• Informacje na temat:

  muzycy mateusz

Artykuły na temat: muzycy mateusz
 • Lenny Kravitz: Jedzenie, miłość, muzyka

  ...sprzedał blisko 40 mln płyt. Występował też w takich filmach, jak "Igrzyska śmierci", "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", "Hej, skarbie" i "Kamerdyner". Mateusz Opyrchał, RMF FM: Czekając na(...) brzmi doskonale. Jest niesamowitym i bardzo niedocenianym gitarzystą. Muzycy, z którymi grasz na obecnej trasie nie są przypadkowi. Spodziewam się, że wszyscy jesteście bliskimi przyjaciółmi. Gracie...

 • Mateusz Maga o hejcie i krytyce swojej muzyki

  ..."Nie taki hejt się miało, więc teraz to już pikuś" - opowiada Mateusz Maga, uczestnik programów "Top Model" i "Agent - gwiazdy", który na początku roku zadebiutował jako wokalista.

 • Pikes: Muzyka jest nośnikiem emocji ("Love")

  W latach 90. przeżywaliśmy dzieciństwo, które jak wiadomo jest jednym z najbardziej barwnych i intensywnych okresów w naszym życiu - mówią muzycy grupy Pikes, która właśnie debiutuje singlem "Love". To zapowiedź EP-ki "We are hungry for the love from the ninetees (that we don't remember)".

 • Więcej muzyki w szkołach. Ruszyła kampania #grajmywszkole!

  ...organizowanie większej ilości godzin zajęć muzycznych, tam gdzie jest kadra umiejąca takie zajęcia prowadzić. Warto zauważyć, że realną pomoc dla nauczycieli mogą wnieść mieszkający w pobliżu muzycy(...). Poparli już również polscy wykonawcy - Mateusz Krautwurst , Janusz Radek, Karolina Czarnecka, Grzech Piotrowski oraz Maria Sadowska .

 • Świetne programy, seriale, muzyka

  ...raz pierwszy od wielu lat. Nie zabraknie też współczesnych osobowości telewizyjnych. Tym razem znani i lubiani - dzięki małemu ekranowi - prezenterzy, aktorzy, satyrycy, muzycy, sportowcy etc. nie(...) i Magda Masny Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk Tomasz Stockinger i Barbara Bursztynowicz Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz Emilia Krakowska i Jerzy Zelnik Maciej Musiał i Mateusz Szymkowiak Bogumiła...

 • "Aplauz, aplauz!": Wzruszająca historia Krzysztofa i Mateusza

  W piątym odcinku "Aplauz, aplauz" opuścili Krzysztof Kulczyński i jego syn Mateusz, którzy występy w programie dedykowali niepełnosprawnej matce chłopca.

 • Mateusz Ziółko i Michalina Robakiewicz razem: Zobacz teledysk "Obiecaj mi"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Obiecaj mi". Tym klipem Mateusz Ziółko zapowiada swój nowy album, nad którym obecnie pracuje.

 • "Aplauz, aplauz!": Krzysztof i Mateusz już nie zaśpiewają

  W piątym odcinku "Aplauz, aplauz!" uczestnicy zaprezentowali się w stylistyce bajkowo-musicalowej. Program opuścili Krzysztof i Mateusz.

 • Mateusz Krautwurst "Gdzieś pomiędzy" (nowa płyta)

  Do sklepów trafiła właśnie płyta Mateusza Krautwursta "Gdzieś pomiędzy". To solowy debiut finalisty pierwszej edycji "The Voice of Poland".

 • "Po prostu bawimy się muzyką"

  Do Polski nie przyjeżdżają często, ale za to bardzo regularnie. Ostatnio gościli na krakowskim festiwalu Sacrum Prorfanum, gdzie zaprezentowali projekt Mum & Friends. Znaleźli również czas, by się z nami spotkać. Z Gunnarem Örn Tynesem z zespołu Mum rozmawiał Mateusz Ciba.

Wideo na temat: muzycy mateusz
 • Jak się zmienił Bartek Wrona - idol z lat 90.?

  Dlaczego dawny wokalista polskiego boysbandu Just 5 postanowił zmienić branżę? Jak to się stało, że Bartek Wrona (33 l.) został instruktorem zumby? W rozmowie z Mateuszem Hładki z "Dzień Dobry TVN" muzyk zdradził, czy tęskni za dawną popularnością. "Wtedy nie mogłem przejść spokojnie ulicą i nie tęsknię za tym" - wyjaśnił. Czy już na zawsze porzucił karierę muzyczną? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Posłuchajcie Julii Pietruchy!

  Niektórzy mogą kojarzyć Julię Pietruchę z mniej lub bardziej popularnych seriali telewizyjnych ("Blondynka, "M jak miłość", "Ojciec Mateusz") lub ról w produkcjach kinowych. Ale od kilku miesięcy Julia odkrywa przed nami swoje muzyczne oblicze. W kwietniu ukazał się jej debiutancki album "Parsley" z piosenkami z podróży, które sama napisała, skomponowała (na ukulele), a ostatecznie

 • Wiosenny spot promocyjny Polsatu

  W spocie prezentującym wiosenną ramówkę telewizji Polsat wystąpili aktorzy z seriali “Hotel 52”,“Szpilki na Giewoncie” i “Pierwsza miłość” i Bronisław Cieślak z serialu “Malanowski i partnerzy”, jurorzy i prowadzący “Tylko muzyka. Must be the music” i “Tylko taniec. Got to Dance”, Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała z “Wydarzeń” oraz Mateusz Borek i Bożydar Iwanow z redakcji sportowej.