• Informacje na temat:

  na dobre i na złe asia

Artykuły na temat: na dobre i na złe asia
 • Na dobre i na złe

  ...(Staszek), Konrad Szymański (Janek), Martyna Dudek (Asia), Ewa Decówna (Janina), Piotr Ligienza (Tomek), Lena Frankiewicz (Magda)

 • Stefana Pawłowskiego mobilizuje trema

  Grający głównego bohatera w "O mnie się nie martw" Stefan Pawłowski zdradza, czego najbardziej bał się na planie serialu oraz kiedy wraca do pracy przy jego drugiej odsłonie.

 • "Na dobre i na złe": Nie odda Matyldy?

  Niebawem Falkowicz (Michał Żebrowski) zrobi Matyldzie (Amelia Czaja) niespodziankę i zawiezie ją do stadniny. Prowadzi ją Grzegorz (Marcin Bosak), mąż pacjentki, która zmarła po urodzeniu dziecka i jego nowa żona Asia. Inteligentna dziewczynka szybko zorientuje się, że nie chodzi tylko o naukę jazdy konnej, bo Grzegorz i Asia mają być jej rodziną zastępczą. Będzie z tego powodu załamana...

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • "Na dobre i na złe": Kto zachwycił, a kto zaliczył wpadkę?

  ..., że nie goni za okładkową popularnością i nie chce być królową ścianek. Stawia na ciężką pracę, dzięki czemu wyrosła na królową małego ekranu. Z niecierpliwością czekamy na nowe odcinki "Na dobre i na złe". Najlepszy aktor sezonu Takich bohaterów, jak Paweł Strzelecki z "Przyjaciółek" w wydaniu Bartka Kasprzykowskiego, widzowie kochają... nienawidzić. Jak mało kto potrafi wkurzać, złościć...

 • "Jesteśmy prawdziwym zespołem"

  Mylą się ci, którzy widzą miejsce grupy Asia, rockowego giganta z poprzedniej epoki, w muzycznym skansenie. Dowodem na wysoką formę zespołu jest nowy album grupy, zatytułowany „Aura”, który potwierdza nie tylko wirtuozerskie umiejętności członków zespołu i zaproszonych gości, ale również wyobraźnię i twórczy potencjał wciąż drzemiący w autorach „Aqua”. O pełnej sukcesów i porażek przeszłości

 • "M jak miłość": Asia ofiarą mobbingu?

  Asia po utracie pracy jest załamana, ale wciąż ukrywa swoje problemy przed Tomkiem. Tymczasem Agnieszka proponuje jej pomoc. Czy Tarnowska odzyska dzięki temu etat?

 • Julia z "Klanu" śpiewa

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Dookoła śnieżna zamieć" śpiewającej aktorki Doroty Lanton, znanej z roli Julii z serial u "Klan".

 • Na dobre i na złe

  ...interweniuje u znajomej prokurator w sprawie Hany. Lekarka wychodzi z aresztu. Do szpitala trafia Marta, która została zaatakowana przez psa w czasie treningu kolarstwa przełajowego. Inna zawodniczka, Asia(...), sądząc, że jest w ciąży. Po badaniach Hana i Piotr przekazują jej złe wieści.

 • Marek Kościkiewicz z gośćmi

  "Nic się nie zmieniło od chwili, kiedy po raz pierwszy usłyszałem swoją piosenkę w jednej ze stacji radiowych i z wrażenia zatrzymałem samochód na środku skrzyżowania" - tak Marek Kościkiewicz podsumowuje 25-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji wychodzi płyta "25" z największymi przebojami.

Wideo na temat: na dobre i na złe asia
 • Telekamery 2017: Michał Żebrowski i Barbara Kurdej-Szatan o swoich bohaterach

  - Falkowicz jest nieszczęśliwym pracoholikiem, który szuka miłości. Gdy ją znajdzie, być może się poprawi – mówi o swoim bohaterze z „Na dobre i na złe” Michał Żebrowski. A co ze ślubem Asi i Tomka w „M jak miłość”. Aktorzy mówią także, co zmieni się w ich życiu kolejna Telekamera.

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

Dyskusje na temat: na dobre i na złe asia