• Informacje na temat:

  must be the music plotki

Artykuły na temat: must be the music plotki
 • Agata Buczkowska odejdzie z Ich Troje? Plotki o karierze solowej

  ...także w  "Must Be The Music" i "Mam talent" . Wygrała też program Young Sing Stars w radiu Young Stars dla wokalistów stawiających swoje pierwsze kroki na scenie. "Fakt" informuje, że 2-letni(...) konieczności będą stanowić dowód w sprawie" - podkreśliła Agata Buczkowska. Agata Buczkowska jesienią 2016 r. w programie "The Voice of Poland" dotarła do etapu bitew. Na etapie przesłuchań...

 • Czy "The Voice of Poland" jest najlepszy?

  Jurorzy startującej w sobotę (7 września) trzeciej edycji "The Voice Of Poland" są niezachwianie pewni - to ich program jest najlepszy i najbardziej wartościowy, a konkursy talentów w konkurencyjnych stacjach telewizyjnych plasują się o kilka klas niżej. Czy tak rzeczywiście jest?

 • "Idol" powraca po latach?!

  Coraz głośniej mówi się o powrocie "Idola" na antenę. Pierwszy talent show w naszym kraju ma w ramówce Polsatu zastąpić "Must Be The Music".

 • Nasz program oceniają najlepiej

  ...- Nie lubię sytuacji, kiedy widzę na scenie kogoś, kto naprawdę kocha muzykę, nie mając przy tym żadnych predyspozycji, po czym spada na mnie konieczność szczerego wypowiedzenia gorzkich słów - przekonuje Adam Sztaba, juror programu "Must be the music. Tylko muzyka".

 • "Zawsze byłam dość wredna"

  Każdy wie, kim jest Elżbieta Zapendowska. W szkole nazywano ją "diabłem wcielonym" lub "dopustem bożym". Mówi o sobie, że jest niespełnioną aktorką, pokaraną przez los rolą nauczycielki. Jak naprawdę jest jurorka programu "Must be the music"?

 • Rewolucje w programach rozrywkowych

  Powrót Justyny Steczkowskiej do "The Voice of Poland", Ewa Farna jako czwarty juror w "X Factor", Piotr Rogucki zamiast Łoza w "Tylko muzyce. Must Be The Music" oraz długa lista znanych nazwisk w "Tańcu z gwiazdami". Niebawem startują nowe telewizyjne ramówki.

 • Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi "Taniec z gwiazdami"!

  Już nie Anna Głogowska, a Paulina Sykut-Jeżyna będzie spotykała się z widzami programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Dziennikarka i prezenterka pogody została nową gospodynią tanecznego show Polsatu.

 • Co dalej z grupą Piękni i Młodzi? Dawid Narożny opublikował oświadczenie

  ...polsatowskiego show "Must Be The Music" . Trio tworzą Magdalena i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski . Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie(...) podkreślają jednak, że prywatne sprawy nie wpłyną na dalszą działalność grupy Piękni i Młodzi . Swoje oświadczenie wystosował na Instagramie Dawid Narożny, dementując plotki o rozpadzie zespołu...

 • Powrót "Idola": Kto zasiądzie w jury?

  Plotki o powrocie "Idola" powracały od czasu do czasu - mówiło się nawet o przejęciu formatu przez TVN, do czego ostatecznie nie doszło. Po zakończeniu emisji "Must Be The Music" (po 11(...) Polsat "Tańcu z gwiazdami". Z kolei "Super Express" - powołując się na swoje anonimowe źródła - podaje, że obok Zapendowskiej pojawi się jej koleżanka z "Must Be The Music", czyli Kora . Gazeta podaje...

 • Co dalej z polską edycją "X Factor"?

  ...) i w Warszawie (15 grudnia). Po raz pierwszy do "X Factor" mogą zgłaszać się zespoły wokalno-instrumentalne, co należy odczytać jako chęć konkurowania z polsatowskim "Must Be The Music". Tradycyjnie(...) Wojewódzki - pozostanie bez zmian. Na razie jednak nie ma oficjalnej informacji na ten temat. Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach pojawiły się plotki o zdjęciu "X Factor" z anteny. Wiosną wraca...