• Informacje na temat:

  muzyczne każdego

Artykuły na temat: muzyczne każdego
 • Szwajcarskie dokumenty muzyczne

  Szwajcarskie dokumenty muzyczne znalazły się w programie 13. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty.

 • Frances Bean Cobain myśli o karierze muzycznej

  Córka Kurta Cobaina w rozmowie z telewizją E! przyznała, że ma w głowie plany muzyczne i chciałaby zostawić po sobie coś namacalnego.

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona piątego odcinka półfinałowego

  ...​W piątym półfinałowym odcinku dziewiątej edycji "Mam talent" zobaczymy trzy występy muzyczne. Kto zaprezentuje się na scenie?

 • Muzyczne debiuty roku

  ...i Igorowi Pudło świat odkrył polski jazz, a płyty analogowe z serii "Polish Jazz" stały się obowiązkową pozycją w kolekcji każdego szanującego się DJ-a. Nad Wisłą pojawił się również zespół, który(...) superlatywach na jej temat wypowiadały się muzyczne tuzy - Tom Jones, Mick Jagger. Z tym drugim angielska wokalistka bez kompleksów współpracowała przy ścieżce dźwiękowej do nowej wersji filmu "Alfie...

 • Tomek Ziętek (The Fruitcakes): Dbamy o to, żeby każdego głos był słyszalny

  ...zawodowych mieszkam w Warszawie, a chłopaki są mocno związani ze sceną trójmiejską - mają tam inne projekty muzyczne. Widzimy się zawsze przed koncertami, mamy próby przed trasą koncertową. Albo przed(...) spotkania tworzy utwór. Nowe piosenki powstają raczej poprzez filtrowanie przez każdego z nas czyjegoś pomysłu. Od jednego wyobrażenia, przez drugie, trzecie i czwarte. To jest dosyć wyjątkowa sytuacja...

 • Tomson i Baron w Skodzie: Wybredne zwierzęta muzyczne

  Czego Tomson i Baron słuchają w samochodzie, rozwój polskiej sceny muzycznej oraz konkurs Skoda Auto Muzyka, były tematami rozmowy, jaką z członkami Aromental przeprowadził Marcin Prokop.

 • Muzyczna oferta TVP na wiosnę: Konkurenci mają się czego bać?

  Program dokumentalny o disco polo, seria występów eliminacyjnych do koncertu debiutów w Opolu oraz rockowy talent show. Takie muzyczne propozycje szykują na wiosnę 2017 roku władze TVP. Czy któryś z tych programów ma szansę zagrzać miejsce na dłużej w telewizji?

 • Muzyczny hit TVP wraca na antenę

  Od 9 września w niedzielne popołudnia na antenie TVP1 Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk będą przypominać największe muzyczne hity w programie "Wideoteka: 60 hitów na 60 lat".

 • Nie żyje twórca motywu muzycznego z serialu "M*A*S*H"

  Nie żyje Johnny Mandel, kompozytor, który w 1966 roku otrzymał Oscara w kategorii „Najlepsza muzyka, Oryginalna piosenka” za piosenkę „The Shadow of Your Smile” z filmu „Brodziec” z Elizabeth Taylor i Richardem Burtonem. Był również autorem muzyki do piosenki „Suicide Is Painless”, której melodia rozbrzmiewała jako główny temat muzyczny z serialu "M*A*S*H". Miał 94 lata.

 • Karolina Gilon: Może zagram w filmie i poprowadzę festiwal muzyczny

  Karolina Gilon nie kryje satysfakcji z tego, że jej kariera w Polsacie nabrała szybkiego tempa. W przyszłości chciałaby jeszcze sprawdzić się w roli gospodyni dużego festiwalu muzycznego i jurorki w talent show. Karolina Gilon ma w zanadrzu jeszcze wiele umiejętności, niewykluczone więc, że kiedyś zaprezentuje się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" bądź w innym popularnym programie.

Zdjęcia na temat: muzyczne każdego
Wideo na temat: muzyczne każdego
 • Maja Hyży o swoim byłym mężu: Każdy poszedł swoją drogą

  Maja Hyży w 2013 roku wzięła udział w programie "X Factor" i od tamtej pory konsekwentnie pracuje na swoją pozycję na muzycznym rynku. Lada moment ukaże się jej kolejny singiel z debiutanckiej płyty "W chmurach". - Jest rzeczywiście dużo tych zmian - tak o swoim życiu powiedziała wokalistka w "Dzień Dobry TVN". A co zdradziła na temat miłości i swoich relacji z byłym mężem? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Mają 16 i 17 lat. Będą odkryciem muzycznym 2013 roku?

  Zespół The Dumplings to dwójka młodych ludzi - Justyna Święs i Kuba Karaś - którzy swoją muzyką powoli podbijają internet. 16-latka pisze teksty i śpiewa, a utwory komponuje Kuba, który jak mówi, potrafi zagrać na każdym instrumencie. "Generalnie gram na tym, na czym potrzebuję grać, szukając różnych dźwięków. Ale takie podstawowe – na gitarze, na perkusji trochę" - zdradził Kuba w show "20 m2 Łukasza". Młodzi artyści nie planują wystąpić w żadnym z programów typu talent-show. Posłuchajcie...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odcinek 6.

  Zadaniem uczestników show Polsatu jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w największe ikony światowej i polskiej sceny muzycznej. Laureat każdego odcinka (oraz całego programu) może przeznaczyć nagrodę na dowolny cel charytatywny. Zobaczcie, kto poradził sobie najlepiej w odcinku numer 6!