• Informacje na temat:

  na bazarku

Artykuły na temat: na bazarku
 • Małgorzata Tusk na zakupy jeździ luksusowym autem. Kosztuje majątek!

  Jak czytamy w jednym z tabloidów, Małgorzata Tusk (60 l.) podczas wizyty w Polsce nie odpuściła odwiedzin na bazarku. Na zakupy przyjechała luksusowym samochodem!

 • Był wspaniałym człowiekiem...

  "Jeszcze kilka dni temu spotkałam Janusza na bazarku na Wałbrzyskiej, wymieniliśmy parę serdecznych słów... " - wyznaje wieloletnia przyjaciółka Janusza Zakrzeńskiego, aktorka Krystyna Królówna.

 • Trzy sekundy do... śmierci!

  Aby rozwiązać kolejną kryminalną zagadkę, komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) będzie musiał pracować jako karciany oszust na łódzkim bazarku. Zdradzamy, że w 12. odcinku 2. serii "Komisarza Aleksa" tylko 3 sekundy będą dzielić go od... śmierci!

 • Markowska nie dba o siebie

  Na kilka dni przed porodem Patrycja Markowska (28 l.) nie potrafi zwolnić. Wokalistka sama biega do sklepów i potem dźwiga zakupy do domu.

 • Beztroskie życie premierowej?

  Zakupy na bazarku, lekcje hiszpańskiego, wypad w Alpy, tenis – życie Małgorzaty Tusk, bezrobotnej żony premiera, jest godne pozazdroszczenia.

 • Joanna Kurowska w "Klanie"

  Joanna Kurowska wcieli się w postać Lutki - uwielbiającej plotki właścicielki salonu fryzjerskiego. Jej klientkami są panie z "Klanu". Jak zapewnia, koleżanki-aktorki mogą bez obaw wpadać do jej serialowego salonu.

 • Kwaśniewska: Nie zapomniałam, kim byłam

  Dżinsy, skórzana kurtka, siatka w dłoni - taką Jolantę Kwaśniewską (55 l.) znają bywalcy bazarku obok domu, w którym mieszka dziś była pierwsza para. - Uśmiechnięta, miła - ocenia swoją stałą klientkę jedna ze sprzedawczyń.

 • Bożena Dykiel odpadła z "jOś"

  Premierowe wykonanie "Góralskiego tanga" zespołu Golec u'Orkiestra otworzyło kolejne wydanie "jak Oni śpiewają", a uczestnicy programu rozgrzali widownię szalonym rocka'and'rollem. Bożena Dykiel pożegnała się z programem, a Robertowi Kudelskiemu znowu przypadł Brylantowy Joker.

 • Giełda wspomnień

  W domu Boskich spotykają się Magda i Agata, dyskutują na temat swoich _ już byłych _ facetów i nie do końca się ze sobą zgadzają. Po pysznej kolacji, którą przygotowała Natalia, Maria prosi Boskich, by zostali chrzestnymi jej syna. Natalia dostała podwyżkę i wraca z bazarku z samymi wykwintnymi produktami. Zła passa z ocenami Kacperka mija i wreszcie zostaje pochwalony za język polski. Natalia...

 • Dorota Chamczyk: Królowa polskich seriali

  Dorota Chamczyk od blisko ćwierć wieku tworzy telewizję. Zaczynała w TVP w Teatrze Telewizji, a od 12 lat pracuje w barwach TVN jako producentka prekursorskich na polskim rynku seriali. To właśnie ona tworzyła słynną "Magdę M.", a dziś produkuje popularnych "Lekarzy".

Dyskusje na temat: na bazarku