• Informacje na temat:

  musiała oddać tytuł

Artykuły na temat: musiała oddać tytuł
 • "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski pójdzie w ślady Macieja Musiała?

  ...związać swoją przyszłość z show-biznesem. Mówi, że aktorstwo traktuje jak hobby, ale nie wie, czy po maturze zdecyduje się pójść w ślady Macieja Musiała i zdawać do szkoły teatralnej (Maciej jest od(...) "Tele Tygodnia" 2016 i przejmie tytuł Nadziei Telewizji po Macieju Musiale nagrodzonym w tej kategorii rok temu, przekonamy się podczas uroczystej gali, która odbędzie się 30 grudnia 2017 roku...

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • "Big Brother": Kto jako pierwszy pożegnał się z programem?

  Pierwszy odcinek "Big Brothera" za nami. Główne wydanie w poniedziałek było pełne emocji. To dlatego, że z Domem Wielkiego Brata musiała pożegnać się pierwsza osoba. Jeszcze przed premierą było(...) musiała opiekować się Maciejem niż odwrotnie. Borowicz nieco bowiem zabalował i pomimo niesprzyjających warunków - wydawał się bawić świetnie. W programie "Big Brother 18+" na platformie Player...

 • Recenzja Calvin Harris "Motion": Już tylko krok za Davidem Guettą

  Najpierw Dizzeego Rascala przestawiał na taneczne rytmy, potem Rihannie pomagał odnaleźć miłość, a dziś wysyła jasny przekaz Davidowi Guettcie. Jeszcze chwila, jeszcze momencik, i panowie zamienią się miejscami.

 • Agata Młynarska: Nina Terentiew znowu ją przygarnie? Dostanie pracę w Polsacie?

  Nowe władze TVP zaprowadzają na Woronicza nowe porządki. Agata Młynarska (50 l.) liczy się z tym, że tak jak wielu kolegów będzie musiała zmienić pracę. Na szczęście nie została z tym sama...

 • Etiuda & Anima: Laureaci

  "Brutus" w reż. Rosjanki Svetlany Filippovej oraz "Fragmenty" w reż. Agnieszki Woszczyńskiej - to najlepsze filmy 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda & Anima, który w czwartek, 27 listopada, zakończył się w Krakowie.

 • "Na sygnale": Gorący strażak wśród ratowników!

  Na początku lutego w serialu pojawi się nowy bohater: młody strażak, którego zagra Rafał Maślak, zdobywca tytułu Mister Polski 2014. Co jeszcze twórcy serialu przygotowali dla fanów?

 • "Snajper": Legendarny żołnierz

  Clint Eastwood nakręcił film "Snajper" z Bradleyem Cooperem w roli Chrisa Kyle'a - żołnierza o umiejętnościach, dzięki którym zyskał miano bohatera na polu walki. Wyróżniały go jednak nie tylko wyjątkowe zdolności strzeleckie.

 • Boisko do siatkówki w... salonie Boskich

  Polski, grający na pozycji atakującego jest uważany za jednego z najlepszych w naszym kraju siatkarzy. Dwukrotnie okrzyknięto go Siatkarzem Roku, czterokrotnie przyznano mu tytuł Najlepszego Zawodnika Polskiej Ligi Siatkówki, także czterokrotnie uznano za Najlepszego Atakującego Pucharu Polski, a dwukrotnie za Najlepszego Zagrywającego Pucharu Polski. Również liczba tytułów mistrzowskich, jakie...

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".