• Informacje na temat:

  na dobre i na złe fraszyńska

Artykuły na temat: na dobre i na złe fraszyńska
 • Jolanta Fraszyńska: Moje prywatne źródło mocy

  Filigranowa, pełna energii aktorka zdradza, co czeka jej bohaterkę, Katarzynę Ruszczyc w drugim sezonie "Leśniczówki". Ale nie tylko. Jolanta Fraszyńska mówi też o tym, ile zwierzaków jest w jej domu, dlaczego lubi stare drzewa i czy chciałaby wrócić do "Na dobre i na złe".

 • Jolanta Fraszyńska: Najtrudniejszy egzamin

  ..., świetnie rysuje. Ma też zdolności aktorskie, przed laty zagrała w serialu "Na dobre i na złe". Ostatecznie Nastka na studia aktorskie się nie zdecydowała. Za radą mamy postanowiła rozwijać zdolności(...)W Mysłowicach wszyscy oglądają "Taniec z gwiazdami", dumni z tego, że w zaszczytnym gronie jury zasiada Jolanta Fraszyńska (43 l.). Ich Jola, Ślązaczka, bo przecież wychowała się właśnie w tym...

 • Jolanta Fraszyńska w "Tańcu z gwiazdami"

  Znamy już nazwiska nowych jurorów w "Tańcu z gwiazdami". Obok Janusza Józefowicza w tej roli zadebiutuje aktorka Jolanta Fraszyńska.

 • Jolanta Fraszyńska w "M jak miłość"

  Aktorka, którą pamiętamy jako Monikę Zybert z "Na dobre i na złe", zagości w stałej obsadzie innego popularnego serialu. Jolanta Fraszyńska zagra w "M jak Miłość"! Jeszcze nie wiemy kim będzie, ale Zuza Marszałek pojawi się na Deszczowej za kilka miesięcy.

 • Jolanta Fraszyńska o polskim show-biznesie

  ..."Widzowie są wspaniali. Szczerze się cieszą, że mogą zobaczyć osoby, które lubią i oglądają w telewizji. Natomiast jeżeli chodzi o show-biznes, to trochę mnie przeraża jego agresywność" - mówi Jolanta Fraszyńska.

 • Jolanta Fraszyńska: Niania i psycholog

  Powracająca na szklany ekran aktorka bawi nas rolą Zuzy w "M jak miłość". Jolanta Fraszyńska jako nowa opiekunka dzieci Zduńskich będzie musiała poradzić sobie z zalotami Filarskiego, któremu wpadła w oko od pierwszego wejrzenia.

 • Jolanta Fraszyńska: Babska Rzeczpospolita

  To serial o kobiecej sile i trudnych wyborach – tak o "Leśniczówce" mówi Jolanta Fraszyńska, która gra w produkcji główną rolę. Aktorka wraca także wspomnieniami do lat swojego dzieciństwa. Czego żałuje z perspektywy czasu? I dlaczego uważa, że to mężczyźni są tą słabszą płcią?

 • "Na dobre i na złe": Jubileueszowy tort na planie serialu

  Serial "Na dobre i na złe" osiągnął pełnoletniość. Historia o lekarzach ze szpitala w Leśnej Górze gości na antenie TVP 2 już 18 lat! Dokładnie 18 lat od debiutu, na planie serialowego szpitala w podwarszawskiej Falenicy, odbyło się spotkanie mediów z aktorami i producentami "Na dobre i na złe".

 • Ślub w "Na dobre i na złe"!

  Nowy sezon "Na dobre i na złe" rozpocznie się weseliskiem. Na ślubnym kobiercu staną - Monika Zybert (Jolanta Fraszyńska) i doktor Krzysztof Jędras (Andrzej Bienias).

 • Przyjaźń "na dobre i na złe"

  Lucyny Kobierzyckiej, dzięki której dostały role w serialu "Na dobre i na złe". W szpitalu w Leśnej Górze polubiły się jeszcze bardziej. Kilka lat później, gdy pani Małgorzata, wychowująca już córkę(...) sukcesy zamiast sympatii wywołują raczej zazdrość, a ona sama przyjaciół może policzyć na palcach jednej ręki. Jedyną osobą, na której zawsze może polegać, jest jej koleżanka po fachu Jolanta Fraszyńska...

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe fraszyńska
Dyskusje na temat: na dobre i na złe fraszyńska