• Informacje na temat:

  na dobre i na złe co nowego po wakacjach

Artykuły na temat: na dobre i na złe co nowego po wakacjach
 • "Na dobre i na złe": To jednak nie medycyna?

  O wielkim sukcesie może mówić 19-letnia Pola Gonciarz, czyli serialowa Blanka, córka Wiki Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) w "Na dobre i na złe": młodziutka aktorka wywalczyła sobie indeks do Akademii Teatralnej w Warszawie. Od 1 października będzie studentką I roku Wydziału Aktorskiego na kierunku aktorstwo i wokalistyka.

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • "Na dobre i na złe": Jędrek wyruszy w samotną podróż do Londynu!

  ...poprosi o krótki postój i pójdzie na stronę, mężczyzna zajrzy do jego plecaka. Zobaczy legitymację. Przeczyta, że miejscem zamieszkania jego nowego znajomego jest dom dziecka... Będzie pewny, że ma do(...) odnajdzie matkę? Jak na wieść o jego samotnej wyprawie do Londynu zareaguje Wiki? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero po wakacjach.

 • "Nastrój grozy i zapach siarki"

  Kolejny przedstawiciel polskiej sceny lat 90. wraca na scenę, by przypomnieć nam wszystkim, jak grało się metal dobre dwie dekady temu. W przypadku śląskiego Mestiphala nie ma to jednak nic wspólnego z tyradą w rodzaju "A kiedyś to było...", bowiem ekipa dowodzona przez Flaurosa i Cymerisa udowadnia na powrotnym albumie "Parvzya", że posępny black metal w ich wykonaniu nie traci na aktualności.

 • "Na dobre i na złe": Syn znanych aktorów dołączył do obsady jako nowy salowy!

  W nowych odcinkach "Na dobre i na złe", których emisję TVP2 rozpocznie po wakacjach, pojawi się wiele nowych postaci. Wśród nich salowy Zdzisiek - dwudziestoletni chłopak z sercem na dłoni... W tej roli zobaczymy Kubę Gąsowskiego - syna Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego, czyli Anny Dziubak z "Ojca Mateusza" i doktora Czesława Basena z "Daleko od noszy".

 • "Polska Kalifornia"

  Słubice - jak to stwierdził w wywiadzie Emrat - "to takie wielkie miasto w pigułce". Jeżeli jednak chcecie się na własnej skórze przekonać, czym jest słubicki klimat, sprawdźcie płytę Rezpektz feat. Emrat "120 uderzeń na minutę" i przeczytajcie wywiad z jej twórcami. Przed Wami Expe, Kodi i Emrat! Z hiphopowcami rozmawiał Filip Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

 • "Na dobre i na złe": Wymiana kadr w Leśnej Górze Cz. 1

  Wszystko wskazuje na to, że w trwającej 19 lat historii serialu "Na dobre i na złe" na naszych oczach dokonuje się druga już wymiana kadr.

 • "Abigail nie jest już dzieckiem"

  Wieść o każdym przedsięwzięciu w które zamieszany jest King Diamond elektryzuje fanów i dziennikarską brać muzyczną na całym świecie. Jednak poziom zainteresowania Królem wzrósł o wiele bardziej ponad normę, gdy blisko rok temu obwieścił, iż jego następnym posunięciem będzie kontynuacja historii o Abigail, która prawie 15 lat temu zachwyciła wszystkich jego miłośników. Mniejsza o powody, które kierowały nim, kiedy podejmował decyzję o napisaniu dalszego ciągu mrocznej opowieści sprzed lat....

 • "Na dobre i na złe": Kto zostanie nowym dyrektorem?

  Zaraz po wakacjach Tretter (Piotr Garlicki) i Van Graaf (Redbad Klijnstra) postanowią połączyć swoje siły i zrobić wszystko, by za wszelką cenę uratować Szpital Kliniczny w Leśnej Górze od bankructwa. W tym celu wspólnie założą Fundację "Przyjaciele Leśnej Góry".

 • "Na dobre i na złe": Nie chcę Adama!

  W pierwszych odcinkach nowego sezonu serialu, które zobaczymy jesienią, Krajewski poczuje, że w związku z Wiktorią, którą wciąż bardzo kocha, jeszcze nie wszystko stracone.

Dyskusje na temat: na dobre i na złe co nowego po wakacjach
 • Re: 564. odcinek "Na dobre i na złe": Co po wakacjach?

  Już nie mogę się doczekać września i nowego odcinka w którym to Hana wraca do Piotra

 • Re: 564. odcinek "Na dobre i na złe": Co po wakacjach?

  reżyserowi brak pomysłu na dalsze losy bohaterów.Stale powiela te same scenariusze. Nic się nowego nie dzieje.Nuda,nuda i jeszcze raz nuda. A gdzie akcja,miłość i rodzina.Jakie wartości lansujecie.Rozstania i to wszystko.Nikt nie ratuje związku!

 • Re: Na dobre i na złe

  Mówię wam ,że Witek i tak będzie się wypłakiwał drinkował a tą ''koleżanką '' i to od 1 odcinka po wakacjach !!! On jest wprost od niej uzależniony !!! To już przekracza wszelkie normy ,! Jaki(...), a to on organizuje podczas jej nieobecności przeprowadzkę do nowego mieszkania. Czy będziemy twierdzić, ze Agata za przysługę zapłaci mu w naturze?