• Informacje na temat:

  na co selena gomez wydaje

Artykuły na temat: na co selena gomez wydaje
 • Selena Gomez: Powrót po życiowych zawirowaniach

  ..."Rare" to trzeci album Seleny Gomez i pierwsza płyta popularnej wokalistki od pięciu lat. Gwiazda zwlekała z wydaniem materiału, a ogromne znaczenie na taki stan miały prywatne zawirowania w jej życiu, które nie pozwoliły jej w pełni skupić na muzyce. Wydaje się jednak, że największe problemy piosenkarka ma już za sobą.

 • Selena Gomez, Rihanna, Lady Gaga i Travis Scott krytykują ustawę antyaborcyjną w USA

  Gwiazdy takie jak m.in. Selena Gomez, Rihanna,Lady Gaga, Billie Eilish czy Travis Scott publicznie wyraziły sprzeciw wobec zaostrzenia prawa aborcyjnego w niektórych z amerykańskich stanów.

 • Pojedynek gwiazd: Miley Cyrus kontra Selena Gomez

  Jako słodkie dziewczynki błyszczały w serialach Disneya, teraz chcą być gwiazdami światowego popu. Takimi jak Rihanna albo Beyonce. Miley Cyrus i Selena Gomez. Rocznik 1992. Której z nich się uda?

 • Recenzja Selena Gomez "Revival": Nie śmiejcie się z Seleny!

  W tekstach z najnowszej płyty Seleny Gomez można znaleźć tyle kąśliwych cytatów, że doprawdy nie wiem od czego zacząć. "Mam tyle gówna do powiedzenia", "Nie wiesz, jak mnie kochać, gdy jesteś trzeźwy", "To nie potrwa długo...".

 • Selena Gomez zaskoczy fanów swoją szczerością? (płyta "Revival")

  ...9 października na półki sklepowe trafi drugi solowy album Seleny Gomez. Nowe wydawnictwo wokalistki ma być rozliczeniem się z jej wszystkimi tajemnicami. Co w takim razie słuchacz znajdzie na "Revival"?

 • Produkcja Seleny Gomez popularniejsza niż "Tenet"?

  ...będą mogli się cieszyć wizytą w kinie" - powiedziała Selena Gomez. "'The Broken Hearts Gallery' trafi w oczekiwania widzów, którzy potrzebują latem podnoszącego na duchu filmu. Wierzymy, że kino(...). Wyreżyserowany przez Natalie Krinsky i wyprodukowany przez Selenę Gomez film "The Broken Hearts Gallery" opowie historię pracującej w galerii sztuki Lucy. Po tym, jak została rzucona przez chłopaka, wpada na...

 • Wybierz najlepszy teledysk Seleny Gomez!

  Selena Gomez opublikowała nowy teledysk do piosenki "Bad Liar", w którym wciela się w cztery różne postaci. Postanowiliśmy spośród klipów amerykańskiej wokalistki wyselekcjonować te najciekawsze, a was poprosić o wybór najlepszego z nich!

 • Niestosowne gesty Billa Murraya wobec Seleny Gomez?

  Festiwal w Cannes co roku przyciąga tłumy gwiazd, reporterów i fanów kina. Tym razem na czerwonym dywanie brylowali Selena Gomez i Bill Murray. Oboje wystąpili w filmie otwarcia festiwalu, "The Dead Don't Die" Jima Jarmuscha. Ich zachowanie wywołało szereg skrajnych komentarzy ze strony internautów.

 • Justin i Selena spędzili razem noc

  Ciąg dalszy telenoweli. Justin Bieber i Selena Gomez najwyraźniej nie potrafią ze sobą zerwać na dobre.

 • Nowe oblicze Seleny Gomez

  W ciągu zaledwie dwóch dni nowy teledysk "Come And Get It" Seleny Gomez zanotował 7 milionów wyświetleń.