• Informacje na temat:

  my in my world

Artykuły na temat: my in my world
 • Kreator: Singel niespodzianka "666 - World Divided"

  ..."666 - World Divided" - to tytuł właśnie opublikowanego, zupełnie nowego singla grupy Kreator.

 • Kiedy trzecia część "Jurassic World"?

  Choć wielu przypuszczało, że trzy filmy serii "Jurassic World" zamkną się w pełną opowieść, a swoistą klamrę serii stanowić będzie powrót do serii gwiazd pierwszego "Parku Jurajskiego" - teraz mamy już pewność. Kolejne filmy cyklu to tylko kwestia czasu. Zapewnia o tym producent Frank Marshall, który twierdzi, że powstający właśnie "Jurassic World: Dominion" będzie początkiem nowej ery. A na...

 • "Small World': Julia Wieniawa w bieliźnie

  Patryk Vega zaprezentował na Instagramie ujęcie Julii Wieniawy w bieliźnie z planu swego nowego filmu "Small World". W ten sposób reżyser reklamuje zapowiedź zwiastuna produkcji, podejmującej tematykę handlu dziećmi.

 • "Jurassic World: Dominion": Koronawirus na planie

  Wszyscy członkowie obsady aktorskiej - na czele z Samem Neillem, Laurą Dern, Bryce Dallas Howard, Jeffem Goldblumem i Chrisem Prattem - są zdrowi. Pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa ma jednak kilku członków szerokiej ekipy pracującej nad filmem "Jurassic World: Dominion". "To była ostatnia rzecz, jakiej ktokolwiek się spodziewał. Wszyscy byli podekscytowani tym, że wszystko zaczęło...

 • ​Bryce Dallas Howard ucierpiała na planie nowej części "Jurassic World"

  O tym, że aktorstwo wymaga poświęceń, przekonała się Bryce Dallas Howard, która pracuje obecnie na planie "Jurassic World: Dominion". Podczas kaskaderskich wyczynów została mocno poturbowana. Gwiazda nie omieszkała zamieścić w sieci zdjęć dokumentujących jej obrażenia.

 • W lipcu ruszają zdjęcia do filmu "Jurassic World: Dominion"

  Kolejna część popularnej serii przygodowych filmów o dinozaurach, reżyserowany przez Colina Trevorrowa „Jurassic World: Dominion”, będzie pierwszą dużą produkcją, która wróci na plan w Wielkiej Brytanii. Opublikowano zasady bezpieczeństwa, jakich trzymać się będą filmowcy.

 • Wielki koncert "One World: Together at Home". Muzycy podziękowali medykom

  Największe światowe gwiazdy zagrały koncert "One World: Together at Home" na rzecz służby zdrowia walczącej z pandemią koronawirusa. Za wydarzeniem stoją m.in. Lady Gaga, Chris Martin z grupy Coldplay, John Legend i WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).

 • "Small World": Patryk Vega o handlu dziećmi

  Patryk Vega zamieścił w mediach społecznościowych zapowiedź zwiastuna swojego nowego filmu zatytułowanego "Small World". Jak zapewnił reżyser, pełny trailer będzie można zobaczyć tylko w kinach przed innym z jego obrazów - "Bad Boy", którego premiera zaplanowana została na 21 lutego.

 • The Wailers z potomkami Boba Marleya. Zobacz teledysk "One World, One Prayer"

  Założony m.in. przez Boba Marleya legendarny jamajski zespół The Wailers do najnowszego utworu "One World, One Prayer" zaprosił m.in. córkę i wnuka króla reggae oraz Shaggy'ego.

 • Wielki koncert "One World: At Home" na rzecz walki z koronawirusem. Gdzie oglądać?

  Coraz więcej gwiazd potwierdziło swój udział w wielkim koncercie internetowym "One World: At Home" na rzecz służby zdrowia walczącej z pandemią koronawirusa. Za wydarzeniem stoją m.in. Lady Gaga, Chris Martin z grupy Coldplay, John Legend i WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).

Zdjęcia na temat: my in my world
Wideo na temat: my in my world
 • "The Narrow World"

  Ogromnych rozmiarów niezidentyfikowany obiekt pojawia się w Los Angeles. Obcy przemieszcza się niespiesznie, obserwuje morze, przygląda się ludziom. Cały świat z zapartym tchem śledzi poczynania przybysza. Niezwykły fenomen komentują w filmie zarówno mieszkańcy miasta jak i specjaliści w zakresie bezpieczeństwa narodowego oraz psychologii. Reżyserem i autorem scenariusza "The Narrow World" jest

Dyskusje na temat: my in my world