• Informacje na temat:

  mysia 3

Artykuły na temat: mysia 3
 • Zaliczyła dwie imprezy w jeden wieczór!

  ...inauguracji działalności nowego butiku Mysia 3. Kiedy zdążyła się przebrać, pozostanie jej tajemnicą! Nową kolekcję Marks & Spencer Ada podziwiała w towarzystwie m.in. Małgorzaty Sochy, czyli Ingi Gruszewskiej z "Przyjaciółek", i Anny Wendzikowskiej, czyli Moniki Ochman z "M jak miłość". W butiku Mysia 3 spotkała się z kolei z Andżeliką Piechowiak, czyli Mirką Kwiatkowską z "M jak miłość", Magdą Modrą...

 • Gra na forum

  Jesteście fanami „Gry o tron” i lubicie sobie czasem pogadać o tym serialu? A może nawet wasze przemyślenia skłaniają was do napisania dłuższego tekstu o tej produkcji? Jeśli tak, to z całą pewnością nasz konkurs przypadnie wam do gustu.

 • Startuje 3. edycja Warsaw Fashion Film Festival

  Jutro w Warszawie rozpoczyna się 3. edycja Warsaw Fashion Film Festival. Impreza poświęcona jest filmom z dziedziny mody. Organizatorem festiwalu, który potrwa do 9 marca, jest Pomada Fashion Office.

 • Tydzień na video i DVD

  W tym tygodniu na miłośników kina domowego czeka ogromna ilość atrakcji - na video i DVD ukaże się ponad pięćdziesiąt tytułów! Przede wszystkim zadowoleni będą wszyscy ci, którzy chcą wzbogacić domowe kolekcje video (seria Filmomania) oraz DVD ("druga fala" DVDmanii). Na brak atrakcji nie będą mogły również narzekać osoby chcące wypożyczyć interesujące pozycje. Kilka propozycji ucieszy także dzieci.

 • Tydzień na video i DVD

  W tym tygodniu na video i DVD ukaże się kilka tytułów, które na pewno zainteresują fanów kina. Już 8 kwietnia wielbiciele musicali i Nicole Kidman będą mogli wypożyczyć i kupić film "Moulin Rouge" , nagrodzony tegorocznymi Oscarami za kostiumy i scenografię. Miłośników klasycznych obrazów na pewno zaciekawi natomiast wydanie westernu "15:10 do Yumy" .

 • Gorący weekend, chłodne kino

  W piątek na ekranach polskich kin debiutuje aż 10 tytułów! Mimo że największą produkcją tygodnia pozostają "Faceci w czerni 3", walkę o widza stoczy też z pewnością "Uwodziciel", z rolą Roberta Pattinsona, oraz kolejny, święcący triumfy w Europie, skandynawski kryminał - "Łowcy głów".

Dyskusje na temat: mysia 3
 • Re: Gwiazdy po latach: "Gliniarz i prokurator"

  Oj mysia, mysia !!! Wtopę i to na całej długości to właśnie zaliczyłaś Ty! W artykule napisano poprawnie. Tercet w muzyce to trzyosobowy zespół wokalny, zatem inny zespół trzech artystów posługujących się głosem to również tercet, a dwóch duet. Natomiast 3 instrumentalistów to trio a 2 duo. A teraz mysia UWAGA! Czterech wykonawców, tak wokalistów jak i instrumentalistów to KWARTET! :-) A dalej to