• Informacje na temat:

  mya plotki

Artykuły na temat: mya plotki
 • Jay Z zdradza Beyonce?! Będzie rozwód?

  Mimo sukcesu ostatniej wspólnej trasy koncertowej artystów ich prywatne relacje bardzo się skomplikowały. Wszystko przez plotki, z których wynika, że raper nie dochowuje wierności swojej żonie. Beyonce i Jay Z są małżeństwem bardzo długo jak na gwiazdy Hollywood, bo aż 6 lat. Uchodzili zawsze za niemal idealną parę. Mają dwuletnią córeczkę, Blue Ivy. Czy ich szczęście to jednak tylko...

 • Madonna w reklamie telefonu

  Madonna, która powraca właśnie do zdrowia po groźnie wyglądającym upadku z konia, wzięła ostatnio udział w kręceniu reklamy dla jednego z producentów telefonów komórkowych. Według obserwatorów, wokalistka - zobligowana do udziału wcześniejszym kontraktem - dzielnie zmagała się z bólem.

 • Christina Aguilera: Prawdziwa księżniczka

  Po nagraniu kolejnej płyty zamierzam rozpocząć starania o dziecko - oświadczyła Christina Aguilera. Aż trudno oprzeć się wrażeniu, że ta deklaracja to jeden z chwytów marketingowej kampanii, poprzedzającej ukazanie się jej najnowszego krążka "Back To Basics". Bo niby po co teraz opowiadać o macierzyństwie, które jest w planach i to wcale nie najbliższych? "Raczej szybciej niż później zamierzam mieć rodzinę", błyskotliwie replikuje piosenkarka. Ech...

Wideo na temat: mya plotki
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.