• Informacje na temat:

  muza

Artykuły na temat: muza
 • Catherine Deneuve: Muza wielu reżyserów

  "Gdybym nie wyglądała, jak wyglądam, nigdy nie dostałabym angażu w filmie" - zwykła mawiać Catherine Deneuve. Wielka francuska gwiazda filmowa, choć ma już skończone 76 lat, nie zwalnia ani chwili. Już 6 marca na ekrany polskich kin trafi film "Prawda", w którym gra główną rolę.

 • Miss Mercy nie żyje. Muza Franka Zappy miała 71 lat

  Członkini grupy The GTOs, ikona stylu oraz muza Franka Zappy – Miss Mercy – zmarła 28 lipca w wieku 71 lat.

 • Tilda Swinton: Muza dwuznaczności

  "Za każdym razem, gdy robię film, myślę, że będzie on tym ostatnim" - przyznała Tilda Swinton. Na szczęście dla filmowców i widzów, kocha ten, w jej przypadku dwuznaczny i wyrafinowany, taniec z kinem.

 • Piękna muza geniuszy

  Kochanka Junga, przyjaciółka Freuda - tajemnicza Sabina Spielrein wpłynęła na rozwój psychoanalizy, jak nikt inny. 4 listopada w kinach zobaczymy film "Niebezpieczna metoda", opowieść o tej tajemniczej muzie geniuszy. W głównej roli Keira Knightley.

 • Gutek przejmuje Muzę

  Od 1 kwietnia firma Gutek Film będzie prowadzić poznańskie kino Muza.

 • Dojrzała "Babska Muza"

  ..."Chcemy stworzyć przestrzeń do dyskusji o problemach dotykających współczesne kobiety" - mówią organizatorzy filmowego cyklu poznańskiego kina Muza - "Babska Muza". Podczas trzeciego spotkania, 3 grudnia o godz. 20.00, widzowie obejrzą znakomity film z Marianne Faithfull w roli głównej, "Irina Palm".

 • "Babska Muza" o nastolatkach

  Cykl "Babska Muza", zapoczątkowany w poznańskim kinie Muza 1 października, stworzony został jako "alternatywa wobec stereotypowego postrzegania kina kobiecego jako zbioru lekkich, romantycznych komedii". Podczas drugiego spotkania, 5 listopada o godzinie 20.00, widzowie obejrzą znakomity film Lucasa Moodysoona "Fucking Amal".

 • Julia Stiles: Muza poety

  Julia Stiles wystąpi jako Jean Armour, największą miłość szkockiego poety i jego wielka muza. W postać Roberta Burnsa wcieli się Gerard Butler, znany z filmów "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" i "Linia czasu" . W obrazie "Burns" wystąpią także: Brian Cox, John Hannah, James McAvoy, James Cosmo, David O'Hara i David Hayman. Autorem scenariusza jest Alan Sharp, a na fotelu reżysera...

 • Nowa muza Woody'ego Allena?

  Freida Pinto, znana z głównej roli w Oscarowym "Slumdog. Milioner z ulicy", zagra już niedługo u Woody'ego Allena. Czy zastąpi Scarlett Johansson w roli muzy reżysera?

 • Diane Kruger: Muza Lagerfelda

  "Jest dla mnie jak przyrodni ojciec" - powiedziała o Karlu Lagerfeldzie Diane Kruger. W ubiegłych latach aktorka była twarzą kampanii torebek domu mody Chanel i przy wielu uroczystych okazjach występowała w kreacjach specjalnie wybranych dla niej przez projektanta.

Zdjęcia na temat: muza
Wideo na temat: muza
 • Grażyna Szapołowska o byciu muzą Tomasza Ossolińskiego

  Tomasz Ossoliński to jeden z najbardziej cenionych polskich projektantów. Jego muzą niezmiennie od lat pozostaje aktorka Grażyna Szapołowska, przy okazji wielka fanka jego talentu. Gwiazda wciąż doskonale pamięta swoją pierwszą kreację projektu Ossolińskiego. Dziś projektant nie tylko ubiera Szapołowską, lecz jest też jej przyjacielem i powiernikiem sekretów.

 • "Gwiazdy na dywaniku": Odcinek 309.

  Celebryci uwielbiają pozować na ściankach podczas imprez. Czy w pogoni za popularnością przykładają należytą wagę do swego ubioru? Wszystkie modowe sukcesy i wpadki rodzimych gwiazd poddają surowej analizie nasi prowadzący - wyrocznia modowa i muza projektantów – Joanna Horodyńska oraz Tomasz Jacyków - kontrowersyjny stylista, uwielbiający poetyckie porównania. Ostra krytyka nieudanych stylizacji

 • "Gwiazdy na dywaniku": odc. 312.

  Celebryci uwielbiają pozować na ściankach podczas imprez. Czy w pogoni za popularnością przykładają należytą wagę do swego ubioru? Wszystkie modowe sukcesy i wpadki rodzimych gwiazd poddają surowej analizie nasi prowadzący - wyrocznia modowa i muza projektantów – Joanna Horodyńska oraz Tomasz Jacyków - kontrowersyjny stylista, uwielbiający poetyckie porównania. Ostra krytyka nieudanych stylizacji

Dyskusje na temat: muza