• Informacje na temat:

  muzyka kelly family

Artykuły na temat: muzyka kelly family
 • Nasze serialowe "zakazane przyjemności"

  ...wyrażenie "ognisko domowe" jest obce tej rodzinie. "Głowa rodziny" to Al Bundy (świetny Ed O'Neil, obecnie możemy go oglądać w bardzo śmiesznej komedii "Modern Family"). Pracuje ciężko w sklepie obuwniczym(...) swoich pociech. Do tej galerii osobliwości warto zaliczyć dzieci państwa Bundych: Kelly - głupiutka blondynkę oraz Bud - jego imię pochodzi od... piwa Budweiser. Jedyną inteligentną jednostką w tym...

 • Kelly Family: Nie musimy podążać za modą

  Na sklepowych półkach pojawił się niedawno nowy album grupy Kelly Family zatytułowany "La Patata". W tym rodzinnym zespole doszło jednak wcześniej do zmian personalnych, dlatego też nieco zmieniła się jego muzyka. Jednak, jak mówią sami muzycy, nie oznacza to wcale podążania za modą, a bardziej chodziło o to, aby płyta była na czasie.

 • Angelo Kelly we Wrocławiu

  Najmłodszy członek popularnej w latach 90. rodzinnej grupy The Kelly Family ponownie przyjedzie do Polski.

 • Rodziny album Osbourne'ów

  11 czerwca będzie mieć swoją premierę płyta "The Osbournes Family Album", będąca swego rodzaju ścieżką dźwiękową sitcomu MTV, prezentującego życie codzienne rodziny Ozzy'ego Osbourne'a. Album wyda wytwórnia Sony. Jego zwiastunem jest przeróbka hitu Madonny "Papa Don't Preach" w wykonaniu Kelly Osbourne, 17-letniej córki wokalisty, z towarzyszeniem muzyków grupy Incubus.

 • Cool Kids Of Death: Zaskoczymy fanów

  Łódzka formacja Cool Kids Of Death w sobotę, 19 listopada, była gościem naszej CZATerii. Z tej okazji muzycy zdradzili kilka tajemnic na temat nowej płyty, której premiera zaplanowana jest na luty przyszłego roku. Natomiast miesiąc wcześniej ma się pojawić pierwszy singel.

 • "Kowalski nie miesza się do polityki"

  O zespole Kowalski zrobiło się głośno jesienią 2001 roku, kiedy na antenie radio wej Trójki pojawił się utwór "Marian K.", wywołując ogromne poruszenie wśród słuchaczy. Wykorzystując ten moment muzycy poszli za ciosem i wydali na singlu kompozycję "Piosenka o Jędrku Lepieju". Chcąc uniknąć "politycznego" zaszufladkowania, ruszyli na podbój list przebojów z utworem "Spragniony Karoliny", dzięki któremu stali się powszechnie znanym zespołem. Po wydaniu trzech singli nadszedł czas na wydanie...

 • Przewodnik rockowy: Steve Winwood. Człowiek-firma

  12 maja 65 lat kończy Steve Winwood, wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, producent, współpracownik m.in. Jimiego Hendrixa, Erica Claptona, Roda Stewarta. Jeden z najbardziej rozchwytywanych i najbardziej pracowitych artystów w historii rock and rolla.

 • Nienasycona Anna Maria Jopek

  Annie Marii Jopek po raz czwarty z rzędu udało się utrzymać prowadzenie na liście najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów. Zadanie to nie było zbyt trudne, ponieważ w najnowszym notowaniu listy Olis pojawiły się tylko trzy nowości, a żadnej z nich nie udało się nawet przebić do pierwszej dziesiątki. W Top 10 pojawił się natomiast Andrea Bocelli, który po chwilowej nieobecności na liście powrócił ze swoim albumem "Cieli Di Toscania" od razu na miejsce piąte.

Wideo na temat: muzyka kelly family
 • Zespół The Kelly Family wraca!

  The Kelly Family wraca po dwunastu latach. Muzycy twierdzą, że większość członków zespołu myślała o ponownej wspólnej pracy, potrzebowała jednak czasu na realizację solowych projektów i ułożenie życia prywatnego. Dziś mają nadzieję na powtórzenie sukcesu z lat 90. i ponowne zyskanie uznania ze strony fanów.