• Informacje na temat:

  must be the music klotnie

Artykuły na temat: must be the music klotnie
 • Piotr Rogucki: Koniec kłótni z Korą w "Must Be The Music"

  Piotr Rogucki wyznał w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle, że on i Kora nie będą się już tak ostro kłócić w 10. edycji "Must Be the Music". Wokalista zapewnił także, że jego zdaniem będzie to najlepsza seria programu.

 • Kora i Rogucki bez kłótni w "Must be the Music"

  Kora i Piotr Rogucki zapowiadają, że w 10. edycji "Must Be the Music" nie będą się już tak ostro kłócić. Jurorzy przyzwyczaili się do siebie i polubili. Wokalistka przyznaje, że przez ostatni czas była nastawiona bardziej bojowo niż pokojowo.

 • "Must Be The Music": Do izolatki!

  Utalentowane nastolatki, śpiewający policjant, growlująca Amanda i powroty znanych twarzy - za nami drugi odcinek ósmej edycji "Must Be The Music".

 • "Must Be The Music": Ostre spięcia w jury

  ...22-letnia Marta Machowiak w piątym odcinku castingowym "Must Be The Music" zaśpiewała "Dobranoc panowie" Maryli Rodowicz i otrzymała cztery głosy na "tak". Tym większe zaskoczenie było, gdy przy(...) kredytu zaufania. Posłuchaj Buenos Agres w serwisie Muzzo.pl! Zdaniem Roguckiego ukraińska formacja O.Torvald (własny utwór "Bij") wygra dziewiątą edycję "Must Be The Music". Taka deklaracja z ust...

 • "Must Be The Music": Wściekła Kora wyszła ze studia! (wideo)

  Coraz mocniej iskrzy między Korą a Piotrem Roguckim, choć początkowo jurorzy "Must Be The Music" pili sobie z dzióbków.

 • "Must Be The Music": Wściekła Kora wyszła ze studia! (wideo)

  Coraz mocniej iskrzy między Korą a Piotrem Roguckim, choć początkowo jurorzy "Must Be The Music" pili sobie z dzióbków.

 • Must Be The Music: Tego nie zobaczycie w telewizji!

  Odcinki castingowe ósmej edycji "Tylko Muzyka. Must Be The Music" upłynęły pod znakiem świetnych występów uczestników oraz... ostrej wymiany zdań między Korą i Piotrem Roguckim. Czy tak ostro będzie także podczas półfinałowego odcinka już w najbliższą niedzielę?

 • "Must Be The Music": Kowboj spod Rabki powróci na koniu?

  ...wykonania piosenki). W niedzielnym (4 października) odcinku "Must Be The Music" zdecydowanie królowały jednak akty odtwórcze, bo na 15 pokazanych wykonawców jedynie dwójka wykonała autorskie utwory(...)), znana z drugiej edycji "The Voice of Poland" 26-letnia Joanna Zubkowicz z Węgorzewa ("Radioactive" zespołu Imagine Dragons), 35-letni budowlaniec Tomasz Stasiak z Tarnowskich Gór ("List do...

 • "Must Be The Music": Ostre spięcie Kory z Piotrem Roguckim (wideo)

  Dotychczas Kora i Piotr Rogucki spijali sobie z dzióbków. W rozpoczynającej się w niedzielę (14 września) ósmej edycji "Must Be The Music" między jurorami dojdzie do ostrej wymiany zdań.

 • Piękni i Młodzi: Prawnik Dawida Narożnego wydał oświadczenie. Będzie pozew?

  ...zespołem, który awansował do finału polsatowskiego show "Must Be The Music" ( sprawdź! ). Trio tworzyli Magdalena i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski . Pod koniec czerwca 2019 r. na...

Wideo na temat: must be the music klotnie