• Informacje na temat:

  must be the music frankowska

Artykuły na temat: must be the music frankowska
 • "Must Be The Music": Zachwycająca 17-latka

  ...band jesteście fantastyczni" - dodał Adam Sztaba. Jeszcze przed startem tej edycji "Must Be The Music" Łozo narzekał, że mało pojawiło się hiphopowców, choć przecież w poprzedniej do końca o zwycięstwo(...) Quiet" Bjork). Kwintet z Warszawy w "Must Be The Music" zaprezentował własny utwór "Every Street" utrzymany w stylistyce ciężkiego rocka. Na "nie" zagłosował Adam Sztaba. "Dotarł do mnie chaos...

 • "Must Be The Music": Widzowie na przekór jurorom?

  W finale IV edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka" są już Piotr Kita, Tomasz Kowalski, Przemek Radziszewski i Maciej Krystkowiak. Kto do nich dołączy w niedzielny wieczór (21 października)?

 • "Must Be The Music": Parę słów do ludzkości

  ..."Ja bym sobie życzyła, żeby tacy wokaliści byli w Polsce na listach przebojów" - powiedziała Ela Zapendowska po występie Iwony Kmiecik. Wokalistka zebrała furę komplementów od jury, a także najwięcej głosów publiczności i zasłużenie awansowała do finału "Must Be The Music".

 • Finał "Must Be The Music": Czarny pas w aikido i występ z Celine Dion

  W niedzielę (4 listopada) wieczorem poznamy zwycięzcę czwartej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka".

 • "The Voice of Poland": Znakomita Anna Karwan i pewny siebie Filip Lato

  Anna Karwan, Ewa Novel, Kasia Góras i Filip Lato to uczestnicy, którzy wywołali najwięcej emocji w trakcie trzeciego i czwartego odcinka castingowego "The Voice of Poland", natomiast trenerów zmusili do zażartej walki.