• Informacje na temat:

  na dobre i na złe córka zosi

Artykuły na temat: na dobre i na złe córka zosi
 • "Na dobre i na złe": Burska wkracza do gry

  W 623. odcinku „Na dobre i na złe” w Leśnej Górze znów pojawi się doktor Burska… Ale tym razem nie chodzi o Zosię, tylko o jej adoptowaną córkę – Julkę! A w roli młodej lekarki po raz pierwszy zobaczymy Aleksandrę Hamkało.

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • "Na dobre i na złe": Nowa i niepokorna

  W Leśnej Górze pojawi się nowa lekarka. Bez pozwolenia dyrektora weźmie udział w ciężkiej operacji. Okaże się, że to Julka Burska (Aleksandra Hamkało), adoptowana córka Kuby (Artur Żmijewski) i Zosi (Małgorzata Foremniak).

 • Anna Wyszkoni wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Od pierwszego odcinka tej edycji "Tańca z gwiazdami" jest typowana na jego zwyciężczynię. Co ona sama myśli o swoich szansach i jak się zachowuje poza parkietem?

 • "Na dobre i na złe": Doktor Zosia jest gdzieś w przestrzeni kosmicznej i można do niej zadzwonić

  Aktorka nie planuje powrotu na plan serialu „Na dobre i na złe”. Twierdzi, że obrała obecnie zupełnie inną drogę zawodową. Nie wyklucza jednak, że w przyszłości zmieni zdanie i ponownie wcieli się w rolę dr Zosi Burskiej ze szpitala w Leśnej Górze.

 • Małgorzata Foremniak jest zawsze sobą

  Chociaż uznawana jest za najłagodniejszego jurora w "Mam talent!", to jest kobietą z silnym charakterem. Przekonamy się o tym w programie "Stalking - zła miłość".

 • "Na dobre i na złe": Julia zostaje w Leśnej Górze

  Julka Burska (Aleksandra Hamkało), adoptowana córka Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby Burskich (Artur Żmijewski), która w 623. odcinku "Na dobre i na złe" pojawiła się w Leśnej Górze, poinformuje dyrektora Stefana Trettera (Piotr Garlicki), że dostała kilka propozycji pracy za granicą i wcale nie chce zostać w kraju. Tym bardziej że ukończyła medycynę w Australii i każdy szpital na świecie ją...

 • 20 lat "Na dobre i na złe": Świętują i pomagają

  W niedzielę, 7 listopada 1999 roku, widzowie po raz pierwszy zobaczyli zapadającą w pamięć czołówkę serialu "Na dobre i na złe". Przed ekranami telewizorów gromadziły się całe rodziny. To wówczas aktorzy wcielający się w rolę lekarzy z Leśnej Góry niemal automatycznie zyskiwali miano gwiazd, a losy ich bohaterów stanowiły temat do rozmów Polaków przez kilka kolejnych dni po emisji odcinka. Leśna...

 • "Na dobre i na złe": Co się stało z Sarą Müldner?

  Widzowie zapamiętali ją dzięki roli uroczej Julki z "Na dobre i na złe". Młodej aktorce wróżono wielką karierę. Jednak ona zrezygnowała z serialu i zniknęła z show-biznesu. Co się stało z Sarą Müldner?

 • 18 lat "Na dobre i na złe"

  ...7 listopada 2017 roku najpopularniejszy serial medyczny w Polsce skończył 18 lat. W środę, 8 listopada o godzinie 20.40 w TVP2 zostanie wyemitowany 684. odcinek "Na dobre i na złe", a ekipa produkcyjna spędzi 3490. dzień na planie kultowego szpitala w Leśnej Górze.

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe córka zosi
Wideo na temat: na dobre i na złe córka zosi
 • Sara Müldner wraca do aktorstwa?

  Sara Müldner (27 l.) znana jest z roli Julki, córki doktor Zosi, w popularnym serialu "Na dobre i na złe". W pewnym momencie młoda aktorka zniknęła jednak z obsady filmu. Co się z nią działo przez te wszystkie lata? W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swoich dotychczasowych osiągnięciach. Czy ma zamiar wrócić do aktorstwa? (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Za jakie grzechy, dobry Boże?

  Największy francuski przebój tego roku: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! A sale kinowe pękają w szwach i zanoszą się śmiechem. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie...

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

Dyskusje na temat: na dobre i na złe córka zosi
 • Re: „Na dobre i na złe”: Szok! Adam zostanie na noc u Oliwii!

  Ta telenowela powinna skończyć się dawno temu a nie wprowadzać wciąż nowe osoby,które przynajmniej część niewiadomo co tam robią np. córka Kuby i Zosi

 • Re: Powrót doktor Zosi

  Na dobre i na złe: Obce ciało (460) Przemek namawia Ludmiłę, by skonsultowała się ze specjalistą, który być może będzie w stanie jej pomóc. Dziewczyna odmawia, tłumacząc, że nie zniosłaby kolejnego(...) z kliniki. Wycieńczonego chłopaka znajduje Blanka. Córka Wiki interesuje się kulturą emo. Lekarka zabiera dziewczynę na zakupy w poszukiwaniu ubrań w tym stylu. Przemek zapewnia Agacie udział

 • Re: Na dobre i na złe

  się wyładowuje na niej. Zresztą maślane oczka do Zosi doprowadzają mnie do mdłości... to ostatnie..., że będzie spał spokojnie...Hm.xD Jakby Kuba nie wrócił, to podejrzewam czym mógłby się skończyc(...) wspólna córka spowoduje, ze się facet zastanowi nad sobą i spróbuje ułożyć sobie życie z jedna kobieta. Ciekawe z którą?;)

 • Re: Na dobre i na złe

  się wyładowuje na niej. Zresztą maślane oczka do Zosi doprowadzają mnie do mdłości... to ostatnie..., że będzie spał spokojnie...Hm.xD Jakby Kuba nie wrócił, to podejrzewam czym mógłby się skończyc(...) wspólna córka spowoduje, ze się facet zastanowi nad sobą i spróbuje ułożyć sobie życie z jedna kobieta.

 • Re: Na dobre i na złe

  spędzał czas z Zosią, choć Przemek w tym momencie to chyba myślał o Wiki:) Fajne były też sceny z Konicą, szczególnie ta po operacji, jak gadał o Wiktorii i zapytał się z kim ona sypia, że dostała(...) niego wdzięczyła, on nie chciał wchodzić na herbatę, pytał o Australię w dobrej wierze, pewna jestem że w tym momencie nie myślał o romansie z nią, po prostu słuchał zwierzeń. Podobał mi się odcinek, bo