• Informacje na temat:

  na dobre i na złe brzyski

Artykuły na temat: na dobre i na złe brzyski
 • Tak dziś wygląda wikary z Tulczyna!

  Pamiętacie Bogdana Brzyskiego, który w telenoweli "Plebania" wcielał się w postać wikarego Adama Potocznego, brata Wiki (Agnieszka Włodarczyk)? Zmienił się nie do poznania!

 • Strzelanina w Leśnej Górze!

  Tuż po tym, jak Hana (Kamilla Baar) i Piotr (Marek Bukowski) spędzą ze sobą noc, czeka ich dramat! Karol (Bogdan Brzyski) będzie chciał ją zabić!

 • Wszyscy przeżyją strzelaninę w Leśnej Górze!

  Wbrew plotkom, Michał Żebrowski wcale nie zniknie jesienią z obsady "Na dobre i na złe"! Grany przez niego profesor Andrzej Falkowicz, podobnie jak doktor Piotr Gawryło (Marek Bukowski), przeżyją strzelaninę przed szpitalem!

 • Hana aresztowana za... aborcję!

  ...w jej samochodzie nielegalne środki wczesnoporonne. Komisarz Grocki zarzuci Hanie przeprowadzanie nielegalnych aborcji. Nastąpi to w 486. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w piątek 18 maja). Efekt(...) z oblaniem farbą jej auta. Załamana doktor Goldberg namówi Gawryłę na wizytę u Karola (Bogdan Brzyski), czyli damskiego boksera, u którego jakiś czas temu dokonali kastracji. Mężczyzna przyjmie ich...

 • Kiedyś byli gwiazdami seriali...

  Co łączy Agnieszkę Robótkę-Michalską z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" z Joanną Osydą czy Renatą Gabryjelską? Kiedyś grały główne role w serialach, a potem nastąpiła nieoczekiwana przerwa w ich karierze. Co robią dziś?

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe brzyski
Wideo na temat: na dobre i na złe brzyski
 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

Dyskusje na temat: na dobre i na złe brzyski