• Informacje na temat:

  na dobre i na złe aktor

Artykuły na temat: na dobre i na złe aktor
 • ​"Na dobre i na złe": Aktor stracił pracę z powodu wpisu na Twitterze!

  Redbad Klynstra-Komarnicki, czyli doktor Ruud Van Der Graaf z "Na dobre i na złe", właśnie przekonał się na własnej skórze, jakie "kary" grożą artystom za publikowanie w mediach społecznościowych nieprzemyślanych postów. Aktor stracił rolę w serialu "Król" po tym, jak na Twitterze zadał prowokujące pytanie, czy w Polsce pedofile są częścią społeczności LGBT!

 • Mateusz Damięcki: Od "50 twarzy Greya" do serialu "Na dobre i na złe"

  Mateusz Damięcki przyznaje, że uwielbia pracować i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień zdjęciowy na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie od maja wciela się w rolę doktora Radwana. Poza tym młodego aktora możemy wciąż oglądać w spektaklu "Klaps! 50 twarzy Greya", który jest pastiszem kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • ​"Na dobre i na złe": Piotr Głowacki kończy 40 lat!

  W niedzielę 29 marca na urodzinowym torcie Piotra Głowackiego, czyli profesora Artura Barta z "Na dobre i na złe", zapłonie 40 świeczek. Aktor świętować będzie czterdziestkę w bardzo kameralnym gronie - w towarzystwie żony Agnieszki, córki Idy i syna Aaarona.

 • Bartosz Opania: Byle kaszel to nowotwór płuc?

  W "Na dobre i na złe" wykazuje się sporą wiedzą medyczną. Może pomylił się z powołaniem?

 • "Na dobre i na złe": Detektyw w szpitalu

  Wkrótce gościnnie w obsadzie "Na dobre i na złe" pojawi się Bartłomiej Nowosielski, znany szerokiej widowni serialowej m.in. jako Andrzej Tomala, zmarły mąż Sabiny (Barbara Kurzaj) z "Barw szczęścia".  Tym razem lubiany aktor wcieli się w postać prywatnego detektywa Lecha Matwieja, którego zatrudni doktor Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra), gdy okaże się, że przez nią Lina (Izabela Perez...

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • ​"Na dobre i na złe": Michał Żebrowski długo czekał na miłość swego życia

  Michał Żebrowski, czyli profesor Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe", który w tym roku świętuje 25. rocznicę ukończenia szkoły teatralnej, twierdzi, że tak naprawdę największą dumą napawają go nie role, jakie zagrał, ale... rodzina. Aktor od kilkunastu lat idzie przez życie u boku kobiety, którą nazywa miłością swojego życia. - Warto było na nią czekać 35 lat. Jest ideałem! - mówi o żonie...

 • Redbad Klynstra w holenderskim serialu

  Redbad Klynstra, w Polsce znany widzom przede wszystkim z roli doktora Ruuda Van Der Graafa w serialu "Na dobre i na złe", miał niedawno okazję wcielić się w zupełnie inną postać. W holenderskim serialu "Smeris" aktor gra gangstera psychopatę.

 • ​"Na dobre i na złe": Mateusz Damięcki zebrał 9 milionów i... skacze dalej!

  Mateusz Damięcki, czyli doktor Krzysztof Radwan z "Na dobre i na złe" i doktor Adam Żmuda z "W rytmie serca", trzy miesiące temu wezwał wszystkich ludzi dobrej woli, by - skacząc na skakance - pomogli mu zdobyć 9 milionów złotych potrzebne na zakup najdroższego leku świata dla półtorarocznego Kacperka. Aktorowi udało się zebrać całą kwotę, ale... nie przestał skakać!

 • Piotr Garlicki skończył 70 lat!

  Piotr Garlicki ("Na dobre i na złe"), świętował 15 czerwca 70. urodziny oraz 15. rocznicę powrotu do Polski z trwającej 15 lat emigracji.

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe aktor
Wideo na temat: na dobre i na złe aktor
 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki o filmie, teatrze i serialach

  Zdaniem Piotra Głowackiego każdy aktor w swoim dorobku zawodowym powinien mieć zarówno role teatralne i filmowe, jak i serialowe. Trzeba bowiem zdobywać doświadczenie na różnych płaszczyznach i dostosowywać się do potrzeb widzów. Dla niego priorytetem jest teraz rola w nowym spektaklu Teatru Telewizji „Inspekcja” i postać prof. Artura Barta w serialu „Na dobre i na złe”. Piotr Głowacki jest

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • "Na dobre i na złe": Dlaczego Mateusz Damięcki chciał dołączyć do obsady serialu?

  „Mój bohater nigdy nie miał łatwo. Tracił miłość za miłością. (…) Trauma traumą ale ważne są powroty. Mój bohater wraca silniejszy i bogatszy o nowe doświadczenia – będzie starał się w Leśnej Górze przełamać kolejne tabu” – mówi Mateusz Damięcki. Aktor opowiada również o 18-leciu serialu oraz zdradza, dlaczego chciał zagrać w „Na dobre i na złe”.

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...