• Informacje na temat:

  muzyka nastrojowa

Artykuły na temat: muzyka nastrojowa
 • "Klan": Lubicz zdradzi żonę, ale będzie żałował, że dał się ponieść namiętności!

  Nastrojowa muzyka, piękne wspomnienia wywołane starymi fotografiami, towarzystwo Wigi (Dorota Kamińska), czułe słowa i wyznanie, które ożywi dawną fascynację... To wszystko sprawi, że Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) zapomni o bożym świecie i ulegnie wdziękom kobiety, w której kochał się przed laty!

 • Tauron Nowa Muzyka 2015: Tyler, The Creator, Jamie Woon i inni

  Do jubileuszowej, dziesiątej edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach dołączyli Tyler, The Creator, Jamie Woon, Kwabs i Kiasmos.

 • Grażynka spędzi noc z Arkadiuszem!

  ...opiekuńczego z informacją, że Julka (Katarzyna Ucherska), córka muzyka, wybudziła się ze śpiączki! Arkadiusz natychmiast pojedzie do szpitala, by się z nią zobaczyć. Na miejscu spotka się ze swoją...

 • Sacrum Profanum: Bang on a Can All-Stars, Skalpel i Lee Ranaldo w jednym (relacja)

  Gospodarzami otwarcia kolejnego dnia Sacrum Profanum (środa, 17 września) była grupa Bang on a Can All-Stars. Gościnnie, w koncercie Field Recordings 2, wzięli udział polski duet Skalpel oraz legenda gitarowego hałasu, były muzyk Sonic Youth - Lee Ranaldo.

 • Na kłopoty... gitara

  Pasja Krzysztofa Kwiatkowskiego, czyli Artura Górskiego z "Hotelu 52", pozwala mu się szybko zrelaksować. Muzyka towarzyszy mu od najmłodszych lat i tak go oczarowała, że w pewnym momencie postanowił nauczyć się grać na dwóch instrumentach.

 • Metalowe święta, czyli śmiesznie i strasznie

  Wydawać by się mogło, że święta Bożego Narodzenia pasują do muzyki metalowej, jak noc Walpurgii do rozśpiewanej młodzieży z przyparafialnej oazy. Ciężki riffy w służbie Świętego Mikołaja? Szczytny cel uświęca środki.

 • Plebania:

  Grupa hip-hopowców od rana przeprowadza próbę w podziemiach kościoła. Dżeju, Suchy, Rymwid i Maryśka podśpiewują w rytm muzyki. Makowski spędza kolejne godziny w salonie gier.

 • "Must Be The Music": Paulina Sykut-Jeżyna dedykuje "Idiotkę" koleżankom z branży

  Prowadząca "Must Be The Music" Paulina Sykut-Jeżyna pozwoliła sobie na bardzo odważny komentarz po występie zespołu Barabas, który w najbliższą niedzielę (26 października) w muzycznym show Polsatu wykona utwór "Idiotka".

 • Plebania:

  Grupa hip-hopowców od rana przeprowadza próbę w podziemiach kościoła. Dżeju, Suchy, Rymwid i Maryśka podśpiewują w rytm muzyki. Makowski spędza kolejne godziny w salonie gier.

 • John Porter w Och-Teatrze

  13 lutego, na scenie warszawskiego Och-Teatru wystąpi John Porter z zespołem, promując swój najnowszy album "Honey trap". Tego wieczoru teatr wypełnią dźwięki spod znaku mrocznego rocka.

Zdjęcia na temat: muzyka nastrojowa
Dyskusje na temat: muzyka nastrojowa
 • Re: "Równie dobrze mógłbym przebrać się za Jezusa"

  . Boję się, że zaraz wydarzy się coś strasznego." .. i przestanę go lubić. Mam nadzieję, że tak nie będzie! Bardzo ucieszył mnie ten "kameralny projekt" muzyczny z udziałem Toma Jonesa. "Nastrojowa, melancholijna muzyka idealnie odpowiada charakterowi brytyjskiego aktora." Ja też tak mam! Jeszcze jedno mi się w "doktorku" podoba... to, że deszcz kasy go nie odmienił i zachowuje to tego