• Informacje na temat:

  myleene klass

Artykuły na temat: myleene klass
 • Jolie najgorętszą mamą w Hollywood

  Aktorkę, matkę czworga dzieci, gazeta określiła jako najbardziej "mniamuśną mamę świata". Na drugim miejscu uplasowała się świeżo upieczona mama, piosenkarka i modelka Myleene Klass, a trzecie miejsce przypadło żonie Toma Cruise'a, mamie malutkiej Suri, Katie Holmes. Pierwszą piątkę zamknęły odrodzona Spice Girl Emma Burton i, co może zdziwić niektórych, Britney Spears. Druga piątka seksownych...

 • Klasyczny kontrakt gwiazdy Hear'Say

  Myleene Klass, jeszcze do niedawna gwiazda popowej formacji Hear'Say, podpisała kontrakt płytowy wart ponad 1,3 miliona dolarów. Co ciekawe, Myleene podpisała umowę z Universal Classics, a jej solowe płyty będą wypełnione dźwiękami muzyki klasycznej.

 • Rozbierana sesja ciężarnej Nataszy

  ...pierwsza ciężarna aktorka swoje rozebrane zdjęcia opublikowała Demi Moore w "Vanity Fair" w 1991 roku, później uczyniły to m.in. Britney Spears, Christina Aguilera, brytyjska aktorka Myleene Klass oraz...

 • Kym Ryder zdumiona rozpadem Hear'Say

  Kym Ryder, była wokalistka angielskiego popowego zespołu Hear'Say, jest zaskoczona jego nagłym i niespodziewanym rozwiązaniem. Jej zdaniem, zwycięzcy angielskiej edycji programu "Idol" mogli razem nagrać jeszcze kilka wielkich hitów. Tymczasem poszczególni członkowie grupy szykują się do rozpoczęcia karier solowych.

 • Ma 66 lat i najpiękniejsze ciało

  ...również: Jennifer Lopez, Cheryl Cole, Myleene Klass, Holly Willoughby, Pippę Middleton, Kate Winslet i Nicole Scherzinger. Wśród męskich sylwetek prym wiedzie David Beckham, pozostawiając daleko w tyle...

 • Hear'Say vs Geri Halliwell

  Członkowie brytyjskiej grupy Hear'Say są oburzeni faktem, iż Geri Halliwell, była członkini Spice Girls, zostanie jurorką drugiej edycji programu "Popstars". Zdaniem Myleene Klass, nie powinno się powierzać takiej roli wokalistce, która dążyła do rozłamu swojego własnego zespołu.

 • Hear'Say trzykrotnie obrabowani

  Członkowie kwintetu Hear'Say, rewelacji angielskiej sceny pop ostatnich kilku tygodni, przekonują się coraz bardziej jak wysoka jest cena sławy. Do ich domu w północnej części Londynu włamywano się ostatnio przez trzy noce z rzędu.

 • Koniec Hear'Say

  Dwa lata po pierwszym występie w telewizyjnym programie "Popstars", rozpadła się brytyjska formacja Hear'Say. "Mamy już dość. Publiczność cię tworzy i publiczność cię niszczy" - oznajmił dziennikowi "The Sun" wokalista Danny Foster.

 • Najgorętsza mama w Hollywood!

  Niedawno angielska gazeta The Sun przeprowadziła internetową ankietę, pytając, "kto jest najgorętszą mamą w Hollywood?".

 • Przyszłość Hear'Say wciąż nieznana

  Na poniedziałek, 21 stycznia, zapowiedziano wydanie specjalnego oświadczenia, w którym miano wyjaśnić jak będzie wyglądał dalszy los grupy Hear'Say. Z zespołu niedawno zdecydowała się odejść Kym Marsh i od kilku dni trwają rozmowy w tej sprawie. Nie osiągnięto jeszcze żadnego kompromisu i wytwórnia Polydor oświadczenia nie wydała.

Wideo na temat: myleene klass
 • X-Men: Pierwsza klasa

  "X-Men: Pierwsza klasa" to nie tylko spektakularny film akcji, ale i fascynująca historia o złożonych postaciach ukazująca początki sagi X-Men. Opowiada o tajemnych wydarzeniach z czasów zimnej wojny i o tym, jak świat uniknął nuklearnego Armagedonu. Zobaczymy jak tytułowa pierwsza klasa pogodziła się ze swoimi mocami i jak doszło do konfliktu. Podobnie jak poprzednie części, również ten film jest nie tylko widowiskowy, ale zgłębiający relacje między nietypowymi super-bohaterami. Akcja...

 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

 • Kobiety z 6. piętra

  Jean-Louis (znany z Nieba nad Paryżem Fabrice Luchini) był statecznym mężczyzną i ojcem rodziny... dopóki nie poznał hiszpańskich pokojówek mieszkających na szóstym piętrze w jego kamienicy. Jedna z nich, niezwykle piękna Maria, wprowadza porządek w domu Jean-Louisa i jak się potem okazuje chaos w jego sercu. Zderzenie hiszpańskiego temperamentu z konserwatyzmem francuskiej klasy średniej tworzy prawdziwie wybuchową komediową mieszankę. Paryż, lata 60. XX wieku. Spokojne życie konserwatywnej...