• Informacje na temat:

  must be the music sobotni

Artykuły na temat: must be the music sobotni
 • "Must be the Music" najpopularniejsze

  Wbrew przypuszczeniom to nie "X Factor" jest najpopularniejszym programem muzycznym emitowanym w weekend w polskiej telewizji lecz show Polsatu "Tylko muzyka. Must be the Music".

 • "Must be the Music" wciąż na szczycie

  ..."Must be the Music. Tylko muzyka" po raz kolejny okazał się najpopularniejszym programem rozrywkowym emitowanym w weekend w polskiej telewizji. Tym razem przyciągnął przed ekrany ponad 4 mln widzów!

 • "The Voice of Poland" wyprzedził "Must Be The Music"

  Po słabym początku imponujący finisz notuje "The Voice of Poland" - muzyczny program TVP2 w wynikach oglądalności przegonił "Must Be The Music"! I to mimo że w niedzielę wyemitowano finał szóstej edycji polsatowskiego show!

 • "Must Be The Music" lepszy o włos

  Nadawany w niedzielę "Must Be The Music" utrzymał oglądalność w okolicach 4 mln widzów, minimalnie (o ok. 2 tys.) poprawiając wynik sprzed tygodnia. Tym razem dystans wyraźnie zmniejszył sobotni(...) ponad 2 mln). Czytaj nasze relacje z weekendowych talent shows: "Must Be The Music": Gdyby pan był szympansem... Genialna 16-latka podbiła "X Factor"! Za stary na "The Voice of Poland"?

 • "Must be the music": Drugi półfinał

  W najnowszym odcinku programu "Tylko muzyka. Must be the music" pojawi się kolejnych ośmiu wykonawców, którzy zmierzą się w drugim półfinale. Gościem specjalnym show będzie zespół Afromental, który wykona piosenkę "Rock&Rollin' Love".

 • Będzie druga edycja "Must be the music"

  To już pewne. Polsat zadowolony z wyników oglądalności zdecydował, że już jesienią tego roku ruszy drugi sezon programu "Must be the music - Tylko muzyka".

 • "Must Be The Music" wyprzedził "Mam talent"! (wyniki oglądalności)

  ...zaliczył takiej wpadki. Oglądalność show regularnie przekracza poziom 2 mln (spadek o ok. 10 tys.). "Mam talent" po raz pierwszy w tym sezonie został wyprzedzony przez "Must Be The Music" , choć program(...) Aneta Rzewnicka. Tym razem "Must Be The Music" minimalnie przegrał rywalizację z kulinarnym show TVN - "Masterchef" przyciągnął 2,98 mln widzów (wzrost o ponad 100 tys.). Czytaj nasze relacje: "Must...

 • "The Voice Senior": Waldemar Wiśniewski miał być wokalistą grupy Perfect

  Kto błysnął w sobotnich 914 grudnia) odcinkach "The Voice Senior"? Jednym z uczestników był dobrze znany telewizyjnej publiczności weteran Waldemar Wiśniewski.

 • Hubert Urbański poprowadzi "The Voice Of Poland"

  Po tym jak sprawdził się w roli gospodarza "Bitwy na głosy", TVP postanowiła powierzyć Hubertowi Urbańskiemu prowadzenie nowego show - "The Voice Of Poland".

 • Hubert Urbański poprowadzi "The Voice Of Poland"

  Po tym jak sprawdził się w roli gospodarza "Bitwy na głosy", TVP postanowiła powierzyć Hubertowi Urbańskiemu prowadzenie nowego show - "The Voice Of Poland".