• Informacje na temat:

  muzyka grana

Artykuły na temat: muzyka grana
 • Grover Washington Jr.: Muzyk, który skomercjalizował jazz

  Pomimo tego, że muzyka grana przez Grovera Washingtona Jr. była niszowa, jego przeboje zna cały świat. Jazzman zmarł pięć dni po swoich 56. urodzinach.

 • Koronawirus. Imponująca wersja "My Heart Will Go On" grana na balkonie podbiła świat

  Muzyka grana na balkonie jako sposób walki z kwarantanną wywołaną pandemią koronawirusa - tym razem serca internautów i samej Celine Dion podbił Hiszpan Alberto Gestoso sięgając po przebój "My Heart Will Go On".

 • Granie dla wtajemniczonych

  Choć muzyka elektroniczna dawno już wyszła z piwnic, to u nas Boiler Room wciąż przywodzi na myśl głęboki underground. Tymczasem rozwijany od 2010 roku projekt odwiedził na świecie już ponad sto miast. Podczas imprez występowały największe jak i dopiero wschodzące gwiazdy muzyki elektronicznej. Z czasem Boiler Room otworzył się również na inne gatunki, m.in. hip-hop, a nawet jazz czy klasykę...

 • Lizbona: Miasto żyjące muzyką

  ...kolejnego w tym samym miejscu natknąć się na typowego backpackera z gitarą akustyczną. Muzyka grana na żywo nie wystarcza? Na Targu Złodziei (tradycyjny targ staroci odbywający się we wtorki...

 • "Happy" Pharrella Williamsa najczęściej graną piosenką ostatniej dekady

  ...zajęła piosenka  "Moves Like Jagger" nagrana przez Maroon 5 i Christinę Agulierę . Ten swoisty hołd dla Micka Jaggera został po raz pierwszy zaprezentowany na początku dekady w programie "The Voice(...) dla mnie znaczy. Nic nie ma znaczenia, jeśli nie mamy was na pokładzie" - mówił Williams. "To szalony czas i wiem, że słuchamy piosenek, które pomagają nam przetrwać. Jeśli moja muzyka kiedykolwiek...

 • Evanescence: "Nie gramy gotyku!"

  Amy Lee, wokalistka Evanescence, zgadza się z twierdzeniem, że grana przez jej grupę muzyka jest mroczna, protestuje jednak przeciwko wrzucaniu formacji do szuflady z napisem "gotyk". Debiutancka płyta zespołu z Arkansas, "Fallen", zrobiła furorę po obu stronach Atlantyku; coraz lepiej radzi sobie również w Polsce.

 • Męskie Granie 2020 w zmienionej formule. Kiedy premiera tegorocznego hymnu?

  Organizatorzy imprezy, która stała się jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce, ogłosili właśnie, że ze względu na pandemię koronawirusa tegoroczna edycja nie będzie miała tradycyjnej formuły. Sponsor projektu przygotował jednak niespodziankę dla fanów wydarzenia.

 • Męskie Granie z nowymi muzykami

  "Kobiety nam wybaczą" to tytuł utworu promującego drugą edycję cyklu koncertów Męskie Granie. Na trasie poza Wojciechem Waglewskim, Fisz Emade Tworzywo, Lechem Janerką, Leszkiem Możdżerem i Spiętym pojawią się także nowi wykonawcy m.in. zespoły Myslovitz, Raz Dwa Trzy, Lao Che.

 • Świąteczne granie w Mieście Muzyki

  Od dziś (30 listopada) mamy dla Was kolejne dwie propozycje w Mieście Muzyki . Na zbliżające się święta i kończący się rok przygotowaliśmy stacje ,80,koledy" target="_blank">RMF Kolędy oraz RMF Przebój Roku .

 • Gary Glitter: Zakazać muzyki pedofila!

  ...za molestowanie nieletnich dziewczynek w Wietnamie i obecnie odsiaduje wyrok trzech lat więzienia. To niestosowne, że jego muzyka jest grana podczas obchodów sportowych" - przekonuje jeden ze zwolenników zakazu. "Jestem przekonany, że kiedy szefowie klubów zdadzą sobie sprawę, czyja to jest muzyka, to tego zaprzestaną" - dodaje.

Zdjęcia na temat: muzyka grana
Wideo na temat: muzyka grana
 • Marcin Klimczak z zespołu Magma: Co robił przez ostatnie lata?

  Piosenka "Aicha" w latach 90. była niekwestionowanym hitem. Grały ją wszystkie rozgłośnie radiowe. Teraz, po 20 latach, Marcin Klimczak razem z zespołem Magma rusza w trasę koncertową. Co się z nim działo przez te wszystkie lata nieobecności? O powrocie na scenę muzyk opowiedział w "Dzień Dobry TVN". (źródło: x-news)

 • Fiolka o swoim obecnym życiu: Jeżdżę po świecie i sprzątam

  14 lat temu piosenkę "Głośny śmiech" Fiolki Najdenowicz grały wszystkie rozgłośnie radiowe. Dziś artystka wraca, ale tym razem nie z nową muzyką, a książką. Jej autobiografia nosi tytuł "Głośny śmiech". Co się działo z wokalistką przez te lata? - posłuchajcie rozmowy... (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Patricia Kazadi: W duchu wciąż jestem dzieciakiem

  , dlatego nie potrafi zdecydować, czy któryś jest bliższy jej sercu. – Dla mnie na pierwszym miejscu zawsze była muzyka, tak że na pewno muzyka jest bliższa mojemu sercu, ale ta muzyka łączy się ze

Dyskusje na temat: muzyka grana
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Muzyka z serialu

  Wspaniały i serial i muzyka ponieważ oglądam o listopada to ta muzyka towarzyszy mi przez tyle miesięcy i się nie nudzi. Wspaniała jest melodia grana przez Ibrahima nic dziwnego że jego żona jest tak zakochana. To są cudowne chwile. Kadry filmowe to wspaniałe obrazy cudne stroje można powiesić w każdym muzeum na godnym miejscu. Sukces w pełni, ciekawe czy mógłby dostałby Oscara.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Muzyka z serialu

  35:50 - cudo. Melodia grana przez Ibrahima. 1:00 - przywodzi na myśl baśnie z tysiąca i jednej nocy.

 • Re: Mihrünnisa, żona Mustafy (Berrak Tüzünat...

  Bardzo ciekawy "wciągający" film,wspaniała obsada i piękna muzyka grana na skrzypcach można jej słuchać bez przerwy aby takich filmów było więcej w telewizji.

 • Re: "Polskie drogi": Wojenna zawierucha

  Serial pod względem profesjonalnym oczywiście świetny, scenariusz, dialogi, aktorstwo(z wyjątkiem drętwego Strasburgera, który tylko zdobił ekran) muzyka wręcz genialna, jak to Kurylewicz. Rzecz(...). Szczególnie rola papierowo szlachetnego komucha, grana przez Fronczewskiego była tak dęta i sztuczna , że aż śmieszna. Tak oto twórcy doprowadzając propagandę do karykatury, groteski, zaspokoili