• Informacje na temat:

  musical zobaczcie

Artykuły na temat: musical zobaczcie
 • Musical "Hamilton" trafi na duży ekran

  Kto nie miał okazji do zobaczenia "Hamiltona" na Broadwayu, w pełnej krasie i z oryginalną obsadą, teraz będzie mógł to nadrobić. Na 15 października 2021 roku zaplanowana została kinowa premiera tego musicalu autorstwa Lina-Manuela Mirandy.

 • Musical "Hamilton" 3 lipca trafi na platformę Disney+

  O wiele wcześniej niż pierwotnie zakładano ujrzy światło dzienne zarejestrowany w czerwcu 2016 roku jedenastokrotny zdobywca nagrody Tony, musical „Hamilton”. Miał on trafić na ekrany kinowe w październiku 2021 roku, tymczasem okazuje się, że będzie można zobaczyć go już 3 lipca tego roku na platformie streamingowej Disney+. Poinformowali o tym w programie „Good Morning America” twórca musicalu...

 • Don Vasyl zrobi musical o Romach? Jacek Kurski zainteresowany

  ...musiał odwołać swoje koncerty.  Teraz "król Cyganów" informuje, że wpadł na pomysł stworzenia musicalu o polskich Romach. "Napisałem chyba pierwszy na świecie musical 'Jeszcze Polska Roma nie(...) Lesieniem ten musical. To jest coś wspaniałego, bo tam jest wszystko: i tradycja, i kultura, i Holocaust" - mówił Don Vasyl w rozmowie z portalem plejada.pl. Rozmowa muzyka z prezesem TVP miała miejsce...

 • Musical o Destiny's Child. Zobaczymy, jak wyglądała kariera słynnego girlsbandu

  Ojciec Beyoncé, Matthew Knowles, podzielił się na swoim Instagramie informacją, że powstanie musical o grupie Destiny's Child. Ma on być prezentowany na Broadwayu, a towarzyszyć ma mu światowa trasa.

 • "West Side Story": Musical wszech czasów

  Musical Leonarda Bernsteina "West Side Story" zna chyba każdy. Jeśli nawet nie udało się zobaczyć dzieła na scenie, to z pewnością widzieliśmy jego wersję filmową. 26 września przypada 62. rocznica premiery słynnego musicalu.

 • Nietypowy musical

  Filmowa wersja musicalu "Les Miserables" w reżyserii Toma Hoopera ("Jak zostać królem") zapowiada się niezwykle interesująco. Wokalne partie aktorzy nagrywać będą bowiem bezpośrednio na planie filmowym.

 • James Bond: Będzie musical

  Córka Harry'ego Saltzmana, długoletniego producenta filmów o przygodach Jamesa Bonda, szykuje musical o agencie 007.

 • Najbardziej oczekiwany musical roku

  ...16 listopada na płytach Blu-ray i DVD debiutuje najbardziej oczekiwany musical roku - "Rock of Ages", w którym w zaskakujących kreacjach zobaczymy m.in. Toma Cruise'a, Catherine Zetę-Jones, Paula Giamattiego i Aleka Baldwina.

 • Musical o Wham?

  George Michael i Andrew Ridgeley tworzyli w latach 80. duet Wham!, który odniósł wielki sukces komercyjny. Pierwszy z wokalistów przyznał niedawno w wywiadzie, że rozważa napływające do niego propozycję powstania musicalu o zespole.

 • Musical "Madagaskar" w Teatrze Muzycznym w Poznaniu

  Polska premierę musicalu dla dzieci i rodzin "Madagaskar" pokaże w maju Teatr Muzyczny w Poznaniu. Spektakl powstał na podstawie popularnego, pełnometrażowego filmu animowanego z 2005 roku.

Zdjęcia na temat: musical zobaczcie