• Informacje na temat:

  muzycy spotkali

Artykuły na temat: muzycy spotkali
 • ABBA: Nowa muzyka ukaże się przed końcem 2019 roku

  ...( Agnethy Faltskog i Anni-Frid Lyngstad - przyp. red.), które razem śpiewają sprawia, że najsmutniejsza piosenka trochę podnosi na duchu". Przypomnijmy, że członkowie zespołu spotkali się w 2018 roku(...) przyjemnością. Poczuliśmy się, jakby czas stanął w miejscu, a my byliśmy tylko na krótkich wakacjach. Posunęliśmy się w latach, ale piosenka jest ciągle młoda" - dodali muzycy. Kwartet ze Sztokholmu...

 • Kolejne gwiazdy muzyki zakażone koronawirusem

  Wokalista Prince Royce oraz perkusista Mikkey Dee to kolejni muzycy, którzy zostali zakażeni koronawirusem. Pozytywny wynik testu ma również była żona Travisa Barkera, modelka Shanna Moakler.

 • "Muzyka musi zaskakiwać"

  Purple spotkali się muzycy, którzy zawsze wykorzystają szansę do zagrania czegoś nowego. Czy rozmawiałeś z muzykami z orkiestry? Ciekaw jestem, ilu z nich to fani Deep Purple, a dla ilu to po prostu(...) powszechna. Na szczęście w ciągu ostatnich kilku lat wiele rzeczy się zmieniło, a jedną z nich jest wzrost znaczenia muzyki rockowej. Dzisiaj rock się szanuje! Zresztą zauważyłem, że muzycy dzisiaj właściwie...

 • Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach. Są pierwsze decyzje

  Będzie to już trzecia odsłona imprezy z muzyką disco polo. "Kontynuujemy zapisy 3-letniej umowy z TVP dot. Festiwalu Muzyki Tanecznej. Dziś, wspólnie z wiceprezydentem Marcinem Różyckim , spotkaliśmy się w Warszawie z Prezesem TVP S.A, Jackiem Kurskim " - poinformował prezydent Kielc. "Negocjacje przebiegły w dobrej, życzliwej atmosferze" - mówił Wenta. "Do dopracowania warunków współpracy...

 • 60. Krakowski Festiwal Filmowy online: Nie zabraknie muzyki!

  60. Krakowski Festiwal Filmowy odbywa się w tym roku wyłącznie online. To jednak nie oznacza, że na jubileuszowej imprezie zabraknie muzyki. Organizatorzy przygotowali zarówno pokazy najciekawszych dokumentów muzycznych i spotkania z ich twórcami, ale również koncert, set DJ-ski i Noc Wideoklipów. Wydarzenia będą transmitowane na stronie i w mediach społecznościowych festiwalu. Festiwal rozpoczyna się w najbliższą niedzielę, 31 maja.

 • Festiwal Muzyki Filmowej przeniesiony na 2021 rok!

  Festiwal Muzyki Filmowej miał rozpocząć się 26 maja w Krakowie. Z powodu pandemii impreza została jednak w całości przeniesiona na 2021 rok. Interia otrzymała oświadczenie organizatorów w tej sprawie.

 • Polska Ścieżka Dźwiękowa Roku 2020: Festiwal Muzyki Filmowej ogłosił nominacje

  Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie ogłosił nominacje do nagrody Polska Ścieżka Dźwiękowa Roku 2020. Spośród kilkudziesięciu soundtracków powstałych w 2019 roku wyselekcjonowano 10 tytułów. Zwycięzca drugiej edycji nagrody zostanie ujawniony podczas koncertu Scoring4Polish Directors, który odbędzie się 27 maja w ICE Kraków.

 • "Każde pokolenie ma swój czas", czyli muzycy grają z dziećmi

  ...od czasów licealnych. Najpierw razem zakładali zespół Kameleon, później w połowie lat 70. spotkali się w grupie Akcenty, przekształconej w Kombi . Adam Tkaczyk w zespole Kombii zastąpił mającego(...) i Flapjack. Grającą przede wszystkim piosenki o tematyce religijnej Arkę Noego tworzą zaprzyjaźnieni z Litzą muzycy oraz ich dzieci. Od 1999 r. przez zespół przewinęło się dobrze ponad setka dzieci, w tym...

 • Michał Lorenc kompozytorem muzyki do "Psów 3"

  Michał Lorenc, autor muzyki do filmów "Psy" i "Psy 2: Ostatnia krew" skomponował ścieżkę dźwiękową do najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego. Z okazji nadchodzącej premiery, producenci przedstawiają kultowy motyw muzyczny "Kołysanka" nagrany na nowo na potrzeby filmu "Psy 3. W imię zasad".

 • Muzycy Daft Punk skomponują muzykę do nowego filmu Dario Argento

  Thomas Bangalter i Guy-Manuel de Homem-Christo z grupy Daft Punk swoją ostatnią płytę wydali w 2013 roku. Teraz ich nowe kompozycje będzie można usłyszeć w kolejnym filmie włoskiego mistrza horroru Dario Argento "Black Glasses". Muzycy sami zaoferowali mu współpracę, bo są wielkimi fanami jego twórczości.

Zdjęcia na temat: muzycy spotkali
Wideo na temat: muzycy spotkali
 • Sąd w Hiszpanii uznał 42-latka za syna piosenkarza Julio Iglesiasa. Prawnicy muzyka zapowiadają odwołanie od wyroku

  Hiszpański sędzia orzekł, że istnieją wystarczające dowody, aby stwierdzić, że 43-letni Hiszpan Javier Sanchez jest biologicznym synem znanego piosenkarza Julio Iglesiasa. Artysta latami odmawiał poddania się badaniu na potwierdzenie ojcostwa. W orzeczeniu sąd przypomniał, że Iglesias nigdy nie wyraził zgody na porównanie kodów genetycznych, aby wykluczyć zarzuty. Sędzia wskazał też na "ogromne podobieństwo fizyczne między Sanchezem a Iglesiasem". Wprawdzie Sanchez już w 1992 r. wygrał...

 • Kendall Jenner i Harry Styles zorganizowali spotkanie swoich rodziców?!

  Związek Kendall Jenner (20 l.) i Harry'ego Stylesa (21 l.) wciąż pozostaje tajemnicą. Choć modelka i muzyk nie potwierdzają plotek na swój temat, często widywani są razem. Podczas prywatnej imprezy w jednym z hollywoodzkich klubów muzycznych miało dojść do spotkania rodziców pary. Kendall zjawiła się z mamą, Harry natomiast przyprowadził swojego ojczyma. Wygląda na to, że doniesienia prasy o romansie Stylesa ze stylistką Pandorą Lennard zostały jednak wyssane z palca. (Cover Video/x-news)

 • Dawid Ogrodnik o filmie "Ikar. Legenda Mietka Kosza": Spotkanie z Leszkiem Możdżerem to było moje marzenie

  "Praca z Leszkiem Możdżerem przebiega bez zarzutu. Dostaję materiały od Leszka, konsultujemy się, w jakimś sensie on mnie inspiruje. Czuję, że się w warstwie muzycznej rozumiemy" - opowiada Dawid Ogrodnik w rozmowie z Anną Kempys. "Ikar. Legenda Mietka Kosza" to film oparty na biografii tragicznie zmarłego w wieku 29 lat pianisty Mieczysława Kosza. W roli genialnego muzyka zobaczymy Dawida Ogrodnika. Film wyreżyseruje Maciej Pieprzyca. Za oprawę muzyczną odpowiada Leszek Możdżer.