• Informacje na temat:

  muzyczna propozycja

Artykuły na temat: muzyczna propozycja
 • Ellie Goulding o początkach kariery muzycznej. "Traktowano mnie jak obiekt seksualny"

  Brytyjska gwiazda Ellie Goulding przyznała, że początki jej kariery były wyjątkowo trudne. Ujawniła, że propozycje seksu w zamian za możliwość zrobienia kariery pojawiały się regularnie.

 • Trójka: Mariusz Owczarek nowym dyrektorem muzycznym. Kto wraca do stacji?

  Nowym dyrektorem muzycznym Programu III Polskiego Radia został Mariusz Owczarek, który poprowadzi też specjalne wydanie Listy Przebojów. Nowy dyrektor i redaktor naczelny Kuba Strzyczkowski namówił do powrotu dziennikarzy, którzy w ostatnim czasie ogłosili swoje odejście.

 • "Otwieramy Koncerty": Mocny apel branży muzycznej do rządu

  "Żądamy równego traktowania!" - apelują w piśmie skierowanym do m.in. premiera Mateusza Morawieckiego oraz szefów klubów parlamentarnych PO i PSL menedżerowie wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej, którzy rozpoczęli akcję "Otwieramy Koncerty".

 • Varius Manx: Monika Kuszyńska - muzyczna terapeutka

  ...w pewnym stopniu też będzie mieć do czynienia. "Będę magistrem sztuki, bo jest to akademia muzyczna. Aczkolwiek rzeczywiście, tak jak mówisz, ma to więcej wspólnego z medycyną, niż z muzyką. Są podstawy(...) miała jakiekolwiek wątpliwości jeśli chodzi o przyjęcie propozycji muzyków Varius Manx i dołączenie do grupy. "Myślę, że była to propozycja nie do odrzucenia, powiedzmy sobie szczerze. Coś takiego...

 • Kto poprowadzi Listę Przebojów Trójki? Są propozycje

  Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, najbliższe notowanie Listy Przebojów Trójki mogą poprowadzić Marek Wiernik lub Mirosław Rogalski. Znany jest też kandydat na dyrektora muzycznego.

 • "Muzyczne Zbylaki"

  ...mówiłeś o możliwości ponownego nagrania płyty Siekiery. Czy ta propozycja jest nadal aktualna? Jest to nadal aktualne i nawet coraz bliższe realizacji. Nie chcę od razu przesadzać, że to już, ale...

 • "Muzyczna schizofrenia"

  ...kariery trudno im było utrzymać się z grania muzyki. Po pierwszych scenicznych sukcesach do The Clones zaczęły zgłaszać się wytwórnie płytowe z propozycjami kontraktów. Duet podpisał umowę nie mając...

 • Paris Hilton: Niespełniona muzycznie celebrytka

  Paris Hilton można tytułować w różny sposób – celebrytka, modelka, aktorka i projektantka mody. Nie można jednak zapomnieć o muzycznym epizodzie Hilton, która była wokalistką i DJ-ką. 17 lutego Amerykanka kończy 35 lat.

 • Muzyczna wiosna w Polsacie

  Muzyczne talent show "Tylko muzyka. Must be the music" oraz serial "Linia życia" to nowości we wiosennej ramówce telewizji Polsat. Widzowie stacji będą mogli też śledzić dalsze losy bohaterów seriali: "Szpilki na Giewoncie" i "Hotel 52".

 • "Muzyczny ambasador Szkocji"

  .... Bardzo spodobał nam się ten pomysł. Propozycja padła ze strony producenta i kompozytora, autora koncepcji muzycznej tego filmu, Glenna Ballarda, z którym bardzo fajnie się współpracowało. Razem z nim...

Wideo na temat: muzyczna propozycja
 • Filip Chajzer nagrał piosenkę na Euro 2016!

  Filip Chajzer zaprezentował w "Dzień Dobry TVN" swoją propozycję muzyczną na Euro 2016. Razem z wokalistką Cloudy nagrał piosenkę "Polska gra". Jak wygląda teledysk? (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Doda jurorką "The Voice of Poland"? Mamy komentarz!

  Niedawno prezes Kurski pochwalił się, że pertraktuje z Dodą jej udział w kolejnej edycji muzycznego show TVP. "Są prowadzone rozmowy, by zasiadła w jury jednego z programów muzycznych. Przestałem wykluczać Dodę, bo to bardzo dobra i kompletna artystka" - wychwalał ją Kurski. Rabczewska nie zaprzecza, że rozważa propozycję prezesa. Celebrytka wyznała, że bardzo lubi ten program i widziałaby się w fotelu jurora. Oznacza to, że miejsca będzie musiała jej ustąpić Maria Sadowska albo Natalia...

 • Niesamowity duet. Piotr i Jakub w "MBTM"

  Duet tworzą od niedawna. Spotkali się w Internecie, przeglądając amatorskie wykonania na YouTube. Tak nawiązali współpracę, a potem zaczęli odbywać pierwsze internetowe próby, przesyłając sobie muzyczne propozycje. W ten sposób powstała ich pierwsza piosenka, "Emotions", którą zaprezentowali w „Tylko muzyka”. Jurorzy podkreślali dojrzałość muzyczną, wrażliwość, muzykalność i zwracali uwagę na naprawdę dobrą kompozycję. Zobaczcie co pokazali w programie.