• Informacje na temat:

  must be the music 3 paulina sykut

Artykuły na temat: must be the music 3 paulina sykut
 • "Must Be The Music": Olga Garstka wygrywa!

  ...16-letnia Olga Garstka wygrała 11. edycję "Must Be The Music". Niewykluczone, że była to ostatnia odsłona muzycznego show Polsatu.

 • "Must Be The Music" wcześniej

  Piąta edycja programu rozrywkowego "Tylko muzyka. Must be the Music" wystartuje w Polsacie już w ostatnią niedzielę lutego - dotychczas wiosenne edycje programu zaczynały się w marcu.

 • Besides: Kim są zwycięzcy ósmej edycji "Must Be The Music"?

  ..."Dziękujemy!!!!! :)" - napisali na Facebooku do swoich fanów (liczba rośnie lawinowo - przybyło ponad 3 tysiące) po wygranej w ósmej edycji "Must Be The Music" muzycy grupy Besides. Instrumentalny, postrockowy kwartet odniósł zasłużone, choć niespodziewane zwycięstwo w muzycznym show Polsatu.

 • "Mam talent", "The Voice of Poland", "Must Be The Music" na start. Co, gdzie, kiedy?

  ...jest też duet prowadzących: Maciej Rock i Paulina Sykut-Jeżyna. Organizatorzy chwalą się, że przez pięć lat w przesłuchaniach udział wzięło ponad 50 tysięcy osób. Wszystko o "Must Be The Music(...) Szulim . "Must Be The Music" - Polsat, niedziela, godz. 20:05 Najbardziej stabilny program z wszystkich talent-shows - zobaczymy już dziesiątą edycję! W przeciwieństwie do konkurencji w całej historii...

 • Jesień w telewizji Polsat

  Tej jesieni, wzorem ubiegłego sezonu na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa talent show - druga edycja "Tylko taniec. Got to Dance" oraz czwarta edycja "Tylko muzyka. Must be the music". Ale to nie jedyne propozycje - widzowie obejrzą na przykład nowy serial "Przyjaciółki".

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  Przed telewizorami znów zasiądą miliony telewidzów, jurorzy ponownie wygłoszą kontrowersyjne opinie, a uczestnicy po raz kolejny spróbują nas zachwycić. Sprawdźcie, co jeszcze nas czeka w kolejnych odsłonach "X Factor", "Must Be The Music" i "Bitwy na głosy"! Wszystkie trzy programy startują już w najbliższy weekend (3 i 4 marca).

 • Rozrywkowa ramówka Polsatu na jesień 2016

  Programy rozrywkowe będą dominowały w jesiennej ramówce Polsatu, której szczegóły poznaliśmy w czwartek, 25 sierpnia. Zobaczymy między innymi kontynuacje takich show, jak "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Hell’s Kitchen", a także specjalną wersję "Top Chefa" z udziałem gwiazd.

 • Sopot TOPtrendy w blasku gwiazd

  ...artystów, którzy będą walczyć o zwycięstwo, o nagrodę dziennikarzy i internautów. Koncert uświetni występ tryumfatora programu "Must Be The Music" - zespołu Enej oraz ubiegłorocznego zwycięzcy konkursu(...) ulubionych" (2009) oraz największe hity Czerwonych Gitar np. "Anna Maria". Tego samego dnia widzowie i publiczność zobaczą na scenie recital Kory . Na konferencji gwiazda i ostatnio jurorka"Must Be The...

 • Sopot: Zwycięstwo... nieobecnych

  .... Trzeciego dnia odbędzie się także koncert trendy , który poprowadzą Paulina Sykut i Agnieszka Popielewicz. Ten koncert to promocja młodych talentów. Spośród 420 zgłoszeń przedstawiciele mediów wybiorą 10 artystów, którzy będą walczyć o zwycięstwo, o nagrodę dziennikarzy i internautów. Koncert uświetni występ tryumfatora programu "Must Be The Music" - zespołu Enej oraz ubiegłorocznego zwycięzcy...

 • Startuje Sopot TOPtrendy 2011

  ...tryumfatora programu "Must Be The Music" - zespołu Enej oraz ubiegłorocznego zwycięzcy konkursu trendy - zespołu Volver .(...) przebojów nagranych z Goranem Bregovicem (m.in. "Prawy do lewego"), a także Doda . Trzeciego dnia odbędzie się także koncert trendy , który poprowadzą Paulina Sykut i Agnieszka Popielewicz. Ten koncert...