• Informacje na temat:

  na dobre i na złe fraszyńska

Artykuły na temat: na dobre i na złe fraszyńska
 • "Na dobre i na złe": Jolanta Fraszyńska wraca do serialu?

  Po raz pierwszy Jolanta Fraszyńska pojawiła się w 15. odcinku "Na dobre i na złe". Do dziś z sentymentem wspomina pracę na planie. Czy wróci do Leśnej Góry?

 • Jolanta Fraszyńska w "M jak miłość"

  Aktorka, którą pamiętamy jako Monikę Zybert z "Na dobre i na złe", zagości w stałej obsadzie innego popularnego serialu. Jolanta Fraszyńska zagra w "M jak Miłość"! Jeszcze nie wiemy kim będzie, ale Zuza Marszałek pojawi się na Deszczowej za kilka miesięcy.

 • Jolanta Fraszyńska: Poukładałam swoje życie

  ...- Urodziłam się na Śląsku i uważam, że nic piękniejszego nie mogło mnie spotkać − wyznała aktorka Jolanta Fraszyńska (48 l.). Uważa, że Ślązacy kierują się w życiu prostą hierarchią wartości, nie mają wątpliwości, co jest ważne, co dobre, co złe. Prawdziwą szkołą życia był dla niej mysłowicki familok, w którym mieszkała. Nikt nie zamykał tam drzwi na klucz. Wszyscy żyli jak jedna, wielka rodzina...

 • Jolanta Fraszyńska: Niania i psycholog

  Powracająca na szklany ekran aktorka bawi nas rolą Zuzy w "M jak miłość". Jolanta Fraszyńska jako nowa opiekunka dzieci Zduńskich będzie musiała poradzić sobie z zalotami Filarskiego, któremu wpadła w oko od pierwszego wejrzenia.

 • Jolanta Fraszyńska pomaga byłemu mężowi!

  ...problemach" – dodaje znajoma Joli. Wysiłki aktorki przyniosły rezultat. Gonera pojawił się gościnnie w serialach: „Lekarze”, „Na dobre i na złe”, „Nie rób scen” czy „Prawo Agaty”. Na tym nie(...), serialach i teatrze szybko stanie na nogi. Tak się jednak nie stało. Niespodziewanie losem byłego męża zainteresowała się wtedy Jolanta Fraszyńska. Choć para rozstała się ponad dwadzieścia lat temu...

 • Fraszyńska urodziła córkę!

  Jak informuje "Super Express", 36-letnia Jolanta Fraszyńska, czyli doktor Monika Zybert z serial u "Na dobre i na złe", urodziła śliczną dziewczynkę. Od niedzieli, 16 maja, córeczka jest już w domu.

 • Jolanta Fraszyńska poznała faceta dzięki wróżce!

  Jolanta Fraszyńska (45 l.) chyba do końca życia nie odwdzięczy się za "prezent", który podarowała jej zaprzyjaźniona wróżka!

 • Fraszyńska zwalcza depresję

  Znana aktorka, Jolanta Fraszyńska (Monika Zybert z serial u "Na dobre i na złe") zaangażowała się w ogólnopolską akcję, której celem jest uświadamianie ludzi, czym jest depresja i jak należy z nią walczyć.

 • Jolanta Fraszyńska chce wrócić do "Na dobre i na złe"!

  Jolanta Fraszyńska (45 l.) błaga producentów, aby dali jej jeszcze jedną szansę...

 • Ślub w "Na dobre i na złe"!

  Nowy sezon "Na dobre i na złe" rozpocznie się weseliskiem. Na ślubnym kobiercu staną - Monika Zybert (Jolanta Fraszyńska) i doktor Krzysztof Jędras (Andrzej Bienias).

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe fraszyńska
Dyskusje na temat: na dobre i na złe fraszyńska