• Informacje na temat:

  muzyka lat 80

Artykuły na temat: muzyka lat 80
 • "Zenek": Ujawniono kolejne szczegóły filmu. Usłyszmy wielki przebój lat 80.

  ...polo, czyli utwór "Papierowy księżyc", który śpiewa Halina Frąckowiak . Przebój lat 80. skomponował Jarosław Kukulski , więc produkcja musiała poprosić o zgodę dzieci muzyka. Ostatecznie Natalia...

 • Ginger Baker nie żyje. Perkusista Cream miał 80 lat

  Ginger Baker - współtwórca supergrupy Cream - zmarł w niedzielę 6 października w wieku 80 lat. W ostatnich tygodniach muzyk przebywał w szpitalu.

 • Karel Gott nie żyje. Legendarny wokalista miał 80 lat

  Informację o śmierci w czeskich mediach potwierdziła żona muzyka i agencja, z którą był związany. "Z najgłębszym żalem w sercu ogłaszam, że mój ukochany mąż Karel Gott opuścił nas wczoraj (we(...)" - informował Gott. 80-letni gwiazdor zaapelował o poszanowanie prywatności jego rodziny, przede wszystkim jego nieletnich córek: Charlotte Elli (ur. 2006) i Nelly Sofie (ur. 2008). Matką dziewczynek jest...

 • Daniel Johnston nie żyje. Kultowy muzyk miał 58 lat

  W wieku 58 lat zmarł ceniony twórca muzyki alternatywnej, kompozytor, autor tekstów, rysownik Daniel Johnston. Jego utwory wykonywali m.in. Pearl Jam, Tom Waits, Beck i Sonic Youth.

 • "Przeminęło z wiatrem": Scarlett i Rhett ciągle fascynują. Mija 80 lat od premiery filmu!

  ..."Przeminęło z wiatrem" to jeden z najsłynniejszych filmów w historii kina. A wszystko za sprawą bestsellerowej powieści i aktorów, którzy brawurowo zagrali parę głównych bohaterów, tworząc ekranowy duet wszech czasów. 15 grudnia 2019 roku mija 80 lat od premiery tej kultowej produkcji.

 • Kino jak spowiedź. Reżyser Krzysztof Zanussi kończy 80 lat

  Jego twórczość jest z jednej strony wyrzutem sumienia dla wszystkich, którzy sprzedają swe człowieczeństwo, a z drugiej nadzieją dla tych, którzy popadają w rozpacz - pisał prof. UKSW ks. Janusz Balicki o Krzysztofie Zanussim. Twórca m.in. "Barw ochronnych" i "Iluminacji" obchodził 17 czerwca 2019 roku 80 urodziny.

 • Grover Washington Jr.: Muzyk, który skomercjalizował jazz

  Pomimo tego, że muzyka grana przez Grovera Washingtona Jr. była niszowa, jego przeboje zna cały świat. Jazzman zmarł pięć dni po swoich 56. urodzinach.

 • Nie żyje Romuald Lipko. Gwiazdy wspominają muzyka

  W wieku 69 lat zmarł Romuald Lipko, lider Budki Suflera - poinformował zespół w nocy z czwartku na piątek. Osoby związane ze środowiskiem muzycznym żegnają przyjaciela.

 • Tom Petty nie żyje. Muzyk miał 66 lat

  ...podłączono go do aparatury podtrzymującej życie. Informacje o śmierci muzyka podały liczne media, powołując się m.in. na wpis na Twitterze policji w Los Angeles. W nocy z poniedziałku na wtorek policja(...) swoją grupą The Heartbreakers koncertował w USA w ramach obchodów 40-lecia zespołu, dając m.in. trzy koncerty z rzędu w Hollywood Bowl. Muzyk miał w dorobku ponad 80 mln sprzedanych płyt. W 2002

 • Buddy Guy skończył 80 lat. Show skradła jego starsza siostra

  ...30 lipca 80 lat skończył legendarny bluesman Buddy Guy. Dwa dni później w Chicago z tej okazji odbył się koncert z udziałem gwiazd gatunku, jednak show skradła 89-letnia siostra muzyka - Annie Mae.

