• Informacje na temat:

  muzyk hilton

Artykuły na temat: muzyk hilton
 • Paris Hilton nie jest kapryśna

  Benji Madden, gitarzysta amerykańskiego zespołu Good Charlotte, ma jak najlepsze zdanie o swojej nowej dziewczynie, Paris Hilton.

 • Paris Hilton zapowiedziała nową płytę

  ...środka włożył książeczkę z nagimi zdjęciami Paris. Nie do końca udany debiut Paris Hilton sprawił, że ta zainteresowała się muzyką elektroniczną i została DJ-ką. Ten epizod w życiu celebrytka(...)Paris Hilton to kobieta o wielu twarzach - celebrytka i milionerka, która próbowała swoich sił jako modelka, aktorka, projektantka mody, ale też piosenkarka i DJ-ka. Jej muzycznym debiutem był...

 • Paris Hilton szykuje drugi album

  Po ponad 10 latach od wydania płyty "Paris", amerykańska celebrytka i milionerka, Paris Hilton, zapowiedziała drugi album.

 • Paris Hilton: Niespełniona muzycznie celebrytka

  Paris Hilton można tytułować w różny sposób – celebrytka, modelka, aktorka i projektantka mody. Nie można jednak zapomnieć o muzycznym epizodzie Hilton, która była wokalistką i DJ-ką. 17 lutego Amerykanka kończy 35 lat.

 • Paris Hilton: 10 lat od debiutu

  O swoich planach tworzenia muzyki Paris Hilton mówiła już w 2003 roku, w swoim reality show "Proste życie". Od tych zapowiedzi do premiery jej debiutanckiego albumu minęły jednak aż trzy lata. 22(...) piosenki "Stars Are Blind" w serwisie Tekściory.pl Debiutancka płyta Paris Hilton sprzedała się w nakładzie 200 tys. egzemplarzy w Stanach, a na świecie liczba ta przekroczyła 600 tysięcy. Recenzje...

 • Paris Hilton: Britney to zwierzę

  Britney Spears nie chce już imprezować z Paris Hilton. Ta ostatnia jest oburzona.

 • Poznaj artyzm Paris Hilton!

  ..."Stars Are Blind" , pierwszy singel Paris Hilton, od jakiegoś czasu cieszy się sporą popularnością na listach przebojów. A już 21 sierpnia fani dziedziczki rodu hotelarskiego otrzymają pełnowymiarowy album zatytułowany po prostu "Paris Hilton".

 • Kogo naśladuje Paris Hilton?

  Pomimo katastrofalnego przyjęcia debiutanckiej płyty, niezrażona Paris Hilton wkrótce zaprezentuje światu swój drugi album. Następca "Paris" z 2006 roku inspirowany jest ponoć dokonaniami Kylie Minogue.

 • Paris Hilton: Gwiazdy są ślepe

  Paris Hilton, dziedziczka słynnej hotelarskiej rodziny i ulubienica brukowych mediów, rozpoczyna wokalną karierę. 7 sierpnia ukaże się jej debiutancka płyta "Paris", a na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do singlowego utworu "Stars Are Blind" oraz galerię zdjęć Paris Hilton .

 • Paris Hilton nie podbiła Ameryki

  W kolejnym już tygodniu amerykańska lista bestsellerów płytowych magazynu "Billboard" przeżywała istną lawinę nowości. Ostatecznie na szczyt zestawienia trafił debiutancki album żeńskiego kwintetu Danity Kane zatytułowany nazwą formacji. Niespodzianka jest "tylko" drugie miejsce OutKast i szóste Paris Hilton.