• Informacje na temat:

  muzyka na czekanie

Artykuły na temat: muzyka na czekanie
 • Artur Żmijewski czekał na to kilka lat! Wielka radość!

  Na tę chwilę Artur Żmijewski (53 l.) czekał bardzo długo. Aktor nie posiada się ze szczęścia, gdyż do kraju wróciła właśnie córka, za którą bardzo tęsknił. Czy uda mu się ją zatrzymać na dłużej?

 • Tauron Nowa Muzyka 2015: Poznaliśmy pierwsze gwiazdy festiwalu

  Autechre, Ghostpoet, The Juan MacLean oraz Fatima to część wykonawców, którzy wystąpią na jubileuszowej, dziesiątej edycji Tauron Nowa Muzyka.

 • Zbigniew Wodecki kochał go ponad wszystko! Rośnie zastępca muzyka!

  Do tej pory fani, przyjaciele i rodzina Zbigniewa Wodeckiego (†67 l.) nie mogą uwierzyć, że nie ma go wśród nas już 3 lata. Jest jednak ktoś, kto pomoże przetrwać pamięci o nim. Leoś odziedziczył po dziadku talent, jakich mało w obecnym świecie muzyki.

 • Gwiazdy filmu i muzyki wzywają do walki z ebolą

  Gwiazdy filmu i muzyki, a wśród nich Matt Damon, Bono i Vincent Cassel, wzywają w klipie wideo do podjęcia wspólnej walki z ebolą. W wydanym w środę komunikacie stanowiącym komentarz do klipu gwiazdy mówią, że Afryka potrzebuje pomocy całego świata.

 • Muzyk o polskich preselekcjach do Eurowizji 2020: Farsa! Jak na imprezowym karaoke

  Telewizja Polska rozpoczęła emisję specjalnych odcinków "Szansy na Sukces", podczas których wyselekcjonowane grono jurorów ma wyłonić reprezentanta Polski na Eurowizję 2020 w Holandii. Po pierwszej części eliminacji fani konkursu są zaskoczeni niskim poziomem wokalnym występujących artystów. Poprosiliśmy o recenzję profesjonalnego muzyka.

 • Najbardziej znienawidzony muzyk na świecie? Poznajcie Jamesa Blunta

  Z pokaźną listą żartów na swój temat spokojnie mógłby konkurować ze znienawidzoną grupą Nickelback. Justin Bieber? Nic z tych rzeczy. Chodzi o Jamesa Blunta, który w niełaski słuchaczy popadł nie przez swoje wybryki, ale zaledwie przez jeden, niezwykle popularny, singel "You're Beautiful". Utwór na pewno zabrzmi również na dzisiejszym (piątek, 3 października) koncercie na Torwarze w Warszawie.

 • "Druga szansa": Czekam na więcej

  ...... głodni!), dowiadujemy się także w jaki sposób załatwia się kontrakty i kto tak naprawdę pociąga za sznurki. Co mogę pochwalić? Mocną stroną serialu jest muzyka, w tle możemy usłyszeć między...

 • Kanye West odkrył Paula McCartneya? Internauci nie znają legendy muzyki...

  Nowy utwór Kanyego Westa "Only One" cieszy się sporą popularnością w sieci. Jak się jednak okazało amerykańscy fani po raz kolejni dali się poznać jako muzyczni ignoranci.

 • Robert Chojnacki: Bóg cierpliwie na mnie czekał

  Robert Chojnacki (60 l.) korzystał z w uroków życia, które dają pieniądze i sława. Młodo został ojcem, ale porzucił rodzinę. Nawrócił się dzięki nowej ukochanej.

 • Uczestnik "Must Be The Music" wyszedł w trakcie ocen jury! (wideo)

  W programie "Tylko Muzyka. Must Be The Music" nieraz zdarzało się, że uczestnicy źle znosili krytykę i obrażali się na jurorów. Jednak takiej sytuacji jeszcze nie było! Zobaczcie nasze wideo. Tego nie pokazali w telewizji.

Zdjęcia na temat: muzyka na czekanie
Wideo na temat: muzyka na czekanie
 • We wrześniu premiera płyty Kasi Stankiewicz

  „Lucy and the Loop” to zapis moich doświadczeń i emocji z ostatnich kilku lat – mówi Kasia Stankiewicz. Kilka dni po premierze teledysku do piosenki „Lucy” wokalistka przyznaje, że z entuzjazmem, ale i lękiem oczekuje na reakcję fanów i krytyków. Płyta, nagrana w całości w języku angielskim, będzie miała premierę we wrześniu. Na nową płytę Kasi Stankiewicz fani musieli czekać aż osiem lat. Wokalistka przygotowała jednak prawdziwą niespodziankę: „Lucy and the Loop” to nie tylko tytuł...