• Informacje na temat:

  music video

Artykuły na temat: music video
 • Cardi B otworzy galę MTV Video Music Awards 2018

  Tegoroczna gala MTV Video Music Awards odbędzie się w poniedziałek 20 sierpnia w Nowym Jorku. Organizatorzy ceremonii poinformowali, że na otwarcie zaprezentuje się amerykańska raperka, Cardi B.

 • ​MTV Video Music Awards 2018: Specjalny hołd dla Arethy Franklin

  Zmarła 16 sierpnia Aretha Franklin zostanie upamiętniona podczas gali MTV Video Music Awards 2018.

 • MTV Video Music Awards 2018: Camila Cabello i Childish Gambino największymi zwycięzcami

  W poniedziałek, 20 sierpnia, w Radio City Music Hall w Nowym Jorku rozdano nagrody MTV Video Music Awards. Najważniejszą statuetkę - dla najlepszego teledysku - zgarnęła Camila Cabello. Co jeszcze działo się podczas ceremonii?

 • MTV Video Music Awards 2016: Beyonce z 11 nominacjami

  ...28 sierpnia w Madison Square Garden w Nowym Jorku odbędzie się ceremonia wręczenia MTV Video Music Awards. Poniżej znajdziecie listę nominowanych.

 • iHeartRadio Much Music Video Awards: Drake triumfuje

  Kanadyjski raper był największym zwycięzcą niedzielnej ceremonii iHeartRadio Much Music Video Awards (19 czerwca). Drake opuścił galę z pięcioma statuetkami.

 • MTV Video Music Awards: Nominacje

  Ogłoszono nominacje do tegorocznych nagród MTV Video Music Awards. Najwięcej - sześć - szans ma raper Jay-Z. Wręczenie statuetek za najlepsze teledyski odbędzie się 29 sierpnia w Miami.

 • Nominacje MTV Video Music Awards

  Punkowe trio Green Day zdobyło osiem nominacji do 2005 MTV Video Music Awards. Autorzy płyty "American Idiot" wyprzedzili wokalistki Gwen Stefani i Missy Elliott, które uzyskały po sześć szans na zdobycie cenionych nagród za najlepsze teledyski.

 • Rozdano MTV Video Music Awards

  Późno w nocy z czwartku na piątek zakończyła się ceremonia wręczenia tegorocznych MTV Video Music Awards, czyli dorocznych nagród telewizji MTV za najlepsze teledyski roku. Wielkimi przegranymi okazały się Britney Spears i Christina Aguilera, które pomimo wielu nominacji nie otrzymały żadnej statuetki. Niespodziewanie wśród wokalistek największy sukces odniosły Aaliyah i Macy Gray. Dwie nagrody...

 • Rozdano MTV Video Music Awards

  W czwartek, 29 sierpnia, późnym wieczorem czasu amerykańskiego (piątek nad ranem czasu polskiego) w Nowym Jorku zakończyła się ceremonia wręczenia tegorocznych nagród MTV Video Music Awards. Bezkonkurencyjny w tym roku okazał się Eminem, którego wideoklip do piosenki "Without Me" otrzymał w sumie cztery statuetki.

 • MTV Video Music Awards 2000

  W czwartek, 7 września, w Nowym Jorku, po raz 19. zostaną przyznane doroczne nagrody stacji telewizyjnej MTV dla najlepszych teledysków. Ceremonię uświetnią swymi wystepami Britney Spears, Sisqo, 'N Sync, Eminem, Blink-182, DMX, Janet Jackson, Rage Against The Machine, Red Hot Chili Peppers i Christina Aguilera.

Zdjęcia na temat: music video
Dyskusje na temat: music video