• Informacje na temat:

  myspace zespołu

Artykuły na temat: myspace zespołu
 • "Strumień świadomości"

  Niełatwo jest przygotować sensowne pytania dla Ivara Bjornsona z norweskiego Enslaved. Oczywiście, można iść na łatwiznę i pytać o to, jak nagrywało się nowy album, albo o plany koncertowe, kiedy profil MySpace wymienia rozpiski wszystkich tras na najbliższe półrocze.

 • Nazywają się... The Pieces Of Shit

  W jaki sposób młodzi muzycy szukają producenta? Albo czekają tak jak Lana del Ray, aż wytropią ich branżowe macki na Myspace czy You Tube. Albo wymyślają sobie bardzo "odjechaną" nazwę i podobnie jak jeden z bohaterów filmu "Wszystkie odloty Cheyenne'a" (w kinach od 16 marca), szturmują drzwi legendy rocka i z tupetem przekonują, że są świetni.

 • Siła talentu czy kwestia koneksji?

  Lily "Z MySpace na Szczyty List Przebojów" Allen, brytyjskie objawienie 2006 roku, jest traktowana ambiwalentnie. Z jednej strony ubóstwiana za wprowadzenie nowej jakości na scenie pop i wpuszczenie świeżego powietrza do wyspiarskiego show biznesu. Z drugiej oskarżana o koneksje - jej ojciec Keith to słynny komik - i uważana za sztuczny wytwór firmy płytowej, starającej się dotrzeć za sprawą...

 • Gorillaz z internetową nagrodą

  Animowana formacja Gorillaz została doceniona za swój wkład w rozwój najnowocześniejszych technologii komputerowych i internetowych - grupa Damona Albarna otrzymała nagrodę Webby. Oprócz zespołu uhonorowano także witrynę MySpace.com oraz Roberta Kahna, jednego z twórców internetu.

 • Koniec New Order

  Legendarna manchesterska formacja New Order przestała istnieć. O rozpadzie zespołu poinformował basista Peter Hook.

 • "Na płycie powinno się coś dziać"

  ...- Lubimy eksperymenty. Muzyka powinna być różnorodna na płycie i powinno się coś dziać - mówi Bartłomiej Zaborowski, wokalista gitarowego zespołu The Poise Rite.

 • "Melodia jest niezbędna"

  Paradise Lost to jeden z najważniejszych brytyjskich zespołów - po raz kolejny zagrali w Polsce na tegorocznej 21edycji festiwalu Metalmania. 21 maja 2007 roku do sklepów trafił ich jedenasty album "In Requiem", który ma łączyć muzyczny ciężar Paradise Lost znany z najpopularniejszej płyty zespołu "Draconian Times" z melodyjnością charakterystyczną dla ich późniejszych dokonań.

 • Recenzja Modest Mouse "Strangers to Ourselves": Powrót mistrzów

  Osiem. To słowo odmieniane jest przez wszystkie możliwe przypadki przy okazji każdej wypowiedzi dotyczącej nowej płyty Modest Mouse. Tyle lat bowiem upłynęło od wydania ostatniego albumu zespołu. Na urlop, nieco wydłużony, szli w glorii. Czy udało się im obronić status mistrzów alternatywy?

 • "Krytykując głupotę, obłudę i nienawiść"

  Dlatego też doskonałą okazją do rozmowy na temat projektu Masala, ich zeszłorocznego albumu, "Cały Ten Świat" oraz przygotowań do tej płyty, było spotkanie z wokalistą zespołu, Dużym Pe (Marcinem(...) Spox'em. Za to pozostali członkowie zespołu - jak najbardziej. Dla jednego inspiracją jest wyprawa w nieznane i poznawanie obcych kultur, dla drugiego codzienne życie i widok tego co dzieje się za...

 • Marc Ribot: Ryzyko dźwięku

  Wyobraźmy sobie, że światowa premiera najnowszego filmu - dajmy na to, Gusa van Santa - odbywa się w Polsce. Taką rangę miał poniedziałkowy (5 marca) koncert nowej grupy nowojorskiego gitarzysty Marka Ribota - Ceramic Dog Trio, inaugurujący światową trasę koncertową zespołu.