• Informacje na temat:

  na dobre i na złe ciąża

Artykuły na temat: na dobre i na złe ciąża
 • "Na dobre i na złe": Zagrożona ciąża?

  ...zamieszkała w apartamencie, który kupił kiedyś dla swego śp. syna Janka (Krzysztof Kwiatkowski). Pietrzakówna po raz kolejny postawi mu się, oznajmiając kategorycznie niedoszłemu teściowi, by raz na zawsze(...) przeprowadzi Sara (Magdalena Schejbal). Na szczęście doktor Mandel stwierdzi, że ciąża Oli nie jest zagrożona.

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • "Na dobre i na złe": Ślub, ciąża i... pogrzeb?!

  Miłość, nadzieja… i brutalny atak bandytów. Już 31 sierpnia startuje 18. sezon „Na dobre i na złe” – emocje gwarantowane!

 • Ciąża po "czterdziestce"

  Późne macierzyństwo przestało wzbudzać sensację. Coraz więcej gwiazd decyduje się na dziecko mimo dojrzałego wieku i zapewnia, że to najlepsze, co mogło je spotkać.

 • "Na dobre i na złe": Zaskakująca ciąża Beaty!

  Maria Góralczyk z wykształcenia jest dziennikarką, ale pracuje w agencji nieruchomości i gra w „Na dobre i na złe”. Za sprawą pielęgniarki Beaty, w którą wciela się w serialu, Leśną Górą wstrząśnie skandal obyczajowy. Jej bohaterka zajdzie w ciążę, a gdy okaże się, kto jest ojcem dziecka, w szpitalu nastaną burzliwe czasy.

 • Spadła z drabiny, jest w ciąży?

  Tuż po wakacjach do obsady serialu "Na dobre i na złe" dołączy kolejna gwiazda!

 • "Na dobre i na złe": Uśmiech, nadzieja i ciąża!

  W 613. odcinku "Na dobre i na złe" gościnnie wystąpi Weronika Książkiewicz. Aktorka zagra Darię, pacjentkę w 8 miesiącu ciąży, która przeszła ostrą grypę. Jej bohaterka urządzi na oddziale swoje(...). - Jesteś z policji? - Nie. Ze szpitala. Gdzie trafiła Weronika po próbie samobójczej! - Jak... o Chryste... Ja nic złego nie zrobiłem! - Ten, kto to zrobił wciąż jest na wolności... Doktor...

 • Będzie w ciąży urojonej

  Wkrótce aktorka dołączy do popularnego serialu "Na dobre i na złe". Grana przez nią Krystyna Kraśnicka nieźle namiesza! To idealnie skrojona postać dla Aldony Orman!

 • "Na dobre i na złe": Pokonać śmierć

  W 688. odcinku „Na dobre i na złe” do szpitala powróci Ewa (w tej roli: Edyta Olszówka) – pacjentka Sary, która jest chora na nowotwór i spodziewa się dziecka. A doktor Mandel nie będzie miała dla niej dobrych wiadomości.

 • Etatowy czarny charakter

  Świetnie radzi sobie jako studentka prawa, ale nie zamierza rezygnować z aktorstwa. Dołączyła do obsady serialu "Na dobre i na złe". Gra Paulę, która trafi do szpitala w Leśnej Górze po nieudanej aborcji.

Wideo na temat: na dobre i na złe ciąża
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 673.

  Oliwia nadal jest po operacji w szpitalu a Wiktoria nie zamierza wybaczyć Adamowi przygody, która zakończyła się ciążą. Lena wyznaje w końcu Witkowi, że zgodziła się zostać żoną Staszka. Doktor Latoszek próbuje też pomóc nowej pacjentce więźniarce Halszce. Kobieta przebywa w zakładzie karnym razem z 3 - letnim synkiem i skarży się na silny ból brzucha. A lekarz zabiera oboje na obserwację do szpitala. Julka i Bart zajmują się przypadkiem Macieja himalaisty, który został sparaliżowany przez...

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

Dyskusje na temat: na dobre i na złe ciąża