• Informacje na temat:

  musiała oddać tytuł

Artykuły na temat: musiała oddać tytuł
 • Kto zostanie najbardziej oddanym fanem?

  ...21-letni Marcin jest autorem strony internetowej www.nosowska.topnet.pl, poświęconej twórczości Kasi Nosowskiej. Jego praca została oficjalnie uznana zarówno przez wokalistkę, jak i jej wytwórnię Universal Music Polska. W Sztokholmie Marcin, aby otrzymać tytuł Najbardziej Oddanego Fana, będzie musiał pokonać kandydatów z Belgii, Danii, Malty, Włoch, Portugalii i Szwecji. Na uroczystość wręczenia...

 • Zakończono zdjęcia do komedii "Miłość jest wszystkim"

  Mateusz Damięcki szuka miłości, Patricia Kazadi śpiewa, Aleksandra Adamska wygląda jak Kate Hudson, a Leszek Lichota jak... Lech Wałęsa! Do tego Eryk Lubos, Agnieszka Grochowska i Maciej Musiał, który będzie musiał… zdecydować, komu oddać swoje serce. Zakończono zdjęcia do świątecznej komedii „Miłość jest wszystkim”.

 • Xawery Żuławski: Stworzyły mnie dwa odrębne światy

  Byłem świadomy, że gdybym za wszelką cenę chciał oddać hołd ojcu, mógłbym narazić film na pokraczność - powiedział Xawery Żuławski, reżyser "Mowy ptaków" ze scenariuszem jego ojca, Andrzeja. Prapremiera produkcji odbędzie się w czwartek, 1 sierpnia, na wrocławskim festiwalu Nowe Horyzonty.

 • Gregg Allman: Będzie pośmiertna płyta

  ..."Southern Blood" - taki tytuł nosić będzie pośmiertna płyta ​Gregga Allmana. Lider The Allman Brothers zmarł 27 maja w wieku 69 lat.

 • "Wiemy, co chcemy grać"

  W 2009 roku poznański Bloodthirst obchodzi dziesiąte urodzimy. Zapewne również z tej okazji pod koniec stycznia kwartet z Wielkopolski oddał w ręce swoich fanów nowy split-album "Infernal Thrashing Kömmandments".

 • Nie powiedziałabym, że nakręciłam film o Polsce albo Śląsku

  ...oraz podwójnym znaczeniu tytułu swego debiutu, Emily Atef rozmawiała z Tomaszem Bielenia.

 • "Ryś" w książkowej wersji

  Stanisław Tym napisał książkę pod tytułem "Ryś", która przedstawia kolejne przygody słynnego prezesa klubu "Tęcza", Ryszarda Ochódzkiego.

 • "Czterej królowie metalu"

  ...tytułowy oraz "Hail And Kill" napisałeś wspólnie z Rossem... Czyżby inni członkowie zespołu nie byli zainteresowani pisaniem, czy to ty nie chciałeś nikogo dopuścić do procesu tworzenia płyty? Nie, nie(...) "Kings Of Metal" - miałeś świadomość tego, że fani potraktują ten tytuł śmiertelnie poważnie w stosunku do zespołu, i jakby nie było jest to dzisiaj tytuł aktualny już 20 lat? Nie. Wiesz co, kiedy...

 • Weekend w kinie: Bohaterowie, mordercy i strażnicy mocy

  Aż dziewięć filmów wchodzi do kin w piątek, 24 marca. Wśród premierowych tytułów są: wzbudzający kontrowersje "Amok" Kasi Adamik, a także rozgrywający się w Polsce "Azyl" Niki Caro. Nie zabraknie także superprodukcji: thrillera science-fiction "Life" oraz ekranizacji kultowego serialu telewizyjnego "Power Rangers".

 • Sam Shepard idzie do "Nieba"

  Obraz opowie historię pilota, który miał wykonać lot zwiadowczy przed zrzuceniem bomby atomowej na Hiroszimę. Głównym bohaterem filmu będzie młody pilot, który samolotem B-29 w dniu 6 sierpnia 1945 roku dokonał zwiadu i dał hasło do zrzucenia bomby. Sam Shepard zagra ojca głównego bohatera, który będzie musiał oddać załamanego pilota do szpitala psychiatrycznego.