• Informacje na temat:

  must be the music prowadzący

Artykuły na temat: must be the music prowadzący
 • Prowadzący "Must be the music" jest ojcem trójki dzieci. Choć zawsze marzył o dużej rodzinie, nie ukrywa, że to na żonie Magdzie spoczywa opieka nad synem i dwiema córkami. Na łamach "Gali" 36-latek opowiedział o najkoszmarniejszym dniu swojego życia... "Nie zapomnę, kiedy zostałem z moimi maluchami sam na jeden dzień. Szkoła życia. Nie wyobrażam sobie przeżywać tego po raz kolejny" - mówi...

 • Kensington w "Must Be The Music"

  Zobaczcie przedpremierowo występ holenderskiej grupy Kensington w startującej w niedzielę (15 marca) dziewiątej edycji "Must Be The Music".

 • Julia Chmielnik odegrała się na Hubercie Urbańskim!

  ......" zatrudnili ją w roli trenerki wokalnej! "Julia z wykształcenia jest nauczycielem śpiewu. Już wcześniej współpracowała z Polsatem i pomagała podczas castingów do 'Must Be the Music'. Teraz zaczęła pracę na(...)Od kilku miesięcy znany prowadzący rozpaczliwie szuka dla siebie miejsca w jakiejkolwiek telewizji. Niestety, chyba nikt specjalnie nie jest już nim zainteresowany. Być może ma to związek...

 • "Must Be The Music": Przyjęci prosto z ulicy!

  Zespół Zielone Ludki, który zobaczymy w "Must Be The Music" w najbliższą niedzielę (5 października) to jeden z najbardziej oryginalnych wykonawców ósmej edycji muzycznego show Polsatu.

 • "Must Be The Music": Paula Brzóska i Besides w finale

  Poznaliśmy zwycięzców drugiego i ostatniego półfinału ósmej edycji "Must Be The Music".

 • "Must Be The Music": Patsin m Ski Blue i Maria Markiewicz w finale!

  Oskarżenia o plagiat, utalentowane nastolatki, kopiowanie Myslovitz, zakochany raper i urzekający seniorzy - sprawdź, co wydarzyło się w najnowszym odcinku "Must Be The Musci"!

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Kamil Bednarek i Ania Deko w przeboju Stinga!

  W piątek, 21 listopada, premierę w RMF FM miała piosenka nagrana przez Kamila Bednarka z piątą finalistką konkursu "Ja cię kręcę" - Anią Deko. Jest to cover jednego z największych przeboju Stinga - "Englishman In New York".

 • Oglądalność talent shows: Nie ma mocnych na "Mam talent"

  Wyniki oglądalności nie pozostawiają wątpliwości - świnia robiąca kupę to ulubiona rozrywka Polaków.

 • Czym zaskoczy "Must Be The Music"?

  Skoro jest tak dobrze, to po co zmieniać - zapewne z takiego założenia wyszli producenci "Must Be The Music. Tylko muzyka". Czy czwarta edycja muzycznego show Polsatu może czymś zaskoczyć widzów?

Wideo na temat: must be the music prowadzący
 • Wiosenny spot promocyjny Polsatu

  W spocie prezentującym wiosenną ramówkę telewizji Polsat wystąpili aktorzy z seriali “Hotel 52”,“Szpilki na Giewoncie” i “Pierwsza miłość” i Bronisław Cieślak z serialu “Malanowski i partnerzy”, jurorzy i prowadzący “Tylko muzyka. Must be the music” i “Tylko taniec. Got to Dance”, Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała z “Wydarzeń” oraz Mateusz Borek i Bożydar Iwanow z redakcji sportowej.