• Informacje na temat:

  na bogato

Artykuły na temat: na bogato
 • Relaks na bogato

  Wiz Khalifa "Taylor Allderdice", www.datpiff.com

 • Coma na bogato

  Środowy wieczór (9 grudnia) należał w Warszawie do Comy. Z myślą o rejestracji pierwszego w swojej karierze DVD, grupa zagrała doskonały koncert w Arenie Ursynów.

 • Modelki w serialu "Miłość na bogato"

  Modne kluby, eleganckie restauracje, drogie apartamenty, ekskluzywne butiki - to miejsca w których powstaje "Miłość na bogato". To serial z gatunku "suggested reality" opowiadający o grupie młodych, bardzo bogatych ludzi, którzy przeżywają ciekawe perypetie nie tylko miłosne.

 • "Obrzydliwie bogaty": Szokujący dokument o multimilionerze oskarżonym o pedofilię

  Na platformie Netflix 27 maja zadebiutuje dokument o Jeffreyu Epsteinie, amerykańskim multimilionerze, którego oskarżono o handel nieletnimi dziewczętami i seksualne wykorzystanie kilkudziesięciu z nich. W serialu „Obrzydliwie bogaty” głos zabiorą ofiary Epsteina.

 • "Miłość na bogato": Nowi bohaterowie

  W drugiej serii "Miłości na bogato" pojawią się nowi bohaterowie. Twórcy zaangażowali m.in. szwedzką modelkę polskiego pochodzenia, Michaelę Sorle, znanego z serialu "Na Wspólnej" aktora Radosława Rutkowskiego oraz fotomodela Patryka Janasa.

 • GrubSon: Jadymy na bogato

  Rozpoczęły się zdjęcia do teledysku, w którym poseł i reżyser Kazimierz Kutz wystąpi m.in. z raperem Grubsonem. Klip pod tytułem "Jadymy na bogato" będzie promować Śląsk.

 • Szwedzka modelka w "Miłości na bogato"

  Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu "Miłości na bogato" już 22 marca na kanale Viva Polska. W jedną z nowych postaci, jakie zobaczymy w serialu, wcieli się fotomodelka Michaele Sorle, pół-Polka, pół-Szwedka. Czy zostanie gwiazdą polskiego show-biznesu?

 • Choć postnie, to bogato

  Na pierwszych koncertach sprzedawano jeszcze ciepłą wersję płyty na CD-ROM-ach, bez okładki. - Rozeszły się wszystkie, ludzie brali po trzy egzemplarze - mówił INTERIA.PL przed koncertem w Krakowie gitarzysta Robert "Drężmak" Drężek. Muzyka z "dementi" klimatycznie jest związana z postnymi trasami Tymoteusza z poprzednich lat. Choć post, to jednak było bogato - utwory śpiewali Angelika Górny (jej...

 • Na bogato do kwadratu

  W Muse bez zmian: pierwiastek geniuszu i pierwiastek gigantomanii. Koszmarna pompatyczność (olimpijska piosenka "Survival") łagodzona jest przez błyskotliwe muzyczne konstrukcje ("Madness"). Brytyjskie trio na każdym kolejnym albumie dokłada kolejne elementy do tego, co ich zawsze wyróżniało, czyli rozmachu i bombastycznego brzmienia. Z każdą płytą określenie "na bogato" staje się nie tyle...

 • Polacy na Open'erze: Będzie bogato

  Open'er Festival to nie tylko wielkie, międzynarodowe gwiazdy na scenie głównej. Poznaliśmy nazwy kolejnych polskich wykonawców, którzy pojawią się na innych scenach.

Zdjęcia na temat: na bogato
 • Monika Pietrasińska, czyli Monika z "Miłości na bogato" często pokazuje się w odważnych kreacjach. Tym razem jednak przesadziła...
Wideo na temat: na bogato
 • Zabawna parodia "Miłości na bogato"!

  Jeden z najbardziej żenujących seriali, o którym ostatnio mówi cała Polska, doczekał się swojej pierwszej parodii. Zobaczcie, jak nabijają się z Marceli Leszczak i jej koleżanek. Choć właściwie zastanawiamy się, czy "Miłość na bogato" sama w sobie nie jest wystarczającą parodią?

 • Iwona Węgrowska o ślubie: chcę na bogato!

  Iwona Węgrowska podczas rozmowy z nami zdradziła, jak wyobraża sobie ślub z Maćkiem. Artystka zdradziła naprawdę dużo. Zobaczcie nagranie!

 • Rafael Nadal się żeni. Wesele na bogato!

  Według hiszpańskiej prasy Rafael Nadal zaprosił na swój ślub 500 gości. Są wśród nich między innymi koszykarz Pau Gasol, piosenkarz Enrique Iglesias, piłkarz Cristiano Ronaldo oraz gwiazdy tenisa: Roger Federer i Carlos Moya, a także król Hiszpanii Juan Carlos. Będzie to najprawdopodobniej najbardziej efektowny ślub w tym roku. Uroczystość odbędzie się 19 października na Majorce w forcie La Fortaleza - najdroższej nieruchomości w kraju. Na 8 hektarach znajduje się m. in. kilka basenów,...

Dyskusje na temat: na bogato