• Informacje na temat:

  muszelki

Artykuły na temat: muszelki
 • Młodziutka Gosia Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan VS Hania Kedaj-Smoktunowicz-Lis

  Małgosia Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (grubo przed 30.) pojawiła się na prezentacji biżuterii, której jest twarzą. Fotoreporterzy oszaleli. Celebrytka postawiła na kuse szorty, białą bluzkę i cekinowy szlafrok. Włosy upięła w muszelkę. Gdy wydawało się, że ten wieczór będzie należał do niej, wtedy przed lokal zajechała ciut starsza Hania Kedaj-Smoktunowicz-Lis i pozamiatała.

 • Lari Lu: Od 11 lat nie oglądam telewizji (wywiad)

  Lari Lu, czyli Anna Józefina Lubieniecka, po odejściu z Varius Manx postanowiła zamknąć stary rozdział i rozpocząć solową karierę. Zrobiła to w sposób najlepszy z możliwych, wydając jedną z ciekawszych polskich płyt w 2014 roku. O tym jak powstawała ta płyta, dlaczego wokalistka śpiewa po polsku oraz czy nie kusiło jej, by po odejściu z zespołu Roberta Jansona wziąć udział w talent show, opowiada w naszym wywiadzie.

 • Natalia Kukulska jest rozdarta!

  Tegoroczny XVI Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca "Muszelki Wigier" w Suwałkach był wyjątkowy. Jeden z koncertów poświęcono zmarłemu przed 6. laty Jarosławowi Kukulskiemu, autorowi niezapomnianych przebojów i mężowi Anny Jantar.  - Uczestnicy festiwalu, wyłonieni w specjalnych eliminacjach, zaśpiewali 15 piosenek kompozytora. Był to dla mnie wzruszający moment, bo pamiętam jak powstawały...

 • Alkatraz na Dying Art Festival

  Roman Kostrzewski, wokalista zespołu Kat, pojawi się w charakterze gościa specjalnego na festiwalu Dying Art Open Air, który odbędzie się w dniach 24 - 26 sierpnia 2001 r. w nadmorskiej miejscowości Chłapowo. Kostrzewski zamierza tam promować debiutancki album swojej nowej grupy Alkatraz.

 • "Barwy szczęścia": Koniec relacji opartej na kłamstwie? Kaśka i Iza mówią dość!

  - Tak dalej być nie może – stwierdzi Kaśka (Katarzyna Glinka), gdy od razu po powrocie z rodzinnych wakacji nad morzem Łukasz (Michał Rolnicki) postanowi odwiedzić Izę (Agnieszka Warchulska) i Paulinkę (Lena Jastrzębska). Sadowska zażąda od męża, by przestał widywać się ze swą córką i jej matką.

 • Topless-buźka od Heidi Klum

  Kto nie planuje żadnego wakacyjnego wyjazdu, ten atmosferę gorących wysp Bahama odnajdzie śledząc Twittera niemieckiej modelki Heidi Klum.

 • Dorota Segda: Dlaczego znów musi wyjechać do Afryki?

  Odkąd w ubiegłym roku Dorota Segda (51 l.) została rektorem krakowskiej PWST, niezwykle starannie układa swój kalendarz. Teraz bardzo chce znaleźć czas, aby pojechać do Malawi w Afryce. Nie po to jednak, aby tam odpoczywać, ale aby pomóc przyjaciołom.

 • Zamieni Hollywood na Hawaje

  Julia Roberts po 25 latach w branży filmowej postanowiła ograniczyć swoją obecność w Hollywood do minimum. Laureatka Oscara wraz z mężem i trojgiem dzieci planuje przeprowadzkę na Hawaje.

 • "Na dobre i na złe": Szczeniacki wybryk Szczepana

  Sielankę między lekarką (Emilia Komarnicka) a salowym (Kamil Kula) przerwie jego wypad na wieczór kawalerski kolegi. Będzie rozstanie?

 • Kobieta za obiektywem

  Trzydniowy festiwal filmów wyreżyserowanych przez kobiety - o nazwie "Kobieta za obiektywem" - rozpocznie się w piątek, 11 maja, w Warszawie. Pokazanych zostanie prawie 40 filmów, m.in. z Polski, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Izraela i Francji.

Dyskusje na temat: muszelki