Zdjęcia na temat: muzyka lat 80
Dyskusje na temat: muzyka lat 80
 • Re: Janusz Gajos kończy 80 lat

  Mieszkania Kobieta Nowe Technologie Gry Giełda Waluty Praca Wyniki Motoryzacja Film Świat seriali Muzyka Nowa Historia Dziecko Menway PC(...) i całego Kościoła" - podkreślił hierarcha. Abp Jędraszewski zauważył, że "odzyskanie przez Polskę suwerenności na początku lat 90. minionego wieku nie oznacza (...), że raz na zawsze skończyły się

 • Re: Niezapomniane seriale lat 80., które nigdy się nie zestarzeją!

  Spoko, nie mam nic do tego tylko trzeba uczciwie przyznać, że teraz filmy i muzyka są lepsze.

 • Re: Niezapomniane seriale lat 80., które nigdy się nie zestarzeją!

  Powiedzmy sobie twardo i uczciwie. W dawnych czasach za komuny nie było ani dobrej muzyki, ani dobrych filmów. Teraz jest Demi Lovato czy Shakira. Za komuny muzyka i filmy były smutne, przygnębiające, a teraz są fajne i śmieszne. Fakt, że z tych starych piosenkarek była jedna fajna - Sandy Denny i to jest taki wyjątek potwierdzający regułę.

 • Re: Niezapomniane seriale lat 80., które nigdy się nie zestarzeją!

  Tu trzeba myśleć samodzielnie, żeby dojść do takich wniosków, a nie tylko zachwalać i marudzić "za moich czasów to było". Pewnie nie wiesz nawet kto to Demi Lovato, więc skąd możesz wiedzieć, że teraz rzeczywiście filmy i muzyka są lepsze.

 • Re: Niezapomniane seriale lat 80., które nigdy się nie zestarzeją!

  Jak bardzo by nie była kiepska fabuła ,,Klosa'' , to serial ma coś w sobie ,niezła jakość ujęć ,muzyka też , widać ,że fachowcy chcieli to starannie zrobić, niestety scenariusz płytki . To chyba przedwojenni jeszcze filmowcy nadali mu ten blask.

 • Re: Niezapomniane seriale lat 80., które nigdy się nie zestarzeją!

  Ja obnażam bezsens przemyśleń o tym, że w PRL muzyka i filmy były lepsze. Jest dokładnie odwrotnie i to teraz są lepsze. Jak nie wierzysz to obejrzyj Demi Lovato Cool for the Summer na youtube i zmienisz zdanie.

 • Re: Niezapomniane seriale lat 80., które nigdy się nie zestarzeją!

  A co kogo obchodzą przedpotopowe filmy z PRL-u? o tego nawet kolorów nie ma i niewiele widać. Po co takie coś pokazywać? Prawda jest taka, że za tamtych czasów nie było prawdziwych gwiazd zarówno w Polsce, jak i na świecie. Promowanie tego wynika z tęsknoty za komuną ludzi urodzonych w tamtych czasach i zazdrości, że teraz są lepsze filmy i muzyka. Poza tym ja przepraszam, ale w tym filmie

 • Re: Niezapomniane seriale lat 80., które nigdy się nie zestarzeją!

  A co kogo obchodzą przedpotopowe filmy z PRL-u? Po co takie coś pokazywać? Prawda jest taka, że za tamtych czasów nie było prawdziwych gwiazd zarówno w Polsce, jak i na świecie. Promowanie tego wynika z tęsknoty za komuną ludzi urodzonych w tamtych czasach i zazdrości, że teraz są lepsze filmy i muzyka. Poza tym ja przepraszam, ale w tym filmie dziewczyny były jakoś dziwnie poubierane trochę jak

 • Re: "Policjanci z Miami": Szaleństwa Dona Johnsona

  Kwintesencja lat 80. Mega dobry serial i ta muzyka. Oczywiście po """laa """czki będą hejtować od ćpunów, bo jedynym serialem który oglądają to klan na tvp...

 • Re: "M jak miłość": Co słychać u Steffena Möllera?

  Lubię tego gościa sympatyczny nawet jeśli tylko na antenie to jednak spoko kolo.Jest coś co Niemcy mają mega super,muza techno i muza lat 80/90 wymiatają :) wcale ich nie wielbię ale wiem co mają dobre i jest to muzyka.