• Informacje na temat:

  myszka mini

Artykuły na temat: myszka mini
 • "Czujemy się związani z podziemiem"

  Holenderska formacja Callenish Circle to jedna z nadziei wytwórni Metal Blade. Trudno się dziwić, bo "Flesh_Power_Dominion", najnowszy album grupy i pierwszy dla nowego wydawcy, to smakowity kąsek(...) debiutancki album Callenish Circle, zatytułowany "Drift Of Empathy". Kolejne wydawnictwa - mini-album "Escape" i duża płyta "Graceful... Yet Forbidding" - ugruntowały pozycję zespołu w krajach Beneluksu, ale

 • Grochowska dziwką, Szyc zakonnikiem

  Uroczystą projekcją filmu "Południe-Północ" Łukasza Karwowskiego z głównymi rolami Agnieszki Grochowskiej i Borysa Szyca rozpoczął się w piątek, 6 października, 22 Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy (WMFF). Wydarzeniem pierwszego dnia imprezy był jednak pokaz najnowszego filmu Darrena Aronofskiego "Źródło".

 • 2007: Metalowe premiery

  Therion, Dimmu Borgir, Manowar, Behemoth, Meshuggah, Entombed czy Marduk - to tylko drobna część grup, których nowe albumy poznamy w rozpoczynającym się 2007 roku.

 • "Więcej siarki i diabła"

  Dobre siedem lat - właśnie tyle fani death metalu czekali na drugi album zielonogórskiego Supreme Lord, który pod koniec 2011 roku przypomniał o sobie płytą "Father Kaos".

 • " Nasza muzyka wyraża emocje "

  Niedawno ukazała się przygotowana specjalnie na polski rynek płyta zawierająca największe przeboje angielskiej grupy Pendragon. Istnieje ona już od ponad 20 lat i jest jednym z najbardziej popularnych wykonawców tzw. rocka progresywnego. Z tej okazji z Nickiem Barrettem, wokalistą i głównym kompozytorem zespołu Pendragon, stare czasy wspominał Konrad Sikora.

 • Odeszli w tym roku...

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in.: Jan Machulski, Stanisław Różewicz, Zbigniew Zapasiewicz i Marek Walczewski. W czerwcu kinomani na całym świecie przeżywali tragiczną śmierć Farrah Fawcett. We wrześniu pożegnaliśmy z kolei legendę amerykańskiego kina - Patricka Swayze'ego. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Wideo na temat: myszka mini
 • Mildred Pierce

  Mini-serial w 5. częściach w reżyserii nominowanego do Oscara Todda Haynesa z Kate Winslet w roli głównej. Zapłaciła wszystkim, by zdobyć wszystko. Jednak dla Mildred Pierce gra jest warta poświęceń. Jako zmagająca się z rzeczywistością doby Wielkiego Kryzysu samotna matka z Los Angeles, Mildred stara się spełnić oczekiwania swojej najstarszej córki Vedy (Evan Rachel Wood), wbrew presji społecznej i zdradom kolejnych kochanków. Niezwykłe epickie dzieło filmowe.

 • Rewers

  Akcja filmu, rozgrywa się w dwóch planach czasowych - we wczesnych latach pięćdziesiątych oraz współcześnie. Główną bohaterką jest Sabina (Agata Buzek), "szara myszka", która właśnie przekroczyła trzydziestkę. W jej życiu wyraźnie brakuje mężczyzny. Matka (Krystyna Janda) wie o tym najlepiej, dlatego próbuje za wszelką cenę znaleźć dla swojej córki odpowiedniego kandydata na męża. Całą sytuację kontroluje babcia (Anna Polony), ekscentryczna dama o ciętym języku, przed którą nie uchowa się...

 • Jesteś Bogiem

  "Jesteś bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym...