• Informacje na temat:

  must be the music 3 michal

Artykuły na temat: must be the music 3 michal
 • "Must Be The Music": Olga Garstka wygrywa!

  ...16-letnia Olga Garstka wygrała 11. edycję "Must Be The Music". Niewykluczone, że była to ostatnia odsłona muzycznego show Polsatu.

 • Zaskoczenie w "Must be the music"

  Nazywa się Michał Kuczyński i do programu "Tylko muzyka. Must be the music" przyjechał z Gdańska. Jurorów i publiczność w studiu zdobył już po niespełna minucie swojego występu. Zobaczcie go w niedzielę, 11 marca, w drugim odcinku muzycznego show.

 • "Must Be The Music": Tylko najlepsi

  Przed pierwszym półfinałem na żywo programu "Must Be The Music. Tylko muzyka" prezentujemy dziesiątkę najlepszych - naszym zdaniem - uczestników trzeciej edycji show.

 • "Must Be The Music": Ostatni półfinał

  W niedzielę (28 października) o kolejne dwa miejsca w finale powalczy ósemka uczestników "Must Be The Music. Tylko muzyka".

 • "Must Be The Music": Rozdano "dzikie karty"

  W finale programu "Must Be The Music. Tylko muzyka" zobaczymy Klezmafour i Pocket Size Sun. Wszystko to za sprawa głosów słuchaczy RMF FM i użytkowników Facebooka.

 • Z "Mam talent" do "Must Be The Music"

  Jednym z objawień niedzielnego (9 września) odcinka "Must Be The Music" był śpiewający arię Przemysław Radziszewski, były żołnierz zawodowy, pamiętany z programu "Śpiewaj i walcz". Do dalszego etapu awansował również m.in. Mateusz Ziółko, finalista pierwszej edycji "Mam talent".

 • Asia Ash przerabia Janis Joplin i wystąpi w "Must Be The Music 7"

  W nadchodzącej edycji "Must Be The Music" zobaczymy m.in. wokalistkę Asię Ash. W programie zaśpiewa przebój Janis Joplin "Move Over" w klubowej wersji, do której przygotowała właśnie teledysk. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 • "Mam talent", "The Voice of Poland", "Must Be The Music" na start. Co, gdzie, kiedy?

  Szulim . "Must Be The Music" - Polsat, niedziela, godz. 20:05 Najbardziej stabilny program z wszystkich talent-shows - zobaczymy już dziesiątą edycję! W przeciwieństwie do konkurencji w całej historii(...) jest też duet prowadzących: Maciej Rock i Paulina Sykut-Jeżyna. Organizatorzy chwalą się, że przez pięć lat w przesłuchaniach udział wzięło ponad 50 tysięcy osób. Wszystko o "Must Be The Music...

 • "The Voice Senior": Waldemar Wiśniewski miał być wokalistą grupy Perfect

  Kto błysnął w sobotnich 914 grudnia) odcinkach "The Voice Senior"? Jednym z uczestników był dobrze znany telewizyjnej publiczności weteran Waldemar Wiśniewski.

 • Michał Wiśniewski znów w grze (nowy album "Nierdzewny" i 20-lecie Ich Troje)

  ...znany z  IV edycji "Tylko muzyka. Must Be the Music" zespół Oberschlesien, z którym Ich Troje wykonają piosenkę "Błędne wojenne rozkazy". Koncert poprowadzi Krzysztof Ibisz . Ich Troje, dla(...) grając nawet 250 koncertów rocznie. Zespół zabłysnął jeszcze w 2003 roku albumem "The Best of Ich Troje", którego sprzedaż przekroczyła 80 tysięcy egzemplarzy i dała im kolejną platynę. Wiosną...