• Informacje na temat:

  muzyczny poznał

Artykuły na temat: muzyczny poznał
 • Musical "Madagaskar" w Teatrze Muzycznym w Poznaniu

  Polska premierę musicalu dla dzieci i rodzin "Madagaskar" pokaże w maju Teatr Muzyczny w Poznaniu. Spektakl powstał na podstawie popularnego, pełnometrażowego filmu animowanego z 2005 roku.

 • Czadoman: Moim muzycznym autorytetem jest Michael Jackson

  Muzyk doskonale wie, jak rozbawić oczekującą dobrej zabawy publiczność, i jest doskonale przygotowany na nowe muzyczne wyzwania. Jak sam tłumaczy, zdecydował się zaprezentować swoje umiejętności w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", bo dobrych ofert współpracy się nie odrzuca. Wokalista zdradza, że jego największym autorytetem jest Michael Jackson. Nie miałby jednak odwagi, by zmierzyć się z jego twórczością.

 • Kaja Paschalska opowiedziała o karierze muzycznej. Co planuje?

  Kiedyś przyznała, że przywiązała się do swojej serialowej bohaterki w "Klanie". Jednak zawodową przyszłość wiąże ze śpiewem. "To moja pasja" - mówi Kaja Paschalska.

 • AniKa Dąbrowska: Mukowiscydoza nie przeszkadza mi w spełnianiu marzeń muzycznych

  ...funkcjonowanie przy mukowiscydozie nie jest łatwe, to młoda wokalistka nie porzuca swoich marzeń. Przekonuje, że choroba nie przeszkadza jej w realizowaniu muzycznych pasji. Wierzy też, że udział w programie(...)" otworzyło mi drzwi do kariery, żeby się rozwijać i iść zawsze w dobrą stronę, coraz wyżej, coraz wyżej, aż na sam szczyt. Dodatkowo w programie poznałam niesamowitych ludzi. Była to cudowna przygoda...

 • Rita Ora - muzyczny talent, modowa indywidualistka

  Odnosząca sukcesy wokalistka, aktorka i autorka tekstów, wielokrotnie nominowana do prestiżowych muzycznych nagród. Rita Ora to wciąż jedno z najgorętszych nazwisk show-biznesu. 26 listopada brytyjska artystka o albańskich korzeniach obchodzi 29. urodziny.

 • Josh Radnor debiutuje muzycznie

  ...​Znany z roli Teda w popularnym serialu "Jak poznałem waszą matkę" aktor Josh Radnor zaprezentował swój nowy muzyczny projekt.

 • Natalia Nykiel: Zaistnieć w branży muzycznej jest łatwo. Trudniej jest się w niej utrzymać

  Już od marca Natalię Nykiel będzie można oglądać w roli jurora nowego muzycznego show Polsatu "The Four. Bitwa o sławę". Artystka ma nadzieję, że uczestnicy okażą się nie tylko zdolni wokalnie, lecz również charyzmatyczni i pewni siebie. Tłumaczy, że nowe twarze na polskim rynku muzycznym są bardzo potrzebne. Dzięki nim branża stale się rozwija i nie popada w stagnację.

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona drugiego półfinału

  ...robi to całkiem nieźle. Talent muzyczny rozwijała tak na prawdę dopiero po przeprowadzce do Polski. Nauczyciele w szkole zauważyli, że jest utalentowana. W lutym tego roku rozpoczęła naukę śpiewu(...) w klasie o profilu muzycznym w stolicy i wokalistykę w londyńskiej szkole muzyki rozrywkowej. Miał również możliwość brania udziału w wakacyjnych warsztatach muzycznych. Uczył się u Moniki Urlik, która...

 • Natalia Nykiel zawiesza karierę muzyczną. Co się stało?

  Występ w Poznaniu był ostatnim tegorocznym koncertem Natalii Nykiel. Wokalistka poinformowała, że zawiesza swoją karierę.

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona czwartego półfinału

  Maria Kochańska gra na hang drumie (instrument muzyczny samobrzmiący). "Pukasz w tego ‘żółwia’ z taką miłością" - mówił żartobliwie Agustin Egurrola. Pod wielkim wrażeniem zarówno muzyki, jak i samej...

Zdjęcia na temat: muzyczny poznał
Wideo na temat: muzyczny poznał
 • "Śpiewajmy razem. All Together Now": Kim są jurorzy? [część 2]

  Kim jest setka jurorów nowego show Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now"? Poznajcie bliżej pierwszą 13. jurorów! Wśród nich są m.in. rockman, śpiewaczka operowa, producent muzyczny, wokalista heavymetalowy, raper. Każdy zupełnie inny, ale wszystkich łączy miłość do muzyki. Jak musi zaśpiewać uczestnik, by porwać jurorów z miejsc? Na jakie występy czekają? Jaki utwór jest pewniakiem

 • "Śpiewajmy razem. All Together Now": Kim są jurorzy? [część 1]

  Kim jest setka jurorów nowego show Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now"? Poznajcie bliżej pierwszą 13. jurorów! Wśród nich są m.in. rockman, śpiewaczka operowa, producent muzyczny, wokalista heavymetalowy, raper. Każdy zupełnie inny, ale wszystkich łączy miłość do muzyki. Jak musi zaśpiewać uczestnik, by porwać jurorów z miejsc? Na jakie występy czekają? Jaki utwór jest pewniakiem

 • Leszek Stanek i Kinga Rusin komentują zachowanie Renaty Kaczoruk w "Azja Express"

  Leszek Stanek, choć za sceną jest związany od wielu lat, to dopiero dzięki udziałowi w programie "Azja Express" poznała go cała Polska. W "Dzień Dobry TVN" tancerz, wokalista, aktor i restaurator opowiedział, w jaki sposób ma zamiar wykorzystać popularność zdobytą w "Azja Express". Jak jego talent wokalny oceniają producenci muzyczni? (Dzień Dobry TVN / x-news)