czyli odtwórca roli Tomka Boskiego. Co czeka jego bohatera? Wróci do domu rodziców, zamieszka w piwnicy i będzie szukać nowej dziewczyny.

 • Maciej Musiał jako Jan Mela

  ...25 października na ekrany kin wejdzie film "Mój biegun" - prawdziwa historia Jana Meli, najmłodszego zdobywcy dwóch biegunów. W głównej roli zobaczymy gwiazdę serialu "rodzinka.pl" Macieja Musiała.

 • Maciej Musiał: Nie czas na powierzchowne przeżycia

  W kilkunastu serialach Maciej Musiał zagrał kilkanaście różnych ról. Media się o nim rozpisują, bo jest młody i zdolny. Plotkarskie portale próbują przylepiać mu metki, szukać dziewczyn i wzbudzać zazdrość przywołując kwoty, jakie rzekomo zarabia na planie.

 • "Mój biegun": Maciej Musiał jako Jaś Mela

  Maćka Musiała - jednego z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia, już 25 października będziemy mogli zobaczyć w filmie "Mój biegun". Aktor zagrał w filmie Jaśka Melę - najmłodszego zdobywcę dwóch biegunów.

 • Maciej Damięcki: Walka z chorobą i oskarżeniami

  Wywodzi się z aktorskiej rodziny. Wystąpił w głośnych filmach oraz najpopularniejszych polskich serialach. Dwukrotnie udało mu się pokonać nowotwór. Za drugim razem o ciężkiej chorobie dowiedział się dzięki żonie. 11. stycznia 2019 roku Maciej Damięcki obchodzi 75. urodziny.

 • Maciej Orłoś: Rozpoczynam nową podróż

  Boją się pana w nowej pracy? Maciej Orłoś: - Nie wiem. Jeszcze nikt na mój widok nie uciekł. Niektórzy jednak spojrzeli nieodgadnionym wzrokiem, bo przyszedł znany gość, który, kto wie, może ma(...) denerwuje? - Nie odpowiem, bo musiałbym wejść w politykę. A najbardziej cieszy? - To, oczywiście, moja rodzina, moje dzieci. Cieszę się, gdy mogę wyjechać, np. na Mazury i kiedy patrzę na mojego...

 • Maciej Sobieszczański: Uwięzić widza w obrazie

  ...- Czuję się odpowiedzialny za przywrócenie tej opowieści polskiej historii, ale mam ogromną nadzieję, że ten film nie wywoła sporów. Chcę, żeby [...] sprawił, że ludzie w Polsce zobaczą, jak rodzi się zło - mówi Maciej Sobieszczański, reżyser filmu "Zgoda".

Zdjęcia na temat: musiał maciej z rodzicami
Wideo na temat: musiał maciej z rodzicami
Dyskusje na temat: musiał maciej z rodzicami