• Informacje na temat:

  na broadway

Artykuły na temat: na broadway
 • Broadway Limited

  Przyszłość Jimmy'ego stoi pod znakiem zapytania. Podobno znalazł się człowiek, który był świadkiem masakry w lesie. Margaret znajduje nową pracę. Ludzie...

 • "You Can Dance": To już finał ósmej edycji

  Kto wygra ósmą edycję programu "You Can Dance - po prostu tańcz!" oraz 100 tysięcy złotych i stypendium w Broadway Dance Center w Nowym Jorku? Tego dowiemy się już 1 czerwca na żywo, w TVN.

 • Matthew Morrison nagrał płytę

  Śpiewający aktor Matthew Morrison przeniesie ducha swej firmowej roli nauczyciela zafascynowanego Broadwayem z popularnego serialu "Glee" na płytę. Gwiazdor nagrał album "Where It All Began" z wyborem standardów musicalowych.

 • "You Can Dance": Kto zatańczy w ćwierćfinale?

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center?

 • Netflix: "American Son" zadebiutuje w listopadzie

  Serial "American Son" powstał na podstawie sztuki teatralnej pod tym samym tytułem. Kerry Washington ("Skandal"), która wcieliła się w główną bohaterkę tej sztuki na Broadwayu, powtórzy swoją rolę oraz zostanie współproducentką serii.

 • "Taniec z Gwiazdami" na ostatniej prostej! W piątek pary zatańczą po dwa tańce!

  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wkracza na ostatnią prostą. W show pozostało już tylko 5 par, które w najbliższy piątek zatańczą po raz pierwszy w tej edycji po dwa tańce indywidualne.

 • Polska aktorka w dzieciństwie przeżyła koszmar, a potem piła na umór, by zapomnieć...

  ..., serialach i na Broadwayu. - Jestem aktorką, która ciągle pracuje i - to ważne - pracuje w swoim zawodzie. W Ameryce liczą się dwa miejsca: Los Angeles, gdzie aktorzy grają wyłącznie w filmach i serialach, oraz Nowy Jork, gdzie mieszkają aktorzy teatralni. Los Angeles to fabryka produkująca filmy. Tam bywam rzadko. Żyję w Nowym Jorku, bo tu jest Broadway, tu są teatry, tu mam pracę. Jestem...

 • Nie żyje Marcia Strassman

  Amerykańska aktorka Marcia Strassman, znana m.in. z roli Margie Cutler w serialu "M*A*S*H", zmarła 25 października na raka piersi. Miała 66 lat.

 • Nie żyje Marcia Strassman

  ...  Strassman urodziła się 28 kwietnia 1948 roku w Nowym Jorku. Od najmłodszych lat była za pan brat z kamerą. Zaczynała jako modelka ale szybko poznano się na jej talencie wokalno-aktorskim, dzięki czemu trafiła na Broadway. W wieku 15 lat  wystąpiła w boku Lizy Minnelli w musicalu "Best Foot Forward". Z małego ekranu zapamiętamy ja jako pielęgniarkę Margie Cutler w serialu "M*A*S*H" czy...

 • Apocalyptica: Jak mali chłopcy podczas Gwiazdki

  Nowy, studyjny album formacji Apocalyptica będzie miał swoją premierę w kwietniu 2015 roku.

Zdjęcia na temat: na broadway
Wideo na temat: na broadway
 • Katie Holmes na Broadwayu

  Katie Holmes wychodzi z teatru na Broadwayu, gdzie odbywała próbę do swojego najnowszego przedstawienia. Czyżby naprawdę była dobrą aktorką?!

 • Jak ona to robi?

  Czterokrotnie nagradzana Złotym Globem Sarah Jessica Parker - odtwórczyni roli Carrie Bradshaw, najsłynniejszej singielki świata - powraca na ekrany kin, aby udowodnić milionom kobiet, że seks to tylko jedna z wielu atrakcji w wielkim mieście! W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda "Seksu w wielkim mieście" wciela się w ambitną menadżer Kate Reddy, która budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc bogate życie rodzinne z zawrotną karierą...

 • Mucha leci z córką do Nowego Jorku

  Anna Mucha wyznała Katarzynie Olubińskiej z "Dzień Dobry TVN", że planuje zabrać swoją córkę Stefanię w podróż do Nowego Jorku. "Mamy zamiar jeść hamburgery i frytki, chodzić na Broadway i oglądać świat z perspektywy dziecka" - zdradziła Mucha.

 • Reżyseria: Woody Allen

  Znakomity dokument Roberta B. Weide'a potwierdza to, co po cichu myśli sobie każdy miłośnik kina: jak świat długi i szeroki nie ma drugiego takiego oryginała jak Woody Allen. Ten facet z pewnością nie jest normalny. Reżyser, który przez kilka lat przekonywał Allena, żeby wziął udział w tym projekcie, bardzo rzetelnie podąża śladem najważniejszych faktów w biografii twórczej swego bohatera. Powraca razem z Allenem do czasów jego dzieciństwa, zatrzymuje się przy pierwszych opublikowanych na...

Dyskusje na temat: na broadway
 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  Łostaszewska jest drętwa - aktorskie drewno! Porażka!

 • Re: Marta Klubowicz: Zła decyzja zrujnowałą jej karierę?

  Zrób małą sondę wśród znajomych. "z czym ci się kojarzy aktor Tadeusz Łomnicki?" Pamietamy do dziś o gwiazdach kina niemego. Kto dziś pamieta kto grał przez 10 lat Makbeta w latach 20 XX wieku w jakims teatrze na Broadway? I kogo to obchodzi. Lepiej graś sedes w serialu niz Hamleta w teatrze przez 10 lat. Aktorzy o tym wiedzą i dlatego w teatrach piją bo są jak piasek historii.

 • Re: Wyrusza na podbój... Broadwayu!

  Przestańcie wypisywać bzdety. Ta są spektakle dla Poloni a nie dla Amerykanów, wiec o żadnym zawojowaniu Brodwayu nie ma mowy. Śmieszne są te artykuliki o polskich aktorach którzy maja ponoć zawojować Hollywood albo Broadway.

 • Re: Wyrusza na podbój... Broadwayu!

  Tekst pisany przez "małego Kazia". Jaki podbój i jaki Broadway? Rozumiem, że wszyscy grający w sztuce mają szansę na ten podbój. Przed Polonią. Nachalny lans tej osoby już nawet nie irytuje tylko męczy. Przecież to nie jest aktorka. To pani bez zawodu, słynąca ze zmieniania pieluch w miejscach publicznych.