• Informacje na temat:

  muzyczny program

Artykuły na temat: muzyczny program
 • Maja Hyży o nowym partnerze: Konrada kręci moje życie muzyczne

  Maja Hyży i Grzegorz Hyży popularność zyskali w 2013 roku dzięki udziałowi w "X-Factorze". W tamtym czasie byli jednym z najgorętszych małżeństw w Polsce. Niestety, pół roku po zakończeniu programu ogłosili, że się rozwodzą. Nie komentowali wtedy tego w mediach. Przy okazji ostatniego wywiadu o ciąży wokalistka zdradziła co niego. Zapytana przez naszego reportera, czy łatwo jest tworzyć...

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • Maja Hyży obwinia wytwórnię za niepowodzenia w karierze muzycznej!

  Maja Hyży popularność zyskała dzięki udziałowi w "X-Factorze". Po zakończeniu programu od razu podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną. Niestety z perspektywy czasu żałuje tej decyzji, bo przez ludzi tam pracujących straciła życiową szansę. Zapytana przez naszego reportera, dlaczego jej twórczość nie zyskała popularności, od razu odpowiedziała.  "Myślę, że jest to kwestia współpracy z ludźmi...

 • Halina Mlynkova: Program i ślub

  Halina Mlynkova pojawi się w kolejnej edycji "The Voice of Poland". Nie będzie jednak jurorką, lecz gospodynią show!

 • Monika Kuszyńska w programie "Kulisy Sławy"

  Monika Kuszyńska (39 l.) jest obecna na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Jej popularność wzrosła w 2000 roku, gdy dołączyła do zespołu Varius Manx. Wiele lat później rozpoczęła karierę solową, którą kontynuuje do dziś. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci. W programie "Uwaga. Kulisy Sławy" mogliśmy zobaczyć, jak wygląda życie rodzinne artystki.

 • "Superstarcie" na start: Co zaśpiewają gwiazdy?

  W piątek (3 października) rusza nowe show TVP2 - "Superstarcie". Na czym polegać będzie ten muzyczny program z udziałem gwiazd?

 • Patrycja Markowska i Paweł Deląg: Dawne wspomnienia ożyją w programie telewizyjnym?

  Gdy dostała propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji programu "Ameryka Express", od razu podzieliła się tą informacją z Jackiem Kopczyńskim (48 l.). Para jest ze sobą od kilkunastu lat, razem wychowują 11-letniego syna Filipa. Zgodnie z zasadami programu uczestnik sam wybiera sobie partnera, z którym przeżywa przygody, a piosenkarka zapragnęła mieć u boku ukochanego. Narzeczony Patrycji...

 • "Must Be The Music": Kto wygra ósmą edycję muzycznego show?

  Tradycyjnie przed niedzielnym (23 listopada) finałem bawimy się w typowanie laureata "Must Be The Music".

 • Schejbal w jury... programu muzycznego!

  Aktorki Magdalena Schejbal i Katarzyna Kwiatkowska oraz dyrektor programowy Eska TV - Igor Nurczyński - zasiądą w jury programu muzycznego "Kilerskie Karaoke".

 • "Must Be The Music": Kto wygrał ósmą edycję muzycznego show Polsatu?

  Ku sporemu jednak zaskoczeniu instrumentalny kwartet Besides został zwycięzcą "Must Be The Music". W nagrodę zespół m.in. zagra podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów!

Zdjęcia na temat: muzyczny program
Wideo na temat: muzyczny program
 • Margaret dostała program w TVP!

  Wokalistka od września na antenie TVP1 będzie prowadzić program muzyczny „Retromania”. Jej partnerami będą Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk. – Ja robię tylko kawę, czyli jestem kawiarenką. Będziemy się nawzajem uczyć. Oni będą mnie uczyć swojego świata, a ja ich swojego – mówi Margaret.

 • Siostra Mozarta

  Za każdym wielkim mężczyzną stoi wielka kobieta. Tym razem nie chodzi o typowe relacje damsko-męskie a o rodzeństwo Mozartów. Siostra Wolfganga Amadeusza Mozarta posiada niebanalny talent muzyczny. Dla swojego ojca jest jednak tylko siostrą swojego dużo zdolniejszego brata. A na domiar złego - jest kobietą. XVIII wiek, w którym umiejscowiona jest akcja, nie sprzyja emancypacji. Nannerl, jak zwykło się do niej mówić, próbuje odnaleźć się w czasach, w których przyszło jej żyć, ale...

 • Monika Kuszyńska w programie "Uwaga. Kulisy sławy"

  Monika Kuszyńska jest obecna na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Jej popularność wzrosła w 2000 roku, gdy dołączyła do zespołu Varius Manx. Wiele lat później rozpoczęła karierę solową, którą kontynuuje do dziś. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci. W programie "Uwaga. Kulisy Sławy" mogliśmy zobaczyć, jak wygląda życie rodzinne artystki. (x-news/Uwaga TVN"

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

Dyskusje na temat: muzyczny program
 • Re: "Klan": Fabryka gwiazd

  Pomyłka w tytule artykułu ! Fabryka gwiazd to akurat był program muzyczny na Polsacie !

 • Re: "Ranczo": Wyborcza gorączka

  To dlaczego oglądasz? w tym samy czasie w Polsacie jest nadawany ,,genialny,, program muzyczny z ,,kapitalną,,jurorką Korą . Mam dokładnie odwrotne wrażenia aż dziw, że tak długo udaje się scenarzyście zainteresować przynajmniej mnie , myślę, że nie tylko mnie. Tak trzymać, jedyny serial jaki oglądam w publicznej TV.

 • Re: Sympatyczny facet jestem

  Ten, serial to kpina nie tylko ze wsi, ale też żenada, środowisk małomiasteczkowych. Picie przed sklepem ?, kto dziś pije przed sklepem ???, Muzyk Disco Polo, jakiś pajac, dredy, jakaś gruba baba, uwydatnione bezguścia ???- reżyser powinien włączyć dysko relaks lub inny tego typu program muzyczny i zobaczyć jak wyglądają wykonawcy tego typu muzyki ? Jakiś stary policjant, na usługach wójta?, nie

 • Re: Kto się boi jej wspomnień?

  sprzet nagłosnieniowo muzyczny . Ja tej Schitz 9Tak sie jakos nazywała) nie miałem nawet na tasmie. Po prostu nie zauwazałem jej Jedyne czego słuchałem z polskich stacji to program III PR I to niektórych audycji( chodzi o muzyke Nie bede ich wymieniał Powiem tylko Mann Kaczkowski J.P. Wróblewski Ważko Jurkowska Były jeszcze inne osoby . Programu pierwszego słuchałem tylko jak był wyscig pokoju OK