• Informacje na temat:

  muzyk billy

Artykuły na temat: muzyk billy
 • Testament: Chuck Billy i jego żona mają koronawirusa

  Wokalista thrashmetalowej grupy Testament ogłosił, że zdiagnozowano u niego koronawirusa. Poza Chuckiem Billym pozytywny test na wirus SARS-CoV-2 wywołujący chorobę COVID-19 przeszła także jego żona Tiffany oraz kilku członków ekipy technicznej.

 • Nie żyje Billy Paul. Legendarny muzyk miał 80 lat

  ..., Beverly Gay , który dodatkowo zdradził, że muzyk zmarł tydzień po tym, jak zdiagnozowano u niego raka. Billy Paul urodził się i wychował w Filadelfii. Karierę muzyczną rozpoczął w wieku 11 lat. Jego(...)Informację o śmierci Paula podano na jego stronie internetowej: "Z przykrością informujemy, że Billy zmarł dziś (24 kwietnia - przyp. red.) po ciężkiej chorobie. Składamy kondolencje jego żonie...

 • Billy Corgan coveruje "Wrecking Ball" Miley Cyrus

  Jeden z najpopularniejszych utworów w karierze Miley Cyrus doczekał się kolejnej wersji. Tym razem wykonał go lider The Smashing Pumpkins, Billy Corgan.

 • Billy Corgan chory?

  Gitarzysta grupy A Perfect Circle, Billy Howerdel, ostro skrytykował byłego frontmana Smashing Pumpkins, Billy'ego Corgana. Powodem były jego wypowiedzi, w których obwiniał on byłego muzyka tego zespołu, Jamesa Iha, za rozpad grupy.

 • Billy Corgan poetą

  Billy Corgan, lider amerykańskich grup Smashing Pumpkins i Zwan, objawi wkrótce nowe oblicze. Muzyk wystąpi z multimedialnym programem poetyckim w Art Institute w Chicago. Będzie to zarazem początek promocji tomu poezji autorstwa wokalisty.

 • Billy Idol wraca do pracy

  Billy Idol, kontrowersyjny niegdyś brytyjski wokalista, były członek punkowej legendy Generation X, zrywa z bezczynnością. Muzyk wraca do studia nagraniowego, aby zarejestrować nowy album. Billy będzie także bohaterem filmu dokumentalnego, który 15 kwietnia pokaże stacja telewizyjna VH 1.

 • Billy Preston w szpitalu

  Znany głównie w latach 60. amerykański klawiszowiec Billy Preston, mający za sobą współpracę m.in. z grupami The Beatles i The Rolling Stones, trafił do szpitala. 55-letni muzyk cierpi na poważną chorobę nerek.

 • Billy Preston walczy o życie

  Billy Preston, słynny czarnoskóry klawiszowiec, który pracował między innymi z The Beatles, walczy o życie po nieudanej transplantacji nerki. Muzyk poddawany jest dializom i nie zgadza się na kolejną transplantację.

 • Billy Crawford w prequelu "Egzorcysty"

  ...19-letni Billy Crawford, muzyk, piosenkarz i aktor, zagra główną rolą w prequelu słynnego "Egzorcysty". Pochodzący w Filipin artysta wystąpi u boku Liama Neesona, który w filmie wcieli się w młodego ojca Merrina. Obraz "Exorcist: Dominion" wyreżyseruje John Frankenheimer ( "Uwikłany" , "Ronin" ).

 • ZZ Top: Billy Gibbons kapłanem

  Billy Gibbons, gitarzysta i wokalista teksańskiego tria ZZ Top, postanowił sprawdzić się w innej roli niż muzyk. Został kapłanem i może od tej pory udzielać ślubów niemal w całej Ameryce, a dokładnie w 49. jej stanach. Muzyk przyznał również, że wraz z Dustym Hillem i Frankiem Beardem pracuje nad nowymi piosenkami ZZ Top.

Wideo na temat: muzyk billy