• Informacje na temat:

  my life

Artykuły na temat: my life
 • Nie będzie czwartego sezonu „After Life”

  Brytyjski aktor komediowy Ricky Gervais oświadczył, że nie zamierza tworzyć kolejnej serii serialu „After Life”, którego jest scenarzystą, reżyserem, producentem i gra w nim główną rolę.

 • Life Festival Oświęcim: Poznaliśmy datę wydarzenia

  Szósta edycja Life Festival Oświęcim odbędzie się w dniach od 17 do 20 czerwca 2015 r. W styczniu organizatorzy ogłoszą pierwsze gwiazdy festiwalu oraz rozpoczną sprzedaż biletów i karnetów.

 • Netflix: "After Life" z trzecim sezonem. Ricky Gervais łączy siły z platformą

  W wywiadzie z serwisem Deadline, Gervais zdradził, że z chęcią złamie swoją zasadę dotyczącą kończenia seriali po dwóch sezonach i zrealizuje kolejne odcinki "After Life". "Mógłbym zrealizować(...). Spędziliście tam pięć godzin. Nie dochodzicie do wniosku, że wiecie wszystko o tym miejscu". Netflix oficjalnie wznowił serial "After Life" na trzeci sezon. Jesteś fanem amerykańskich seriali...

 • Golden Life: Życie choć piękne, tak kruche jest

  24 listopada 1994 roku - tej daty do końca życia nie zapomną muzycy grupy Golden Life i uczestnicy feralnego koncertu w Hali Stoczni Gdańskiej. Dziś mija 20 lat od tragicznego pożaru, który wybuchł po tamtym występie.

 • Still Life

  Gdy Scanlon przyprowadza Allison na miejsce zbrodni, kobieta zaczyna mieć wizje, w których widzi artystę i jego prace. Allison uznaje mężczyznę za głównego...

 • Life Festival Oświęcim 2015: Zagra UB40

  Mający na koncie ponad 70 mln sprzedanych płyt brytyjski zespół reggae UB40 wystąpi na tegorocznej edycji Life Festival Oświęcim.

 • "Another Life": Wyprawa w jedną stronę. Zapowiedź serialu

  ...25 lipca zadebiutuje nowy serial z udziałem Katee Sackhoff, "Another Life".

 • Life Festival Oświęcim 2015: Kensington i Hey kolejnymi wykonawcami

  Poznaliśmy kolejne dwa zespoły, które pojawią się na Life Festival Oświęcim. Do duetu Kayah i Bregović dołączyły formacje Kensington oraz Hey.

 • "Another Life": Znamy datę premiery widowiska science fiction

  Fabuła serialu "Another Life" będzie koncentrować się na losach astronautki Niko Breckinridge (Katee Sackhoff, "Battlestar Galactica"), która prowadzi badania mające na celu odkrycie życia pozaziemskiego. Kiedy podejmuje się misji odnalezienia i rozwiązania zagadki tajemniczego artefaktu, ona sama i jej załoga znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie, a ich podróż może się okazać wyprawą w jedną...

 • Jessie Ware i LemON na Life Festival Oświęcim 2015

  Jessie Ware, nazywana księżniczką popu i nową Sade oraz grupa LemON dołączają do składu tegorocznej edycji Life Festival Oświęcim. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wyjątkowy koncert "Europa przeciwko wojnie", z udziałem m.in. duetu Goran Bregović & Kayah.

Zdjęcia na temat: my life
Wideo na temat: my life
Dyskusje na temat: my life