• Informacje na temat:

  must be the music jowita łasecka

Artykuły na temat: must be the music jowita łasecka
 • Ostatni półfinał "Must Be The Music"

  W niedzielę (6 maja) poznamy kolejnych uczestników finału "Must Be The Music. Tylko muzyka". O dwa miejsca powalczy ósemka półfinalistów.

 • Znak zapytania w "Must Be The Music"

  Ostatni półfinał "Must Be The Music" (6 maja) miał najsłabszy poziom z dotychczasowych, a najwięcej głosów zebrał raper Sebastian "Biały" Białek. Do finału awansowali też faworyci jury - Chłopcy Kontra Basia.

 • "Must Be The Music": Kto wygra?

  ...z nazwy to Marcin Nenko (kontrabas) i ulubiony perkusista Adama Sztaby z "Must Be The Music": Tomasz Waldowski (występuje też z innymi uczestnikami programu - Klezmafour czy Iwona), a Basia to czarująca(...) grupy nie brakowało. "Litaj ptaszko" i "Dewiat" to były utwory, które mocno zapadły w pamięć. Szanse na zwycięstwo: bardzo duże. Katarzyna Moś "Witam finalistkę programu 'Must Be The Music'" - ogłosił...

 • "Must Be The Music": Rozdano "dzikie karty"

  W finale programu "Must Be The Music. Tylko muzyka" zobaczymy Klezmafour i Pocket Size Sun. Wszystko to za sprawa głosów słuchaczy RMF FM i użytkowników Facebooka.

 • Pocket Size Sun: Nowy etap

  Spore zmiany zaszły w ekipie Pocket Size Sun, finalistów trzeciej edycji "Must Be The Music".

 • "Idol": Gdzie są Arek Kłusowski i Filip Moniuszko?

  Widzowie "Idola" dopytują, gdzie się podziali znani wcześniej z "The Voice of Poland" Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Obu wokalistów nie zobaczyliśmy w teatrze, choć wcześniej awansowali z castingów.

 • "Idol": "Łaziki" szeroką ławą. Jurorzy postawią im tamę?

  W gronie kandydatów na "Idola" sporą grupę tworzą uczestnicy znani już z innych telewizyjnych programów. Szczególnie mocną reprezentację mają wokaliści znani z "The Voice of Poland".

 • "Idol": Komedia z tragedią. Znamy 12 najlepszych!

  Przypomnijmy, że "Idol" wrócił na antenę po 12 latach. W skład nowego jury weszli Elżbieta Zapendowska (była jurorką wszystkich poprzednich czterech edycji, potem była w m.in. "Must Be The Music(...) numerów się nie ma w czaszce, masz we mnie wroga nr 1!" - grzmiała Ela Zapendowska, która z Korą przez lata siedziała w jury "Must Be The Music". Kompletnie "popłynął" Maciej Rembikowski, który był...

 • "Idol": Znamy ośmiu finalistów!

  Przypomnijmy, że "Idol" wrócił na antenę po 12 latach. W skład nowego jury weszli Elżbieta Zapendowska (była jurorką wszystkich poprzednich czterech edycji, potem była w m.in. "Must Be The Music(...) Me" Bryana Adamsa), Jowita Łasecka ("Set Fire to the Rain" Adele), Adam Kalinowski ("Urke" grupy Wilki), Szymon Borkowski ("Feel" Robbiego Williamsa), Angelika "Żelka" Zaworka ("Zegar" Edyty...

 • "Idol": Kogo zobaczymy w teatrze?

  Przypomnijmy, że "Idol" wrócił na antenę po 12 latach. W skład nowego jury weszli Elżbieta Zapendowska (była jurorką wszystkich poprzednich czterech edycji, potem była w m.in. "Must Be The Music(...) wyemitowanym w TV" - napisała Nikola Pustała, którą możemy pamiętać m.in. z "Must Be The Music" (półfinał drugiej edycji, etap casting w siódmej odsłonie). Oto lista uczestników etapu teatralnego...

Wideo na temat: must be the music jowita łasecka
 • 14-latka zachwyciła w "Must be the music"

  Grupa Pocket Size Sun (wokalistka Jowita Łasecka) w "Must be the music 3". Co ciekawe, to już trzeci zespół z Inowrocławia, który reprezentuje to miasto w muzycznym show.