• Informacje na temat:

  na dobre i na złe co z julka

Artykuły na temat: na dobre i na złe co z julka
 • Beata Tyszkiewicz: Tylko dobra energia

  Słynie z tego, że dla uczestników "Tańca z Gwiazdami" zawsze ma dobre słowo. Beata Tyszkiewicz zdradza, czy trafnie typuje finalistów, co ją zadziwiło w programie i dlaczego we wszystkim szuka pozytywów.

 • Aleksandra Hamkało o roli w "Na dobre i na złe"

  ...- To najdłuższy związek z serialem w mojej karierze zawodowej. Nigdy tak długo nie byłam związana z jednym tytułem - mówi Aleksandra Hamkało o swej roli w serialu "Na dobre i na złe".

 • Aleksandra Hamkało: Czuję się wolna

  ...- Czekam w napięciu na premierę – mówi Aleksandra Hamkało, którą w 3. części "Kogla-mogla" będziemy oglądać w kinach od 19 stycznia. Aktorka zaskoczy nas też w serialu "Na dobre i na złe"! A przypomnijmy, że wiele osób przekreślało ją po mocno rozbieranych scenach, którymi zszokowała na początku swojej kariery w "Big Love".

 • Małgorzata Foremniak: Każdy ma jakiś talent

  Ten czarujący uśmiech doskonale znają uczestnicy i widzowie programu "Mam talent!". Małgorzata Foremniak debiutowała w komedii "Kingsajz", a nasze serca zdobyła, grając doktor Zosię w "Na dobre i na złe".

 • Matwiejczyk skończył zdjęcia

  Piotr Matwiejczyk zakończył zdjęcia do swojego najnowszego filmu "Na boso". W filmie zagrali: Agnieszka Wagner, Mirosław Baka, Sara Müldner (znana z roli Julki z "Na dobre i na złe"), Sylwia Juszczak, Marcin Dorociński oraz Teresa Sawicka.

 • Marcin Mroczek: Korepetycje z miłości

  Gorące, miłosne sceny i uwodzicielska Lolita - tak w zimowe wieczory rozgrzeją widzów twórcy "M jak miłość"... Już wkrótce w serial u pojawi się nowa bohaterka: Julka ( po raz pierwszy pojawi się na małym ekranie w 454 odcinku serialu), córka sekretarki Honoraty z kancelarii prawnej. Dziewczyna zostanie uczennicą Piotrka Zduńskiego, który - na prośbę jej matki - zacznie jej tłumaczyć matematykę.

 • Kamil Kula: Po włosku i po niemiecku

  Kamil Kula może trafić na listę serialowych rekordzistów. Gra w "Na dobre i na złe", "Singielce" oraz "Przyjaciółkach". Na premierę czekają też trzy filmy z udziałem aktora, prywatnie męża Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Czy umie zachować dystans?

 • Jak nie masz siły, nie zrobisz filmu

  Filip Bajon był gościem festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu, gdzie poprowadził "Lekcję kina". Twórcę czekających na premierę "Ślubów panieńskich" Emilia Chmielińska spytała o to, od kogo dostał najcenniejszą lekcję w swojej reżyserskiej karierze, co go drażni we współczesnym kinie oraz jakimi cechami powinien charakteryzować się dobry reżyser.

 • Nicole Bogdanowicz kolejną uczestniczką "Tańca z Gwiazdami"

  ...21-letnią aktorka urodziła się w Stanach Zjednoczonych, potem mieszkała we Francji. W 2012 roku, mając 13 lat, zadebiutowała przed kamerą w serialu Polsatu "Przyjaciółki", w którym do dziś wciela się w postać Julki, córki postaci granej przez Magdalenę Stużyńską-Brauer. Pojawiała się również w innych telewizyjnych produkcjach: "Na sygnale", "Na dobre i na złe" czy "Lekarze na start...

 • "Mali giganci": "Znakomita" córka Mariusza Totoszki

  ...zasiadają Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska i aktorka Katarzyna Bujakiewicz (m.in. seriale "Lekarze", "Magda M." i "Na dobre i na złe", filmy "Listy do M." i "Nie kłam kochanie"). Trenerami(...) Wojewódzki . Julka trafiła do drużyny Natalii Lesz - Tytanów. Julia Totoszko to córka Mariusza Totoszki (były wokalista grupy Volver) i Marty Smuk (występuje w musicalach wystawianych...

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe co z julka
Wideo na temat: na dobre i na złe co z julka
 • "Na dobre i na złe": Pierwsze spotkanie Julki z ojcem!

  kolejnym odcinku – numer 624 - Julka Burska spotka się z mężczyzną, który wyzna, że jest jej biologicznym ojcem. A y zapraszamy z tej okazji na scenę przedpremierową – której bohaterem jest właśnie Ryszard Grec (w tej roli Sławomir Orzechowski)!

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 726.

  Marcin i Julka jadą motocyklem na wycieczkę za miasto. Gdy zatrzymują się na odpoczynek, Marcin zostaje potrącony przez samochód. Kierowca auta ucieka, powodując chwilę później wypadek, w którym zostaje ranna inna para: Arek i ciężarna Magda. Marcin i Julka pomagają pasażerom rozbitego auta. Na domiar złego, doktor Molenda po kilku minutach traci nagle przytomność. Gdy Marcin trafia do szpitala

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 702.

  Blanka wyznaje Wiki, że jest z Maćkiem naprawdę szczęśliwa, a chłopak ukrywa przed ukochaną, że ostatnio źle się czuje i w tajemnicy idzie na konsultacje do Adama. Kasia Smuda po ostatnim spotkaniu z Michałem jest gotowa odwołać ślub z Falkowiczem. Julka zwraca Marcinowi uwagę, że na oddziale brakuje niektórych leków narkotycznych. Wiktoria walczy o to, by Miriam mogła zostać aż do końca leczenia

Dyskusje na temat: na dobre i na złe co z julka