• Informacje na temat:

  music steve

Artykuły na temat: music steve
 • Tiësto i Steve Aoki gwiazdami Music Power Explosion we Wrocławiu

  ...13 lipca na Stadionie Wrocław szykuje się gratka dla fanów muzyki klubowej. Podczas Music Power Explosion głównymi gwiazdami będą Tiësto i Steve Aoki.

 • Steve Howe: Debiut w barwach InsideOut Music

  Steve Howe, legendarny gitarzysta, który ma na koncie grę w takich zespołach, jak Yes, GTR czy Asia, niebawem wyda swoją nową solową płytę, zatytułowaną "Skyline". Album ukaże się z logo wytwórni InsideOut 5 listopada i będzie to pierwsze wydawnictwo muzyka dla tej firmy.

 • Steve Vai, amerykański wirtuoz gitary, znany ze współpracy z Frankiem Zappą, Davidem Lee Rothem, Whitesnake, PIL i znakomitych płyt solowych, otrzyma w piątek, 8 września, honorowy doktorat Berkeley College Of Music za wybitne osiągnięcia w dziedzinie muzyki. Sam jest absolwentem tej uczelni z rocznika 1979.

 • Recenzja Steve Hackett "At the Edge of Light": Broń obosieczna

  ...momentów, w których Hackett odchodzi od gitarowych schematów, warto choć na chwilę poświęcić uwagę najnowszemu dziełu byłego członka Genesis.   Steve Hackett "At the Edge of Light", Sony Music 6/10 PS(...)Steve Hackett nie załapał się co prawda na największe sukcesy komercyjne Genesis, ale jego odejście z zespołu zbiegło się z zakończeniem klasycznego, progresywnego okresu w twórczości grupy...

 • Linkin Park i Steve Aoki: Hołd dla Chestera Benningtona

  Poniżej możecie posłuchać utworu "Darker Than The Light That Never Bleeds" - to mash-up z dwóch utworów Linkin Park przygotowany przez zaprzyjaźnionego z zespołem DJ-a Steve'a Aoki.

 • Steve Hackett w Polsce

  Poznaliśmy szczegóły drugiej edycji "Ino-Rock 2009". Na imprezie organizowanej w Inowrocławiu zobaczymy m.in. Steve'a Hacketta, byłego gitarzystę Genesis.

 • Steve Hackett za darmo w Łazienkach Królewskich

  Były gitarzysta Genesis Steve Hackett wystąpi w sobotę (14 maja) w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

 • Steve Aoki trafił ciastem w niepełnosprawnego (wideo)

  Amerykański DJ Steve Aoki podczas swoich koncertów zawsze rzuca w publiczność ciasto. Tym razem słodki pocisk trafił bardzo niefortunnie...

 • Steve Aoki główną gwiazdą Sunrise Festival 2015

  Sunrise Festival odbędzie się między 24 a 26 lipca w Kołobrzegu. Główną gwiazdą festiwalu będzie amerykański producent i DJ Steve Aoki. Na imprezie pojawią się również R3hab, Nervo, Fedde le Grand oraz Oliver Heldens.

 • Journey: Rozstanie z Sony Music

  Zdaje się, że wśród uznanych amerykańskich zespołów rockowych zapanowała moda na rozstawanie się z wytwórniami płytowymi. Po Van Halen przyszła kolej na Journey. Grupa dowodzona przez Neala Schona postanowiła zakończyć współpracę z wytwórnią Sony Music. Tymczasem Steve Smith, były perkusista grupy, zapowiedział wydanie płyty swojego zespołu Vital Information.