• Informacje na temat:

  na dobre i na złe gawryło

Artykuły na temat: na dobre i na złe gawryło
 • "Na dobre i na złe": Gawryło na lodzie

  Wkrótce Gawryło (Marek Bukowski) przekona się, jak trudne jest samotne rodzicielstwo.

 • Dereszowska w "Na dobre i na złe"

  Do obsady "Na dobre i na złe" dołączyła Anna Dereszowska. Jako Magda Soszyńska wystąpi w ośmiu odcinkach serialu. Na jaw wyjdzie, że piękna kobieta w przeszłości miała romans z Piotrem Gawryło (Marek Bukowski).

 • "Na dobre i na złe“: Jesienią Gawryło zamieszka z kobietą!

  Nowa kobieta, z którą doktor Gawryło (Marek Bukowski) zamieszka po wakacjach, odmieni wystrój jego willi. Na razie cały dom Piotra jest podporządkowany Kubusiowi (Kacper Kostecki), którego chirurg wychowuje samotnie po śmierci Hany (Kamilla Baar).

 • "Na dobre i na złe": Pokocha innego?

  Trudno o piękniejszą parę. Burscy z Leśnej Góry pasują do siebie jak dwie połówki jabłka. Jednak coraz więcej ich dzieli. W życiu doktor Zosi pojawił się przystojny kolega dr Piotr Gawryło. Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

 • „Na dobre i na złe”: Radwan i Gawryło nareszcie się pogodzą?

  Niespodziewanie w 695. odcinku "Na dobre i na złe“ (emisja 14 lutego w TVP2) Sara (Magdalena Schejbal) dzień wcześniej wróci z Izraela. Natychmiast się zorientuje, że Piotr niekoniecznie za nią(...) do krótkiej wymiany. Później Gawryło zagai Wikę na temat Krzysztofa. Dowie się, że Krzysztof wrócił, ponieważ między nim a Sylwią się nie układało. W końcu Radwan zwierzy się Wiki: jest rocznica...

 • "Na dobre i na złe" bez Foremniak?

  Nie tylko w życiu prywatnym najsłynniejszych polskich lekarzy serialowych, ale również w zawodowym, zajdą niespodziewane zmiany. Ostatni odcinek "Na dobre i na złe" sprawi, że fani z wypiekami na twarzy oczekiwać będą kolejnego sezonu.

 • "Na dobre i na złe": Gawryło zabił żonę Radwana?!

  Niedługo Piotr Gawryło dowie się, że Radwan chce wyrównać z nim rachunki z przeszłości...

 • Manewry miłosne

  Anna Dereszowska powraca do "Na dobre i na złe"! Producenci liczą na to, że obecność aktorki poprawi oglądalność serialu.

 • "Na dobre i na złe": Szok! Gawryło wróci do Polski, ale... nie do Leśnej Góry!

  Po kilkumiesięcznym pobycie za granicą Gawryło (Marek Bukowski) wróci do Polski, by objąć stanowisko ordynatora w jednej z najnowocześniejszych w kraju klinik. Hana (Kamilla Baar-Kochańska) zdecyduje się zostać z synem za granicą!

 • Jednak nie odchodzi

  Wbrew krążącym plotkom, Małgorzata Foremniak wcale nie odchodzi z obsady "Na dobre i na złe"! Dowód? Wzięła udział w nagraniu nowej czołówki popularnego serialu!

Zdjęcia na temat: na dobre i na złe gawryło
 • Marek Bukowski, czyli dr Piotr Gawryło z "Na dobre i na złe"
Wideo na temat: na dobre i na złe gawryło
 • „Na dobre i na złe”: Gawryło da Radwanowi w twarz

  Konflikt między Piotrem i Radwanem narasta, obaj lekarze unikają wspólnej pracy. W końcu dochodzi między nimi do bójki! Te sceny zobaczymy w 591. odcinku „Na dobre i na złe”.

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 657.

  Do Polski przylatuje z Bostonu doktor Sara Mandel – siostra Hany – która ma operować dziecko Oli, jeszcze przed jego narodzinami. Tymczasem Falkowicz znów ma rodzinne kłopoty. Matylda nadal ukrywa przed bliskimi, że spotyka się ze starszym chłopakiem Rafałem. A Gawryło znajduje w końcu zapłakaną dziewczynkę przed swoją kliniką. W pracy Piotr zajmuje się za to kolejnym przeszczepem nerki.

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

Dyskusje na temat: na dobre i na złe gawryło