• Informacje na temat:

  musical nie ma solidarności bez miłości

Artykuły na temat: musical nie ma solidarności bez miłości
 • Najlepszy musical od czasów "Metra"?

  Trwają pracę nad musicalem o wydarzeniach sierpnia 1980 roku. "Nie wiedzieć, kiedy minęło już 30 lat. Chcemy trafić z tą historią do młodych ludzi" - powiedział producent Jerzy Gudejko. Jest szansa, że swój wkład w projekt będą mieli Elton John i Bono.

 • W finale może znaleźć się każdy

  Choreograf Agustin Egurrola zaangażował się w pracę nad musicalem "Nie ma Solidarności bez miłości". Zapowiada się piękne widowisko! Tymczasem zbliża się finał "Tańca z gwiazdami". Kto będzie walczył o Kryształową Kulę?

 • Egurrola o "choregrafii" ZOMO

  Agustin Egurrola zaangażował się w projekt musicalu "Nie ma SOLIDARNOŚCI bez miłości!", opowiadającym o sierpniu '80. Póki co choreograf ucisza plotki na temat teatru muzycznego, który sam miał otworzyć na warszawskiej Pradze.

 • Mieć talent i mnóstwo szczęścia

  Jest aktorem, ale od ponad 20 lat prowadzi agencję aktorską. Teraz pracuje nad musicalem. - Pokaże on wyjątkowe zachowania ludzi w niezwykłych czasach, a tłem będzie najważniejsze uczucie, czyli miłość - zapowiada Jerzy Gudejko.

 • Stereotyp "Polaka nietańczącego"

  ...ma Solidarności bez miłości" - świetna historia, ale zarazem wielkie wyzwanie... Agustin Egurrola: - Temat, z którym przyszło nam się zmierzyć, był prawdziwą próbą sił. "Solidarność" to przecież(...). Wierzę, że musical zostanie dobrze odebrany. Wszyscy ciężko pracowaliśmy nad tą sztuką i zostawiliśmy w niej cząstkę siebie, swojego serca i mnóstwo energii. Z całych sił staraliśmy się zrobić coś...